YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Newcastle United - FC Barcelona 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (10.03.2026) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu kapsamındadır. Maçın sahası: St James' Park, Newcastle upon Tyne, İngiltere.
Newcastle United - FC Barcelona 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (10.03.2026) Bu karşılaşma Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu kapsamındadır. Maçın sahası: St James' Park, Newcastle upon Tyne, İngiltere.
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 1.56 |
|
1.55 |
| 16 |
|
9 |
| 4 |
|
2 |
| 266 (%80) |
|
328 (%80) |
| 14 |
|
9 |
| 6 |
|
1 |
| 9 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
16 |
| 5 |
|
5 |
| 39 |
|
20 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 16 |
|
9 |
| 4 |
|
2 |
| 6 |
|
5 |
| 6 |
|
2 |
| 12 |
|
8 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 330 |
|
406 |
| 266 (%80) |
|
328 (%80) |
| 25 (%49) |
|
16 (%30) |
| 3 (%14) |
|
2 (%22) |
| 10 |
|
6 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 15 |
|
29 |
| 7 |
|
5 |
| 17 |
|
35 |
| 1 |
|
2 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 49 (%44) |
|
62 (%55) |
| 9 (%47) |
|
8 (%61) |
| 136 |
|
119 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.41 |
|
0.33 |
| 5 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 127 (%80) |
|
172 (%82) |
| 8 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 6 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 5 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 158 |
|
208 |
| 127 (%80) |
|
172 (%82) |
| 15 (%48) |
|
10 (%35) |
| 1 (%8) |
|
0 (%0) |
| 3 |
|
3 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 5 |
|
11 |
| 4 |
|
3 |
| 10 |
|
16 |
| 1 |
|
1 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 22 (%44) |
|
28 (%56) |
| 5 (%55) |
|
3 (%60) |
| 63 |
|
55 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 1.16 |
|
1.22 |
| 11 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 139 (%80) |
|
156 (%78) |
| 6 |
|
6 |
| 3 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
7 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 11 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
3 |
| 4 |
|
2 |
| 8 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 172 |
|
198 |
| 139 (%80) |
|
156 (%78) |
| 10 (%50) |
|
6 (%24) |
| 2 (%22) |
|
2 (%40) |
| 7 |
|
3 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 10 |
|
18 |
| 3 |
|
2 |
| 7 |
|
19 |
| 0 |
|
1 |
| Newcastle | Barcelona | |
|---|---|---|
| 27 (%44) |
|
34 (%55) |
| 4 (%40) |
|
5 (%62) |
| 73 |
|
64 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
2
|
1
|
4
|
Newcastle
|
1
|
0
|
3
|
Newcastle
|
0
|
0
|
3
|
Newcastle
|
1
|
0
|
2
|
Barcelona
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
7.90
|
Newcastle
|
7.40
|
Barcelona
|
7.40
|
Barcelona
|
7.40
|
Barcelona
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Newcastle
|
0
|
5
|
Barcelona
|
0
|
4
|
Newcastle
|
1
|
2
|
Barcelona
|
0
|
2
|
Newcastle
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Barcelona
|
52
|
86%
|
60
|
Newcastle
|
44
|
88%
|
50
|
Barcelona
|
43
|
86%
|
50
|
Newcastle
|
38
|
95%
|
40
|
Barcelona
|
32
|
84%
|
38
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
2
|
33%
|
6
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
5
|
Barcelona
|
1
|
20%
|
5
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
3
|
Newcastle
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
6
|
30%
|
20
|
Barcelona
|
8
|
40%
|
20
|
Barcelona
|
1
|
12%
|
8
|
Newcastle
|
3
|
42%
|
7
|
Barcelona
|
1
|
16%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
3
|
50%
|
6
|
Barcelona
|
3
|
50%
|
6
|
Newcastle
|
2
|
50%
|
4
|
Barcelona
|
3
|
100%
|
3
|
Newcastle
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Newcastle
|
7
|
46%
|
15
|
Newcastle
|
4
|
28%
|
14
|
Barcelona
|
6
|
42%
|
14
|
Barcelona
|
9
|
64%
|
14
|
Barcelona
|
4
|
30%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Barcelona
|
9
|
Newcastle
|
8
|
Barcelona
|
7
|
Barcelona
|
5
|
Newcastle
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
2
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
2
|
Barcelona
|
2
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Barcelona
|
7
|
Newcastle
|
4
|
Newcastle
|
4
|
Barcelona
|
3
|
Barcelona
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Barcelona
|
19
|
Newcastle
|
17
|
Newcastle
|
16
|
Newcastle
|
16
|
Newcastle
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
4
|
Newcastle
|
3
|
Newcastle
|
3
|
Newcastle
|
2
|
Newcastle
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
3
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
Newcastle
|
1
|
Barcelona
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Newcastle
|
3
|
Newcastle
|
3
|
Newcastle
|
2
|
Newcastle
|
2
|
Barcelona
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Barcelona
|
4
|
Newcastle
|
3
|
Barcelona
|
3
|
Barcelona
|
2
|
Barcelona
|
2
|
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Newcastle
Barcelona
Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu kapsamında oynanan maçta Newcastle ile Barcelona 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 10.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: St James' Park, Newcastle upon Tyne, İngiltere. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: H. Barnes (86'), L. Yamal (90+6').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Newcastle - Barcelona): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 4 - 2, beklenen gol (xG) 1.56 - 1.55.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.