Raufoss - Stabaek (Nor) 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.05.2025) Bu karşılaşma Norveç - 1. Division - 8. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: NAMMO Stadion, Raufoss.

Raufoss 1-0 Stabaek (Nor) - Özet, Goller ve İstatistikler - 24.05.2025

Saat 24.05.2025 Norveç - 1. Division - 8. Hafta Stadyum NAMMO Stadion, Raufoss Hakem E. Bodding
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-3-3
Piyasa değeri
2.4 Mn €
Yaş
25,4
4-3-3
Piyasa değeri
6.8 Mn €
Yaş
24,8
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Raufoss logosu
%56
Topla Oynama
%44
10
Korner
8
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Stabaek logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
26
51
Topa Sahip Olma
%56
%44
Ataklar
38
68
Şut
4
10
İsabetli Şut
3
5
Saat
24 Mayıs 2025, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 11°C
Stadyum
NAMMO Stadion, Raufoss
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Raufoss Stabaek
%56
Topla Oynama
%44
4
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
5
0
Ofsayt
0
10
Korner
8
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Raufoss Stabaek
4
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
5
1
İsabetsiz Şut
5
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Raufoss Stabaek
%58
Topla Oynama
%42
4
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
8
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Raufoss Stabaek
4
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Raufoss Stabaek
%54
Topla Oynama
%46
0
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
2
Korner
4
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Raufoss Stabaek
0
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
1
0
İsabetsiz Şut
2
Raufoss
Stabaek
Maç Başına Ortalamalar
0.9
Gol
1.4
1.4
Yediği Gol
1.3
6.7
Şut
11.7
4.3
Korner
6.1
1.4
Sarı Kart
0.9
0.0
Faul
0.0
Raufoss
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.64
%50
Beraberlik:
1
Oran:
3.18
%25
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.92
%25
Stabaek
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.92
%33
Beraberlik:
1
Oran:
3.18
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.64
%33
Raufoss
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.16
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.04
%25
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.44
%25
Stabaek
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.44
%33
Beraberlik:
1
Oran:
2.04
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.16
%33
Raufoss
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%25
Üst:
3
Oran:
%75
Stabaek
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Raufoss
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
3.57
%50
Üst:
2
Oran:
1.06
%50
Stabaek
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
3.57
%33
Üst:
2
Oran:
1.06
%67
Raufoss
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.85
%50
Üst:
2
Oran:
1.48
%50
Stabaek
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.85
%67
Üst:
1
Oran:
1.48
%33
Raufoss
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.27
%50
Üst:
2
Oran:
2.34
%50
Stabaek
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.27
%67
Üst:
1
Oran:
2.34
%33
Raufoss
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%50
Üst:
2
Oran:
%50
Stabaek
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Raufoss
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Stabaek
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Raufoss
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.41
%50
Oran:
2
Oran:
1.99
%50
Stabaek
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.41
%67
Oran:
1
Oran:
1.99
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.64
0
3.18
2
1.92
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.16
0
2.04
2
2.44
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.84
0
2.41
2
2.23
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.33
0
3.07
2
2.94
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.23
1 ve 2
1.36
0 ve 2
1.12
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.06
0 ve 2
1.12
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.57
Üst
1.06
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.85
Üst
1.48
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.27
Üst
2.34
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.92
Üst
1.14
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.35
Üst
2.10
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.71
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
3.70
Üst
1.06
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.58
Üst
1.72
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.08
Üst
3.46
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.79
Üst
1.17
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.33
Üst
2.16
3
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.81
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.48
Üst
1.85
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.66
Üst
1.62
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.46
Hayır
1.24
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.97
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.41
Yok
1.99
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.34
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.60
Yok
1.21
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.77
2-3 gol
1.81
4-5 gol
3.04
6+ gol
9.81
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.75
Eşit
3.26
2.
1.83
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.17
Eşit
2.12
2.
2.34
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.95
Eşit
2.37
2.
2.20
3
İlk Golü Hangi Takım Atar
1
1.93
Olmaz
13.45
2
1.61
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.79
Çift
1.52
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
6.63
0 ve Alt
4.31
2 ve Alt
5.07
1 ve Üst
3.92
0 ve Üst
9.20
2 ve Üst
2.75
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.70
0 ve Alt
4.31
2 ve Alt
2.82
1 ve Üst
7.40
0 ve Üst
9.20
2 ve Üst
4.85
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
3.10
0 ve Alt
3.17
2 ve Alt
2.31
1 ve Üst
11.90
0 ve Üst
35.00
2 ve Üst
7.88
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.87
0 ve Alt
2.79
2 ve Alt
4.00
1 ve Üst
7.44
0 ve Üst
6.01
2 ve Üst
5.21
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.58
1 ve Yok
5.31
0 ve Var
3.83
0 ve Yok
12.90
2 ve Var
3.42
2 ve Yok
3.71
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
16.70
1 ve Yok
3.57
0 ve Var
5.96
0 ve Yok
2.77
2 ve Var
13.05
2 ve Yok
2.76
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.26
Üst ve Var
1.69
Alt ve Yok
2.41
Üst ve Yok
8.56

