Moss FK - Stabaek (Nor) 4-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (27.04.2025) Bu karşılaşma Norveç - 1. Division - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Melløs Stadion, Moss.

Moss FK 4-2 Stabaek (Nor) - Özet, Goller ve İstatistikler - 27.04.2025

Saat 27.04.2025 Norveç - 1. Division - 4. Hafta Stadyum Melløs Stadion, Moss Hakem J. M. Tennoy
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
4 - 2
(İY: 3 - 0)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-1-4-1
Piyasa değeri
4.2 Mn €
Yaş
24
4-2-3-1
Piyasa değeri
10.9 Mn €
Yaş
24
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Moss logosu
%50
Topla Oynama
%50
2
Korner
8
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Stabaek logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
34
80
Topa Sahip Olma
%50
%50
Ataklar
76
124
Şut
11
14
İsabetli Şut
9
11
Saat
27 Nisan 2025, Pazar 18:00
Güneşli
Güneşli, 11°C
Stadyum
Melløs Stadion, Moss
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Moss Stabaek
%50
Topla Oynama
%50
11
Toplam Şut
14
9
İsabetli Şut
11
0
Ofsayt
0
2
Korner
8
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Moss Stabaek
11
Toplam Şut
14
9
İsabetli Şut
11
2
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Moss Stabaek
%50
Topla Oynama
%50
6
Toplam Şut
7
5
İsabetli Şut
5
0
Ofsayt
0
2
Korner
4
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Moss Stabaek
6
Toplam Şut
7
5
İsabetli Şut
5
1
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Moss Stabaek
%50
Topla Oynama
%50
5
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
6
0
Ofsayt
0
0
Korner
4
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Moss Stabaek
5
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
6
1
İsabetsiz Şut
1
Moss
Stabaek
Maç Başına Ortalamalar
1.3
Gol
0.7
3.0
Yediği Gol
1.3
9.7
Şut
11.7
4.0
Korner
7.0
1.3
Sarı Kart
1.0
0.0
Faul
0.0
Moss
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.31
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.06
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.18
%0
Stabaek
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.18
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.06
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.31
%0
Moss
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.79
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.07
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.67
%0
Stabaek
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.67
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.07
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.79
%0
Moss
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Stabaek
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Moss
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.78
%0
Üst:
1
Oran:
1.06
%100
Stabaek
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
3.78
%100
Üst:
0
Oran:
1.06
%0
Moss
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.92
%100
Üst:
0
Oran:
1.44
%0
Stabaek
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.92
%100
Üst:
0
Oran:
1.44
%0
Moss
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.30
%100
Üst:
0
Oran:
2.23
%0
Stabaek
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.30
%100
Üst:
0
Oran:
2.23
%0
Moss
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Stabaek
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Moss
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Stabaek
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Moss
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.36
%0
Oran:
1
Oran:
2.09
%100
Stabaek
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.36
%0
Oran:
1
Oran:
2.09
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.31
0
3.06
2
2.18
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.79
0
2.07
2
2.67
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.54
0
2.42
2
2.45
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.22
0
3.26
2
3.39
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.19
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.17
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.21
1 ve 2
1.07
0 ve 2
1.17
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.78
Üst
1.06
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.92
Üst
1.44
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.30
Üst
2.23
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
3.35
Üst
1.09
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.47
Üst
1.87
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
3.94
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
3.49
Üst
1.07
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.51
Üst
1.80
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.06
Üst
3.74
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.88
Üst
1.15
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.36
Üst
2.09
3
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.59
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.58
Üst
1.72
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.62
Üst
1.67
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.56
Hayır
1.21
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.76
Hayır
1.06
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.36
Yok
2.09
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.19
Yok
1.11
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.49
Yok
1.23
3
Toplam Gol
0-1 gol
4.01
2-3 gol
1.83
4-5 gol
2.92
6+ gol
8.84
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.75
Eşit
3.26
2.
1.84
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.03
Eşit
2.27
2.
2.25
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.99
Eşit
2.31
2.
2.23
3
İlk Golü Hangi Takım Atar
1
1.78
Olmaz
14.10
2
1.72
3
Tek / Çift
Tek
1.71
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.53
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
6.27
0 ve Alt
4.31
2 ve Alt
5.98
1 ve Üst
3.29
0 ve Üst
8.25
2 ve Üst
3.10
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.41
0 ve Alt
4.31
2 ve Alt
3.26
1 ve Üst
5.86
0 ve Üst
8.26
2 ve Üst
5.45
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
2.81
0 ve Alt
3.10
2 ve Alt
2.67
1 ve Üst
9.28
0 ve Üst
35.00
2 ve Üst
8.63
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.51
0 ve Alt
2.90
2 ve Alt
4.36
1 ve Üst
6.11
0 ve Üst
5.80
2 ve Üst
5.74
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.92
1 ve Yok
4.78
0 ve Var
3.62
0 ve Yok
13.45
2 ve Var
3.72
2 ve Yok
4.48
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
14.05
1 ve Yok
3.19
0 ve Var
5.76
0 ve Yok
2.88
2 ve Var
13.45
2 ve Yok
3.05
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.11
Üst ve Var
1.63
Alt ve Yok
2.55
Üst ve Yok
8.89

