Galler - Championship, Güney - 5. Hafta - Newport City FC 0-1 Ynyshir Albions bitti. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (28.08.2026)

Newport City FC 0-1 Ynyshir Albions - Galler - Championship, Güney - 5. Hafta - Özet, Goller

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Korner 10.5 Üst
3
Korner 10.5 Alt
5
2.5 Üst
4/5
Gol yeme
5/6

İstatistik

Newport City FC
Ynyshir Albions
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
1.0
10.5
Şut
9.3
3.8
Korner
6.3
1.5
Sarı Kart
3.0
0.0
Faul
0.0
Newport City FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.53
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.52
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.65
%100
Ynyshir Albions
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.65
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.52
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.53
%50
Newport City FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.01
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.14
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.06
%50
Ynyshir Albions
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.06
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.14
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.01
%50
Newport City FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Ynyshir Albions
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Newport City FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Ynyshir Albions
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Newport City FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.93
%50
Üst:
1
Oran:
1.44
%50
Ynyshir Albions
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.93
%50
Üst:
1
Oran:
1.44
%50
Newport City FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Newport City FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Newport City FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Newport City FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.45
%50
Oran:
1
Oran:
1.92
%50
Ynyshir Albions
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.45
%100
Oran:
0
Oran:
1.92
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.53
0
3.52
2
3.65
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.01
0
2.14
2
4.06
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.86
0
2.51
2
3.62
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.48
0
3.35
2
1.77
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.33
0 ve 2
1.38
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.73
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.93
Üst
1.44
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.86
Üst
1.49
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.46
Üst
1.24
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
2.10
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.89
Üst
1.46
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.37
Üst
2.09
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.45
Yok
1.92
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.44
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.70
Yok
1.19
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.63
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.54

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 4 1 0 18 - 5 13 13
G G G G B
2
5 4 1 0 16 - 10 6 13
G G G G B
3
5 4 0 1 16 - 5 11 12
G M G G G
4
6 3 1 2 15 - 14 1 10
G G M B M
5
6 3 1 2 5 - 5 0 10
M G G G M
6
5 3 0 2 13 - 9 4 9
M G G G M
7
6 2 2 2 12 - 11 1 8
B M M G G
8
5 2 2 1 4 - 3 1 8
G B M G B
9
6 2 1 3 11 - 13 -2 7
G M G M B
10
6 2 1 3 13 - 17 -4 7
B G M M G
11
5 2 1 2 3 - 7 -4 7
M B M G G
12
5 2 0 3 9 - 5 4 6
G M G M M
13
4 1 1 2 5 - 7 -2 4
M B M G
14
5 1 0 4 5 - 9 -4 3
G M M M M
15
6 0 2 4 6 - 18 -12 2
B M M B M
16
4 0 0 4 1 - 14 -13 0
M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 11 - 3 8 9
M G G G
2
4 2 1 1 8 - 5 3 7
M G G B
3
2 2 0 0 5 - 3 2 6
G G
4
4 2 0 2 11 - 11 0 6
G G M M
5
2 1 1 0 7 - 4 3 4
G B
6
3 1 1 1 7 - 6 1 4
B M G
7
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
8
3 1 1 1 5 - 8 -3 4
B M G
9
2 1 0 1 5 - 3 2 3
M G
10
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
11
2 1 0 1 5 - 6 -1 3
M G
12
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
13
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
M G M
14
3 0 2 1 4 - 7 -3 2
M B B
15
3 0 0 3 1 - 4 -3 0
M M M
16
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 11 - 1 10 9
G G G
2
3 2 1 0 11 - 7 4 7
G G B
3
3 2 1 0 2 - 0 2 7
B G G
4
2 2 0 0 8 - 1 7 6
G G
5
3 2 0 1 8 - 6 2 6
G G M
6
4 1 2 1 3 - 3 0 5
B M G B
7
2 1 1 0 4 - 3 1 4
G B
8
3 1 1 1 5 - 5 0 4
B M G
9
1 1 0 0 5 - 2 3 3
G
10
3 1 0 2 8 - 9 -1 3
M G M
11
3 1 0 2 1 - 6 -5 3
M M G
12
2 0 1 1 0 - 1 -1 1
M B
13
3 0 0 3 2 - 5 -3 0
M M M
14
2 0 0 2 3 - 8 -5 0
M M
15
3 0 0 3 2 - 11 -9 0
M M M
16
2 0 0 2 1 - 10 -9 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
62' 0 - 1
Saat
28 Ağustos 2026, Cuma 21:30
Güneşli
Güneşli, 18°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.53
MS 0
3.52
MS 2
3.65
2.5 Alt
1.93
2.5 Üst
1.44

Newport City FC - Ynyshir Albions maç özeti

Galler - Championship, Güney - 5. Hafta kapsamında oynanan maçta Ynyshir Albions, Newport City FC karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 28.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Puan durumunda Newport City FC 12. sırada 6 puanla, Ynyshir Albions 8. sırada 8 puanla yer alıyor.