North Ferriby FC - Scunthorpe United 3-6 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

North Ferriby FC 3-6 Scunthorpe United - Özet, Goller ve İstatistikler - 28.07.2026

Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
3 - 6
(İY: 1 - 4)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
North Ferriby FC Scunthorpe
%36
Topla Oynama
%64
7
Toplam Şut
25
5
İsabetli Şut
13
5
Korner
5
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
North Ferriby FC Scunthorpe
7
Toplam Şut
25
5
İsabetli Şut
13
2
İsabetsiz Şut
12
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
North Ferriby FC Scunthorpe
%37
Topla Oynama
%63
3
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
6
5
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
North Ferriby FC Scunthorpe
3
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
6
0
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
North Ferriby FC Scunthorpe
%35
Topla Oynama
%65
4
Toplam Şut
15
2
İsabetli Şut
7
0
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
North Ferriby FC Scunthorpe
4
Toplam Şut
15
2
İsabetli Şut
7
2
İsabetsiz Şut
8
0
Engellenen Şut
0
North Ferriby FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
9.23
%0
Beraberlik:
1
Oran:
5.30
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.06
%0
Scunthorpe
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.06
%100
Beraberlik:
0
Oran:
5.30
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
9.23
%0
North Ferriby FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
7.86
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.57
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.39
%0
Scunthorpe
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.39
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.57
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
7.86
%0
North Ferriby FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Scunthorpe
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
North Ferriby FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Scunthorpe
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
North Ferriby FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Scunthorpe
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
North Ferriby FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.41
%0
Üst:
1
Oran:
1.89
%100
Scunthorpe
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.41
%100
Üst:
0
Oran:
1.89
%0
North Ferriby FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Scunthorpe
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
North Ferriby FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Scunthorpe
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
North Ferriby FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.70
%100
Oran:
0
Oran:
1.53
%0
Scunthorpe
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.70
%0
Oran:
1
Oran:
1.53
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
9.23
0
5.30
2
1.06
3
İlk Yarı Sonucu
1
7.86
0
2.57
2
1.39
3
İkinci Yarı Sonucu
1
7.17
0
2.92
2
1.32
3
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
1.79
0
3.44
2
2.23
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.85
1 ve 2
1.16
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
3.00
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.41
Üst
1.89
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.64
Üst
1.58
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.56
Üst
1.67
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.13
Üst
2.83
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.23
Üst
2.34
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.70
Yok
1.53
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.89
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.13
Yok
1.09
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
28 Temmuz 2026, Salı 21:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 25°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
9.23
MS 0
5.30
MS 2
1.06

North Ferriby FC - Scunthorpe maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Scunthorpe, North Ferriby FC karşısında 6-3 kazandı. Karşılaşma 28.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-4 tamamlanmıştı.

Goller: L. Brennan (7'), L. Brennan (11'), J. Butterfield (14'), Jake Day (25'), Kyle Hurst (45'), P. Jones (51'), Jake Day (62'), R. Oliver (81').

Öne çıkan istatistikler (North Ferriby FC - Scunthorpe): topla oynama %36 - %64, isabetli şut 5 - 13.