Puan Durumu

Norveç - 1. Division - 4. Hafta Norveç - 1. Division - 4. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 25 5 0 87 - 18 69 80
G G G G G
2
30 16 7 7 58 - 35 23 55
B G B G G
3
30 15 9 6 61 - 42 19 54
G G G M B
4
30 14 10 6 56 - 35 21 52
G G B G B
5
30 15 7 8 51 - 38 13 52
G G G B G
6
30 14 6 10 48 - 48 0 48
B G M G G
7
30 14 5 11 48 - 37 11 47
M M M G M
8
30 12 7 11 49 - 48 1 43
B G M G M
9
30 8 9 13 37 - 50 -13 33
B M B M M
10
30 8 9 13 34 - 52 -18 33
B M M B B
11
30 7 10 13 45 - 53 -8 31
G G M M M
12
30 7 10 13 38 - 53 -15 31
B M B M B
13
30 7 9 14 43 - 56 -13 29
M M G M B
14
30 7 7 16 41 - 65 -24 28
M M B M B
15
30 6 7 17 36 - 71 -35 25
M B G G M
16
30 2 9 19 35 - 66 -31 15
M M M M G
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 2 0 40 - 8 32 41
G G G G G
2
15 10 4 1 34 - 11 23 34
M G G G G
3
15 9 3 3 34 - 20 14 30
B G G G M
4
15 9 1 5 34 - 21 13 28
M M G G G
5
15 7 3 5 29 - 28 1 24
G M M B B
6
15 7 3 5 24 - 24 0 24
B G M G G
7
15 6 5 4 25 - 24 1 23
B G G G B
8
15 6 4 5 20 - 24 -4 22
M G B M M
9
15 5 5 5 22 - 25 -3 20
M B B M M
10
15 5 4 6 18 - 19 -1 19
B G G M M
11
15 5 4 6 20 - 23 -3 19
G M B M B
12
15 4 6 5 19 - 22 -3 18
B M M B B
13
15 4 5 6 24 - 26 -2 17
B G B G M
14
15 4 4 7 20 - 22 -2 16
M M M M M
15
15 2 5 8 18 - 37 -19 11
M M B G M
16
15 1 5 9 17 - 35 -18 8
B M M M G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 12 3 0 47 - 10 37 39
G G G G G
2
15 9 2 4 26 - 14 12 29
G M G G G
3
15 9 1 5 30 - 18 12 28
G G M M G
4
15 7 6 2 24 - 14 10 27
B M B B G
5
15 6 6 3 27 - 22 5 24
G B G G B
6
15 7 3 5 24 - 24 0 24
G G B M G
7
15 7 2 6 27 - 23 4 23
B M M G G
8
15 4 6 5 22 - 24 -2 18
G M G B B
9
15 3 5 7 21 - 27 -6 14
B G G M M
10
15 3 5 7 23 - 34 -11 14
M M M G B
11
15 3 5 7 14 - 29 -15 14
B G M M B
12
15 4 2 9 18 - 34 -16 14
M M G M G
13
15 3 4 8 19 - 31 -12 13
M G B M M
14
15 2 5 8 17 - 26 -9 11
B G B B M
15
15 1 4 10 18 - 31 -13 7
M M M M M
16
15 0 4 11 12 - 37 -25 4
B M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
27 Nisan 2025, Pazar 18:00
Güneşli
Güneşli, 11°C
Stadyum
Melløs Stadion, Moss
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.31
MS 0
3.06
MS 2
2.18
2.5 Alt
1.92
2.5 Üst
1.44

Moss - Stabaek maç özeti

Norveç - 1. Division - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Moss, Stabaek karşısında 4-2 kazandı. Karşılaşma 27.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Melløs Stadion, Moss. İlk yarı 3-0 tamamlanmıştı.

Goller: H. V. Krohg (3'), B. A. Hegland (33'), B. A. Hegland (38'), O. S. Nysaeter (54'), B. Diabate (67'), B. Isufi (76').

Maçta 3 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Moss - Stabaek): topla oynama %50 - %50, isabetli şut 9 - 11.

Puan durumunda Moss 14. sırada 28 puanla, Stabaek 11. sırada 31 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler