YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Perth Glory - Macarthur FC 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.04.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 24. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: HBF Park, Perth.
Perth Glory - Macarthur FC 3-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.04.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 24. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: HBF Park, Perth.
Perth Glory İç Saha Form Durumu
Macarthur Deplasman Form Durumu
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 1.47 |
|
1.07 |
| 18 |
|
14 |
| 8 |
|
4 |
| 293 (%76) |
|
323 (%76) |
| 10 |
|
6 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
17 |
| 8 |
|
10 |
| 32 |
|
21 |
| 5 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 18 |
|
14 |
| 8 |
|
4 |
| 9 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 9 |
|
6 |
| 9 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 382 |
|
424 |
| 293 (%76) |
|
323 (%76) |
| 21 (%35) |
|
31 (%49) |
| 6 (%33) |
|
8 (%29) |
| 17 |
|
8 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 15 |
|
17 |
| 8 |
|
7 |
| 30 |
|
25 |
| 3 |
|
5 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 42 (%40) |
|
62 (%59) |
| 9 (%45) |
|
5 (%41) |
| 143 |
|
154 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.59 |
|
0.15 |
| 7 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 166 (%76) |
|
144 (%72) |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 7 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 216 |
|
198 |
| 166 (%76) |
|
144 (%72) |
| 12 (%31) |
|
21 (%38) |
| 2 (%28) |
|
2 (%13) |
| 6 |
|
0 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 10 |
|
7 |
| 3 |
|
4 |
| 20 |
|
13 |
| 1 |
|
2 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 22 (%42) |
|
30 (%57) |
| 6 (%54) |
|
2 (%33) |
| 75 |
|
84 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.87 |
|
0.92 |
| 11 |
|
10 |
| 6 |
|
3 |
| 124 (%74) |
|
183 (%80) |
| 5 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
10 |
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 11 |
|
10 |
| 6 |
|
3 |
| 5 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 7 |
|
5 |
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 166 |
|
226 |
| 124 (%74) |
|
183 (%80) |
| 9 (%42) |
|
10 (%125) |
| 4 (%36) |
|
6 (%50) |
| 11 |
|
8 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 5 |
|
10 |
| 5 |
|
3 |
| 10 |
|
12 |
| 2 |
|
3 |
| Perth Glory | Macarthur | |
|---|---|---|
| 20 (%38) |
|
32 (%61) |
| 3 (%33) |
|
3 (%50) |
| 68 |
|
70 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
1
|
0
|
6
|
Perth Glory
|
1
|
1
|
4
|
Perth Glory
|
1
|
0
|
3
|
Macarthur
|
0
|
0
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
8.20
|
Macarthur
|
7.90
|
Perth Glory
|
7.70
|
Perth Glory
|
7.70
|
Perth Glory
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Perth Glory
|
0
|
3
|
Perth Glory
|
1
|
3
|
Macarthur
|
0
|
3
|
Perth Glory
|
0
|
2
|
Perth Glory
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
45
|
80%
|
56
|
Perth Glory
|
41
|
91%
|
45
|
Macarthur
|
40
|
85%
|
47
|
Perth Glory
|
39
|
86%
|
45
|
Macarthur
|
39
|
75%
|
52
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
3
|
42%
|
7
|
Perth Glory
|
3
|
50%
|
6
|
Macarthur
|
0
|
0%
|
5
|
Macarthur
|
1
|
25%
|
4
|
Perth Glory
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
11
|
42%
|
26
|
Perth Glory
|
4
|
22%
|
18
|
Perth Glory
|
3
|
30%
|
10
|
Macarthur
|
5
|
50%
|
10
|
Macarthur
|
5
|
62%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
0
|
0%
|
5
|
Perth Glory
|
3
|
60%
|
5
|
Macarthur
|
1
|
25%
|
4
|
Perth Glory
|
1
|
33%
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
14
|
73%
|
19
|
Perth Glory
|
5
|
26%
|
19
|
Macarthur
|
13
|
72%
|
18
|
Perth Glory
|
7
|
46%
|
15
|
Macarthur
|
7
|
58%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
9
|
Macarthur
|
9
|
Macarthur
|
8
|
Perth Glory
|
6
|
Perth Glory
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Macarthur
|
1
|
Macarthur
|
1
|
Macarthur
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
2
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
5
|
Macarthur
|
5
|
Perth Glory
|
3
|
Macarthur
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
21
|
Perth Glory
|
19
|
Macarthur
|
18
|
Perth Glory
|
15
|
Perth Glory
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Macarthur
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
2
|
Macarthur
|
2
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
3
|
Macarthur
|
3
|
Macarthur
|
2
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Avustralya - A-League - 24. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
G M B B G
|
||
|
2
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
G B B G G
|
||
|
3
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
M B B M B
|
||
|
4
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
G M B B G
|
||
|
5
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
M B G B B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
G G M M G
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
G G M G M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
B M B G M
|
||
|
10
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
B B G B G
|
||
|
11
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
M B B M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25 - 17 | 8 | 24 |
M G B B G
|
||
|
2
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 14 | 12 | 22 |
B G G M B
|
||
|
3
|
13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 20 | 10 | 22 |
G G M B G
|
||
|
4
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 13 | 5 | 20 |
M G G G M
|
||
|
5
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 13 | 6 | 19 |
B M M B B
|
||
|
6
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 |
G B M B M
|
||
|
7
|
13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 22 | 0 | 19 |
B M M G G
|
||
|
8
|
13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 16 | 0 | 17 |
G M B G G
|
||
|
9
|
13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 17 |
M M M G G
|
||
|
10
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17 - 17 | 0 | 16 |
G B B B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 18 | -4 | 13 |
B B M B M
|
||
|
12
|
13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 19 | -7 | 13 |
B B M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 19 | 6 | 26 |
G B G M B
|
||
|
2
|
13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 12 | 10 | 23 |
B G G B B
|
||
|
3
|
13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 12 | 2 | 20 |
M M G B G
|
||
|
4
|
13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 19 | 2 | 19 |
B B G B G
|
||
|
5
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 19 | -1 | 18 |
G G B B G
|
||
|
6
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15 - 20 | -5 | 18 |
B M G B G
|
||
|
7
|
13 | 5 | 1 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
G M M G M
|
||
|
8
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 25 | -8 | 16 |
B G G M M
|
||
|
9
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 15 |
M M G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 23 | -7 | 14 |
B B M B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 18 | -5 | 13 |
M B M B M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 24 | -9 | 8 |
G M B M M
|
Avustralya - A-League - 24. Hafta kapsamında oynanan maçta Perth Glory, Macarthur karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 12.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: HBF Park, Perth. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: N. Pennington (48'), L. Vickery (68'), G. Popovic (76'), A. Sulemani (90+5').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Perth Glory - Macarthur): topla oynama %47 - %53, isabetli şut 8 - 4, beklenen gol (xG) 1.47 - 1.07.
Puan durumunda Perth Glory 10. sırada 31 puanla, Macarthur 7. sırada 34 puanla yer alıyor.