Puan Durumu

Norveç - 1. Division - 8. Hafta Norveç - 1. Division - 8. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 25 5 0 87 - 18 69 80
G G G G G
2
30 16 7 7 58 - 35 23 55
B G B G G
3
30 15 9 6 61 - 42 19 54
G G G M B
4
30 14 10 6 56 - 35 21 52
G G B G B
5
30 15 7 8 51 - 38 13 52
G G G B G
6
30 14 6 10 48 - 48 0 48
B G M G G
7
30 14 5 11 48 - 37 11 47
M M M G M
8
30 12 7 11 49 - 48 1 43
B G M G M
9
30 8 9 13 37 - 50 -13 33
B M B M M
10
30 8 9 13 34 - 52 -18 33
B M M B B
11
30 7 10 13 45 - 53 -8 31
G G M M M
12
30 7 10 13 38 - 53 -15 31
B M B M B
13
30 7 9 14 43 - 56 -13 29
M M G M B
14
30 7 7 16 41 - 65 -24 28
M M B M B
15
30 6 7 17 36 - 71 -35 25
M B G G M
16
30 2 9 19 35 - 66 -31 15
M M M M G
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 2 0 40 - 8 32 41
G G G G G
2
15 10 4 1 34 - 11 23 34
M G G G G
3
15 9 3 3 34 - 20 14 30
B G G G M
4
15 9 1 5 34 - 21 13 28
M M G G G
5
15 7 3 5 29 - 28 1 24
G M M B B
6
15 7 3 5 24 - 24 0 24
B G M G G
7
15 6 5 4 25 - 24 1 23
B G G G B
8
15 6 4 5 20 - 24 -4 22
M G B M M
9
15 5 5 5 22 - 25 -3 20
M B B M M
10
15 5 4 6 18 - 19 -1 19
B G G M M
11
15 5 4 6 20 - 23 -3 19
G M B M B
12
15 4 6 5 19 - 22 -3 18
B M M B B
13
15 4 5 6 24 - 26 -2 17
B G B G M
14
15 4 4 7 20 - 22 -2 16
M M M M M
15
15 2 5 8 18 - 37 -19 11
M M B G M
16
15 1 5 9 17 - 35 -18 8
B M M M G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 12 3 0 47 - 10 37 39
G G G G G
2
15 9 2 4 26 - 14 12 29
G M G G G
3
15 9 1 5 30 - 18 12 28
G G M M G
4
15 7 6 2 24 - 14 10 27
B M B B G
5
15 6 6 3 27 - 22 5 24
G B G G B
6
15 7 3 5 24 - 24 0 24
G G B M G
7
15 7 2 6 27 - 23 4 23
B M M G G
8
15 4 6 5 22 - 24 -2 18
G M G B B
9
15 3 5 7 21 - 27 -6 14
B G G M M
10
15 3 5 7 23 - 34 -11 14
M M M G B
11
15 3 5 7 14 - 29 -15 14
B G M M B
12
15 4 2 9 18 - 34 -16 14
M M G M G
13
15 3 4 8 19 - 31 -12 13
M G B M M
14
15 2 5 8 17 - 26 -9 11
B G B B M
15
15 1 4 10 18 - 31 -13 7
M M M M M
16
15 0 4 11 12 - 37 -25 4
B M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
24 Mayıs 2025, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 11°C
Stadyum
NAMMO Stadion, Raufoss
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.64
MS 0
3.18
MS 2
1.92
2.5 Alt
1.85
2.5 Üst
1.48

Raufoss - Stabaek maç özeti

Norveç - 1. Division - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Raufoss, Stabaek karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 24.05.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: NAMMO Stadion, Raufoss. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: R. L. Nelson (10').

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Raufoss - Stabaek): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 3 - 5.

Puan durumunda Raufoss 13. sırada 29 puanla, Stabaek 11. sırada 31 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler