YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Macarthur FC - Perth Glory 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.02.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 16. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Campbelltown Stadyumu, Campbelltown.
Macarthur FC - Perth Glory 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.02.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 16. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Campbelltown Stadyumu, Campbelltown.
Macarthur İç Saha Form Durumu
Perth Glory Deplasman Form Durumu
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 1.77 |
|
0.85 |
| 19 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 403 (%84) |
|
263 (%78) |
| 8 |
|
9 |
| 0 |
|
4 |
| 5 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 32 |
|
18 |
| 5 |
|
15 |
| 26 |
|
12 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 19 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 11 |
|
4 |
| 3 |
|
2 |
| 13 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 478 |
|
336 |
| 403 (%84) |
|
263 (%78) |
| 33 (%67) |
|
15 (%35) |
| 7 (%18) |
|
1 (%14) |
| 14 |
|
8 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 15 |
|
14 |
| 9 |
|
9 |
| 19 |
|
31 |
| 3 |
|
4 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 66 (%56) |
|
51 (%43) |
| 14 (%70) |
|
8 (%57) |
| 137 |
|
116 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %63 |
|
%37 |
| 0.74 |
|
0.29 |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
4 |
| 235 (%85) |
|
132 (%80) |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
4 |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 276 |
|
163 |
| 235 (%85) |
|
132 (%80) |
| 22 (%61) |
|
11 (%37) |
| 3 (%21) |
|
1 (%25) |
| 5 |
|
5 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 5 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 11 |
|
13 |
| 3 |
|
2 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 27 (%49) |
|
28 (%50) |
| 7 (%70) |
|
4 (%66) |
| 66 |
|
52 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 1.04 |
|
0.56 |
| 12 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 168 (%83) |
|
131 (%75) |
| 4 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
10 |
| 2 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 12 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 7 |
|
3 |
| 5 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 202 |
|
173 |
| 168 (%83) |
|
131 (%75) |
| 11 (%84) |
|
4 (%30) |
| 4 (%17) |
|
0 (%0) |
| 9 |
|
3 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 10 |
|
7 |
| 6 |
|
6 |
| 8 |
|
18 |
| 0 |
|
2 |
| Macarthur | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 39 (%62) |
|
23 (%37) |
| 7 (%70) |
|
4 (%50) |
| 71 |
|
64 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
1
|
0
|
4
|
Macarthur
|
1
|
0
|
3
|
Macarthur
|
1
|
1
|
3
|
Macarthur
|
1
|
1
|
2
|
Perth Glory
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
9.10
|
Macarthur
|
8.00
|
Perth Glory
|
8.00
|
Perth Glory
|
7.60
|
Macarthur
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Macarthur
|
1
|
4
|
Macarthur
|
0
|
4
|
Macarthur
|
0
|
2
|
Perth Glory
|
0
|
2
|
Perth Glory
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
64
|
91%
|
70
|
Macarthur
|
58
|
93%
|
62
|
Macarthur
|
52
|
86%
|
60
|
Macarthur
|
49
|
92%
|
53
|
Macarthur
|
43
|
87%
|
49
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
3
|
23%
|
13
|
Macarthur
|
1
|
20%
|
5
|
Macarthur
|
1
|
25%
|
4
|
Perth Glory
|
0
|
0%
|
4
|
Macarthur
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
11
|
45%
|
24
|
Macarthur
|
9
|
75%
|
12
|
Macarthur
|
3
|
42%
|
7
|
Macarthur
|
4
|
57%
|
7
|
Macarthur
|
5
|
100%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
2
|
40%
|
5
|
Macarthur
|
4
|
100%
|
4
|
Macarthur
|
3
|
75%
|
4
|
Perth Glory
|
2
|
50%
|
4
|
Perth Glory
|
3
|
100%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
12
|
66%
|
18
|
Macarthur
|
8
|
61%
|
13
|
Perth Glory
|
5
|
38%
|
13
|
Perth Glory
|
8
|
66%
|
12
|
Perth Glory
|
7
|
63%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
9
|
Macarthur
|
6
|
Perth Glory
|
5
|
Macarthur
|
4
|
Perth Glory
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
3
|
Macarthur
|
3
|
Macarthur
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
5
|
Macarthur
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
22
|
Macarthur
|
21
|
Perth Glory
|
16
|
Perth Glory
|
16
|
Macarthur
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Macarthur
|
1
|
Macarthur
|
1
|
Macarthur
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
3
|
Macarthur
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Macarthur
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
3
|
Macarthur
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Macarthur
|
1
|
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Macarthur
Perth Glory
Avustralya - A-League - 16. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
G M B B G
|
||
|
2
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
G B B G G
|
||
|
3
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
M B B M B
|
||
|
4
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
G M B B G
|
||
|
5
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
M B G B B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
G G M M G
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
G G M G M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
B M B G M
|
||
|
10
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
B B G B G
|
||
|
11
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
M B B M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25 - 17 | 8 | 24 |
M G B B G
|
||
|
2
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 14 | 12 | 22 |
B G G M B
|
||
|
3
|
13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 20 | 10 | 22 |
G G M B G
|
||
|
4
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 13 | 5 | 20 |
M G G G M
|
||
|
5
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 13 | 6 | 19 |
B M M B B
|
||
|
6
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 |
G B M B M
|
||
|
7
|
13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 22 | 0 | 19 |
B M M G G
|
||
|
8
|
13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 16 | 0 | 17 |
G M B G G
|
||
|
9
|
13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 17 |
M M M G G
|
||
|
10
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17 - 17 | 0 | 16 |
G B B B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 18 | -4 | 13 |
B B M B M
|
||
|
12
|
13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 19 | -7 | 13 |
B B M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 19 | 6 | 26 |
G B G M B
|
||
|
2
|
13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 12 | 10 | 23 |
B G G B B
|
||
|
3
|
13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 12 | 2 | 20 |
M M G B G
|
||
|
4
|
13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 19 | 2 | 19 |
B B G B G
|
||
|
5
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 19 | -1 | 18 |
G G B B G
|
||
|
6
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15 - 20 | -5 | 18 |
B M G B G
|
||
|
7
|
13 | 5 | 1 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
G M M G M
|
||
|
8
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 25 | -8 | 16 |
B G G M M
|
||
|
9
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 15 |
M M G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 23 | -7 | 14 |
B B M B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 18 | -5 | 13 |
M B M B M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 24 | -9 | 8 |
G M B M M
|
Avustralya - A-League - 16. Hafta kapsamında oynanan maçta Macarthur ile Perth Glory 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 06.02.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Campbelltown Stadyumu, Campbelltown. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: N. Pennington (36'), M. Duke (60'), C. Talbot (72'), S. Colakovski (90+1').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Macarthur - Perth Glory): topla oynama %60 - %40, isabetli şut 5 - 5, beklenen gol (xG) 1.77 - 0.85.
Puan durumunda Macarthur 7. sırada 34 puanla, Perth Glory 10. sırada 31 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.