Perth Redstar FC - Perth Glory FC 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma Avustralya - NPL, Batı Avustralya - 4. Hafta kapsamındadır.

Perth Redstar FC 2-1 Perth Glory FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 21.03.2026

Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
4
Kaybetmeme
3
Karşılıklı Gol
8
Gol yeme
8
Korner 10.5 Alt
3
Kazanamama
5/6
2.5 Üst
7/8
İlk Golü Atma
5/6
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
7/8

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Perth Redstar Perth Glory FC
%41
Topla Oynama
%59
19
Toplam Şut
9
13
İsabetli Şut
5
7
Korner
5
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Perth Redstar Perth Glory FC
19
Toplam Şut
9
13
İsabetli Şut
5
6
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Perth Redstar Perth Glory FC
%35
Topla Oynama
%65
3
Toplam Şut
6
1
İsabetli Şut
3
1
Korner
4
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Perth Redstar Perth Glory FC
3
Toplam Şut
6
1
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Perth Redstar Perth Glory FC
%46
Topla Oynama
%54
16
Toplam Şut
3
12
İsabetli Şut
2
6
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Perth Redstar Perth Glory FC
16
Toplam Şut
3
12
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Perth Redstar
Perth Glory FC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.7
Yediği Gol
1.7
5.0
Şut
7.7
3.3
Korner
2.7
2.0
Sarı Kart
0.7
0.0
Faul
0.0
Perth Redstar
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.79
%33
Beraberlik:
2
Oran:
3.20
%67
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.74
%0
Perth Glory FC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.74
%33
Beraberlik:
2
Oran:
3.20
%67
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.79
%0
Perth Redstar
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.19
%33
Beraberlik:
2
Oran:
2.19
%67
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.07
%0
Perth Glory FC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.07
%33
Beraberlik:
1
Oran:
2.19
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.19
%33
Perth Redstar
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Perth Glory FC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Perth Redstar
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Perth Glory FC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Perth Redstar
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Perth Glory FC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Perth Redstar
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.45
%100
Üst:
0
Oran:
1.82
%0
Perth Glory FC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.45
%33
Üst:
2
Oran:
1.82
%67
Perth Redstar
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Perth Glory FC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Perth Redstar
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Perth Glory FC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Perth Redstar
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.23
%67
Oran:
1
Oran:
2.34
%33
Perth Glory FC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
3
Oran:
1.23
%100
Oran:
0
Oran:
2.34
%0

İddaa

Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
1.79
0
3.20
2
2.74
2
İlk Yarı Sonucu
1
2.19
0
2.19
2
3.07
2
İkinci Yarı Sonucu
1
2.05
0
2.52
2
2.80
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.95
0
3.70
2
1.45
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.10
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.27
2
Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.44
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 3.5
Alt
1.45
Üst
1.82
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.82
Üst
1.44
2
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.44
Üst
1.82
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.45
Üst
1.80
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.85
Üst
1.43
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.56
Üst
1.68
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.23
Yok
2.34
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.79
Yok
1.14
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.17
Yok
1.28
2
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.71
Çift
1.53

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
22 14 5 3 60 - 27 33 47
G B G G G
2
22 12 5 5 44 - 29 15 41
G G B B M
3
22 12 5 5 35 - 29 6 41
M B M M G
4
22 10 8 4 53 - 41 12 38
B M B G G
5
22 9 8 5 44 - 34 10 35
G G B M G
6
22 9 3 10 40 - 38 2 30
M B G M G
7
22 6 7 9 38 - 40 -2 25
B M B B M
8
22 7 3 12 22 - 42 -20 24
M G M B M
9
22 6 5 11 32 - 43 -11 23
M M M M G
10
22 5 6 11 41 - 45 -4 21
B G B G M
11
22 5 6 11 40 - 56 -16 21
B B B G M
12
22 4 5 13 29 - 54 -25 17
G B B B M
Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 9 2 0 40 - 13 27 29
G G G G G
2
11 6 4 1 15 - 10 5 22
G B G M B
3
11 5 4 2 28 - 21 7 19
B B M G G
4
11 5 4 2 22 - 15 7 19
G G G B B
5
11 5 4 2 27 - 21 6 19
B G M B B
6
11 4 3 4 18 - 18 0 15
G M B B M
7
11 4 2 5 21 - 19 2 14
B M B G G
8
11 4 1 6 19 - 19 0 13
G M M B G
9
11 3 4 4 15 - 17 -2 13
G G B M M
10
11 4 1 6 19 - 32 -13 13
M M M G M
11
11 3 1 7 10 - 22 -12 10
M M M M G
12
11 2 3 6 15 - 22 -7 9
M B G B M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 8 2 1 26 - 11 15 26
G G G G G
2
11 5 4 2 25 - 20 5 19
G B G B B
3
11 6 1 4 20 - 19 1 19
G G M M G
4
11 5 3 3 20 - 14 6 18
G B B G B
5
11 5 2 4 21 - 19 2 17
G B M G M
6
11 4 4 3 22 - 19 3 16
M G G M G
7
11 4 2 5 12 - 20 -8 14
M M M B M
8
11 3 1 7 17 - 26 -9 10
M M M M G
9
11 1 5 5 21 - 24 -3 8
B G B B B
10
11 2 2 7 14 - 32 -18 8
M M G B B
11
11 1 4 6 20 - 26 -6 7
B M M B M
12
11 1 3 7 11 - 19 -8 6
M M M B M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
41' 0 - 1
IY | 0 - 1
71' 1 - 1
78' 2 - 1
MS | 2 - 1
Saat
21 Mart 2026, Cumartesi 10:00
Güneşli
Güneşli, 28°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
1.79
MS 0
3.20
MS 2
2.74

Perth Redstar - Perth Glory FC maç özeti

Avustralya - NPL, Batı Avustralya - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Perth Redstar, Perth Glory FC karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 21.03.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Perth Redstar - Perth Glory FC): topla oynama %41 - %59, isabetli şut 13 - 5.

Puan durumunda Perth Redstar 3. sırada 41 puanla, Perth Glory FC 10. sırada 21 puanla yer alıyor.