Naxara - SD Beasain 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.04.2026) Bu karşılaşma İspanya - Segunda RFEF Grup 2 - 33. Hafta kapsamındadır.

Naxara 1-0 SD Beasain - Özet, Goller ve İstatistikler - 26.04.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
24' 1 - 0
IY | 1 - 0
MS | 1 - 0

Önemli İstatistikler

Naxara logosu
%48
Topla Oynama
%52
1
Korner
2
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Beasain logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
59
56
Topa Sahip Olma
%48
%52
Ataklar
82
91
Şut
17
9
İsabetli Şut
4
4
Saat
26 Nisan 2026, Pazar 13:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
3
2.5 Alt
3
Gol yeme
4
Korner 10.5 Alt
16
Kazanamama
3/4
Kaybetmeme
5/6
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Naxara Beasain
%48
Topla Oynama
%52
17
Toplam Şut
9
4
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
1
Korner
2
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Naxara Beasain
17
Toplam Şut
9
4
İsabetli Şut
4
13
İsabetsiz Şut
5
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Naxara Beasain
%48
Topla Oynama
%52
11
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
3
1
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Naxara Beasain
11
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
3
9
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Naxara Beasain
%48
Topla Oynama
%52
6
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
0
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Naxara Beasain
6
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
2
Naxara
Beasain
Maç Başına Ortalamalar
0.8
Gol
1.0
1.4
Yediği Gol
1.3
7.4
Şut
9.2
2.9
Korner
4.1
2.3
Sarı Kart
3.1
1.1
Faul
1.2
Naxara
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.69
%31
Beraberlik:
5
Oran:
2.74
%31
Mağlubiyet:
6
Oran:
1.98
%38
Beasain
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.98
%19
Beraberlik:
6
Oran:
2.74
%38
Mağlubiyet:
7
Oran:
2.69
%44
Naxara
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
3.36
%31
Beraberlik:
5
Oran:
1.79
%31
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.61
%38
Beasain
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.61
%19
Beraberlik:
9
Oran:
1.79
%56
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.36
%25
Naxara
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
16
Oran:
%100
Beasain
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%6
Üst:
15
Oran:
%94
Naxara
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%12
Üst:
14
Oran:
%88
Beasain
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%25
Üst:
12
Oran:
%75
Naxara
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.43
%56
Üst:
7
Oran:
1.86
%44
Beasain
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
1.43
%56
Üst:
7
Oran:
1.86
%44
Naxara
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
13
Oran:
%81
Üst:
3
Oran:
%19
Beasain
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%75
Üst:
4
Oran:
%25
Naxara
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
15
Oran:
%94
Üst:
1
Oran:
%6
Beasain
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
16
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Naxara
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
16
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Beasain
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
16
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Naxara
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
9
Oran:
1.63
%56
Oran:
7
Oran:
1.60
%44
Beasain
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
10
Oran:
1.63
%62
Oran:
6
Oran:
1.60
%38

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.69
0
2.74
2
1.98
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.36
0
1.79
2
2.61
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.95
0
2.11
2
2.34
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.34
0
3.36
2
3.90
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.17
1 ve 2
1.44
0 ve 2
1.08
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.34
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.15
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.43
Üst
1.86
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.33
Üst
1.23
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.09
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.24
Üst
1.27
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.31
Üst
2.09
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.45
Üst
1.81
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.63
Yok
1.60
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.23
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.27
Yok
1.07
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.85
Çift
1.44

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
34 20 9 5 64 - 35 29 69
G M B M G
2
34 17 11 6 41 - 20 21 62
M G G G B
3
34 18 7 9 73 - 33 40 61
M G B G G
4
34 17 7 10 56 - 42 14 58
G B G G M
5
34 16 9 9 56 - 40 16 57
G G B M G
6
34 13 11 10 38 - 32 6 50
G M B B G
7
34 12 14 8 40 - 33 7 50
B M B B G
8
34 11 16 7 42 - 36 6 49
B G G M M
9
34 14 7 13 41 - 42 -1 49
G B M B G
10
34 11 14 9 55 - 43 12 47
G G B B G
11
34 12 9 13 34 - 40 -6 45
M G B B B
12
34 11 8 15 39 - 48 -9 41
M G M G M
13
34 8 13 13 22 - 40 -18 37
M M G G M
14
34 8 12 14 38 - 46 -8 36
B M B M G
15
34 8 11 15 35 - 55 -20 35
M G M B M
16
34 8 6 20 31 - 65 -34 30
B M M M M
17
34 7 7 20 32 - 59 -27 28
M M M G M
18
34 6 7 21 32 - 60 -28 25
G M G M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 12 2 3 44 - 12 32 38
G G B G G
2
17 10 5 2 38 - 14 24 35
G G G B G
3
17 9 6 2 35 - 18 17 33
B B M B G
4
17 9 4 4 25 - 12 13 31
B G B M G
5
17 9 4 4 31 - 19 12 31
M B G G M
6
17 8 5 4 23 - 14 9 29
M G B B G
7
17 8 4 5 17 - 13 4 28
M M M B B
8
17 6 10 1 23 - 16 7 28
G B B G M
9
17 7 7 3 34 - 19 15 28
B G G B G
10
17 9 1 7 25 - 25 0 28
G M G M G
11
17 7 5 5 18 - 12 6 26
B G G M B
12
17 6 5 6 21 - 21 0 23
G M B G G
13
17 5 8 4 20 - 20 0 23
B B B G B
14
17 5 7 5 13 - 17 -4 22
M M M G M
15
17 5 6 6 23 - 22 1 21
M G G B G
16
17 6 2 9 19 - 22 -3 20
B G G M G
17
17 5 4 8 15 - 23 -8 19
B M G G M
18
17 4 4 9 16 - 30 -14 16
M M B M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 10 4 3 26 - 21 5 34
G M G M M
2
17 8 7 2 16 - 8 8 31
G B G G B
3
17 7 5 5 25 - 21 4 26
G B M B G
4
17 8 1 8 21 - 24 -3 25
M G G G M
5
17 6 6 5 20 - 20 0 24
B B G B G
6
17 6 5 6 29 - 21 8 23
G G M B G
7
17 5 6 6 19 - 20 -1 21
G M B G M
8
17 4 9 4 17 - 19 -2 21
M B B M B
9
17 5 6 6 16 - 17 -1 21
M G M B B
10
17 4 7 6 21 - 24 -3 19
M B B G B
11
17 5 3 9 18 - 27 -9 18
B G M M M
12
17 4 5 8 17 - 27 -10 17
M M B G B
13
17 3 6 8 15 - 24 -9 15
M G B M M
14
17 3 6 8 9 - 23 -14 15
M M B M G
15
17 4 2 11 15 - 35 -20 14
G M M M M
16
17 3 3 11 15 - 35 -20 12
B M M M M
17
17 1 5 11 13 - 37 -24 8
B B M M M
18
17 1 3 13 17 - 37 -20 6
M B M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
24' 1 - 0
IY | 1 - 0
MS | 1 - 0
Saat
26 Nisan 2026, Pazar 13:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.69
MS 0
2.74
MS 2
1.98
2.5 Alt
1.43
2.5 Üst
1.86

Naxara - Beasain maç özeti

İspanya - Segunda RFEF Grup 2 - 33. Hafta kapsamında oynanan maçta Naxara, Beasain karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 26.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Naxara - Beasain): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 4 - 4.

Puan durumunda Naxara 12. sırada 41 puanla, Beasain 14. sırada 36 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler