YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Olympiakos Piraeus - NEC Nijmegen 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.08.2026) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Georgios Karaiskakis Stadyumu, Piraeus, Yunanistan.
Olympiakos Piraeus - NEC Nijmegen 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.08.2026) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Georgios Karaiskakis Stadyumu, Piraeus, Yunanistan.
Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu
Sıradaki Maç
Olympiakos İç Saha Form Durumu
NEC Nijmegen Deplasman Form Durumu
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 0.59 |
|
1.27 |
| 12 |
|
13 |
| 5 |
|
4 |
| 267 (%66) |
|
258 (%73) |
| 11 |
|
16 |
| 2 |
|
6 |
| 5 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 33 |
|
26 |
| 4 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 12 |
|
13 |
| 5 |
|
4 |
| 4 |
|
5 |
| 4 |
|
4 |
| 5 |
|
7 |
| 7 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 401 |
|
351 |
| 267 (%66) |
|
258 (%73) |
| 37 (%35) |
|
23 (%32) |
| 8 (%38) |
|
3 (%37) |
| 11 |
|
9 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 19 |
|
24 |
| 6 |
|
9 |
| 18 |
|
40 |
| 4 |
|
5 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 66 (%43) |
|
87 (%56) |
| 8 (%42) |
|
13 (%61) |
| 202 |
|
162 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.33 |
|
0.61 |
| 7 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 138 (%69) |
|
116 (%72) |
| 7 |
|
5 |
| 1 |
|
4 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
15 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 7 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 200 |
|
161 |
| 138 (%69) |
|
116 (%72) |
| 25 (%40) |
|
12 (%32) |
| 2 (%16) |
|
1 (%50) |
| 6 |
|
4 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 6 |
|
12 |
| 3 |
|
3 |
| 5 |
|
22 |
| 2 |
|
4 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 22 (%36) |
|
39 (%65) |
| 1 (%16) |
|
3 (%50) |
| 100 |
|
79 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.26 |
|
0.67 |
| 5 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 127 (%63) |
|
139 (%73) |
| 4 |
|
11 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
11 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 5 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 3 |
|
3 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 201 |
|
190 |
| 127 (%63) |
|
139 (%73) |
| 12 (%29) |
|
11 (%33) |
| 6 (%66) |
|
2 (%33) |
| 5 |
|
5 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 13 |
|
12 |
| 3 |
|
6 |
| 13 |
|
18 |
| 2 |
|
1 |
| Olympiakos | NEC Nijmegen | |
|---|---|---|
| 44 (%47) |
|
48 (%51) |
| 7 (%53) |
|
10 (%66) |
| 102 |
|
83 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
NEC Nijmegen
|
1
|
0
|
3
|
Olympiakos
|
0
|
0
|
3
|
NEC Nijmegen
|
0
|
0
|
3
|
NEC Nijmegen
|
0
|
0
|
3
|
Olympiakos
|
2
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
NEC Nijmegen
|
7.80
|
NEC Nijmegen
|
7.70
|
NEC Nijmegen
|
7.60
|
Olympiakos
|
7.40
|
Olympiakos
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Olympiakos
|
0
|
4
|
Olympiakos
|
0
|
2
|
NEC Nijmegen
|
0
|
2
|
NEC Nijmegen
|
0
|
2
|
Olympiakos
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Olympiakos
|
36
|
81%
|
44
|
NEC Nijmegen
|
35
|
77%
|
45
|
Olympiakos
|
31
|
72%
|
43
|
Olympiakos
|
28
|
77%
|
36
|
NEC Nijmegen
|
26
|
89%
|
29
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Olympiakos
|
2
|
40%
|
5
|
Olympiakos
|
2
|
40%
|
5
|
Olympiakos
|
3
|
75%
|
4
|
Olympiakos
|
0
|
0%
|
3
|
NEC Nijmegen
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Olympiakos
|
14
|
32%
|
43
|
NEC Nijmegen
|
13
|
32%
|
40
|
Olympiakos
|
5
|
33%
|
15
|
Olympiakos
|
3
|
27%
|
11
|
Olympiakos
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
NEC Nijmegen
|
5
|
83%
|
6
|
Olympiakos
|
3
|
60%
|
5
|
Olympiakos
|
0
|
0%
|
3
|
NEC Nijmegen
|
3
|
100%
|
3
|
NEC Nijmegen
|
0
|
0%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Olympiakos
|
5
|
22%
|
22
|
NEC Nijmegen
|
12
|
60%
|
20
|
NEC Nijmegen
|
9
|
52%
|
17
|
Olympiakos
|
8
|
50%
|
16
|
Olympiakos
|
6
|
40%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
NEC Nijmegen
|
12
|
NEC Nijmegen
|
8
|
Olympiakos
|
5
|
NEC Nijmegen
|
5
|
NEC Nijmegen
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Olympiakos
|
2
|
NEC Nijmegen
|
2
|
NEC Nijmegen
|
1
|
NEC Nijmegen
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
NEC Nijmegen
|
4
|
NEC Nijmegen
|
3
|
Olympiakos
|
1
|
Olympiakos
|
1
|
Olympiakos
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Olympiakos
|
6
|
NEC Nijmegen
|
4
|
NEC Nijmegen
|
4
|
NEC Nijmegen
|
3
|
NEC Nijmegen
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Olympiakos
|
31
|
NEC Nijmegen
|
28
|
Olympiakos
|
26
|
Olympiakos
|
21
|
Olympiakos
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Olympiakos
|
5
|
NEC Nijmegen
|
3
|
Olympiakos
|
2
|
Olympiakos
|
2
|
NEC Nijmegen
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
NEC Nijmegen
|
2
|
Olympiakos
|
1
|
Olympiakos
|
1
|
NEC Nijmegen
|
1
|
NEC Nijmegen
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
NEC Nijmegen
|
5
|
NEC Nijmegen
|
3
|
Olympiakos
|
2
|
Olympiakos
|
2
|
Olympiakos
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Olympiakos
|
3
|
NEC Nijmegen
|
3
|
Olympiakos
|
2
|
Olympiakos
|
2
|
Olympiakos
|
2
|
Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Olympiakos ile NEC Nijmegen 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 04.08.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Georgios Karaiskakis Stadyumu, Piraeus, Yunanistan. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Olympiakos - NEC Nijmegen): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 5 - 4, beklenen gol (xG) 0.59 - 1.27.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.