Galler - Championship, Güney - 4. Hafta - Caerphilly Athletic FC 2-1 Ynyshir Albions bitti. Goller: D. Perrett. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (22.08.2026)

Caerphilly Athletic FC 2-1 Ynyshir Albions - Galler - Championship, Güney - 4. Hafta - Özet, Goller

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 1 - 0)
Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
4
Sarı Kart 4.5 Alt
3

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Caerphilly Athletic FC Ynyshir Albions
%46
Topla Oynama
%54
6
Toplam Şut
1
5
İsabetli Şut
1
4
Korner
8
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Caerphilly Athletic FC Ynyshir Albions
6
Toplam Şut
1
5
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Caerphilly Athletic FC Ynyshir Albions
%51
Topla Oynama
%49
2
Toplam Şut
0
2
İsabetli Şut
0
0
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Caerphilly Athletic FC Ynyshir Albions
2
Toplam Şut
0
2
İsabetli Şut
0
0
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Caerphilly Athletic FC Ynyshir Albions
%41
Topla Oynama
%59
4
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
1
4
Korner
5
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Caerphilly Athletic FC Ynyshir Albions
4
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Caerphilly Athletic FC
Ynyshir Albions
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
0.5
8.0
Şut
13.5
6.3
Korner
5.5
0.7
Sarı Kart
3.0
0.0
Faul
0.0
Caerphilly Athletic FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.56
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.23
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.96
%0
Ynyshir Albions
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.96
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.23
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.56
%0
Caerphilly Athletic FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.02
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.14
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.43
%0
Ynyshir Albions
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.43
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.14
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.02
%0
Caerphilly Athletic FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Caerphilly Athletic FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Caerphilly Athletic FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
2.06
%100
Üst:
0
Oran:
1.38
%0
Ynyshir Albions
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
2.06
%100
Üst:
0
Oran:
1.38
%0
Caerphilly Athletic FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerphilly Athletic FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerphilly Athletic FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ynyshir Albions
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerphilly Athletic FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.32
%0
Oran:
1
Oran:
2.19
%100
Ynyshir Albions
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.32
%100
Oran:
0
Oran:
2.19
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.56
0
3.23
2
1.96
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.02
0
2.14
2
2.43
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.74
0
2.49
2
2.24
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.41
0
3.75
2
3.42
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.25
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.15
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.41
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.22
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.06
Üst
1.38
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.45
Üst
1.92
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.66
Üst
1.64
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.41
Üst
2.00
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.57
Üst
1.75
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.74
Üst
1.58
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.32
Yok
2.19
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.10
Yok
1.13
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.41
Yok
1.26
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.77
Çift
1.55

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 4 1 0 18 - 5 13 13
G G G G B
2
5 4 1 0 16 - 10 6 13
G G G G B
3
5 4 0 1 16 - 5 11 12
G M G G G
4
6 3 1 2 15 - 14 1 10
G G M B M
5
6 3 1 2 5 - 5 0 10
M G G G M
6
5 3 0 2 13 - 9 4 9
M G G G M
7
6 2 2 2 12 - 11 1 8
B M M G G
8
5 2 2 1 4 - 3 1 8
G B M G B
9
6 2 1 3 11 - 13 -2 7
G M G M B
10
6 2 1 3 13 - 17 -4 7
B G M M G
11
5 2 1 2 3 - 7 -4 7
M B M G G
12
5 2 0 3 9 - 5 4 6
G M G M M
13
4 1 1 2 5 - 7 -2 4
M B M G
14
5 1 0 4 5 - 9 -4 3
G M M M M
15
6 0 2 4 6 - 18 -12 2
B M M B M
16
4 0 0 4 1 - 14 -13 0
M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 11 - 3 8 9
M G G G
2
4 2 1 1 8 - 5 3 7
M G G B
3
2 2 0 0 5 - 3 2 6
G G
4
4 2 0 2 11 - 11 0 6
G G M M
5
2 1 1 0 7 - 4 3 4
G B
6
3 1 1 1 7 - 6 1 4
B M G
7
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
8
3 1 1 1 5 - 8 -3 4
B M G
9
2 1 0 1 5 - 3 2 3
M G
10
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
11
2 1 0 1 5 - 6 -1 3
M G
12
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
13
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
M G M
14
3 0 2 1 4 - 7 -3 2
M B B
15
3 0 0 3 1 - 4 -3 0
M M M
16
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 11 - 1 10 9
G G G
2
3 2 1 0 11 - 7 4 7
G G B
3
3 2 1 0 2 - 0 2 7
B G G
4
2 2 0 0 8 - 1 7 6
G G
5
3 2 0 1 8 - 6 2 6
G G M
6
4 1 2 1 3 - 3 0 5
B M G B
7
2 1 1 0 4 - 3 1 4
G B
8
3 1 1 1 5 - 5 0 4
B M G
9
1 1 0 0 5 - 2 3 3
G
10
3 1 0 2 8 - 9 -1 3
M G M
11
3 1 0 2 1 - 6 -5 3
M M G
12
2 0 1 1 0 - 1 -1 1
M B
13
3 0 0 3 2 - 5 -3 0
M M M
14
2 0 0 2 3 - 8 -5 0
M M
15
3 0 0 3 2 - 11 -9 0
M M M
16
2 0 0 2 1 - 10 -9 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
25' 1 - 0
IY | 1 - 0
90' 2 - 1
MS | 2 - 1
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 16:30
Güneşli
Güneşli, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.56
MS 0
3.23
MS 2
1.96
2.5 Alt
2.06
2.5 Üst
1.38

Caerphilly Athletic FC - Ynyshir Albions maç özeti

Galler - Championship, Güney - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Caerphilly Athletic FC, Ynyshir Albions karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: D. Perrett (50').

Öne çıkan istatistikler (Caerphilly Athletic FC - Ynyshir Albions): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 5 - 1.

Puan durumunda Caerphilly Athletic FC 11. sırada 7 puanla, Ynyshir Albions 8. sırada 8 puanla yer alıyor.