FC Nagykanizsai - Soroksar 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB II - 4. Hafta kapsamındadır.

FC Nagykanizsai 0-1 Soroksar - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.08.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Nagykanizsai logosu
%43
Topla Oynama
%57
3
Korner
2
5
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Soroksar logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
44
43
Topa Sahip Olma
%43
%57
Ataklar
85
94
Şut
10
6
İsabetli Şut
0
2
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 34°C
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Nagykanizsai Soroksar
%43
Topla Oynama
%57
10
Toplam Şut
6
0
İsabetli Şut
2
3
Korner
2
5
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Nagykanizsai Soroksar
10
Toplam Şut
6
0
İsabetli Şut
2
10
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Nagykanizsai Soroksar
%45
Topla Oynama
%55
5
Toplam Şut
2
0
İsabetli Şut
1
3
Korner
1
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Nagykanizsai Soroksar
5
Toplam Şut
2
0
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Nagykanizsai Soroksar
%41
Topla Oynama
%59
5
Toplam Şut
4
0
İsabetli Şut
1
0
Korner
1
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Nagykanizsai Soroksar
5
Toplam Şut
4
0
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Nagykanizsai
Soroksar
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.7
Yediği Gol
0.7
9.7
Şut
9.3
5.7
Korner
3.7
3.3
Sarı Kart
1.7
0.0
Faul
0.0
Nagykanizsai
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.22
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.03
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.24
%100
Soroksar
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.24
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.03
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.22
%0
Nagykanizsai
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.79
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.95
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.81
%0
Soroksar
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.81
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.95
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.79
%0
Nagykanizsai
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Soroksar
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Nagykanizsai
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Soroksar
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Nagykanizsai
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.71
%0
Üst:
1
Oran:
1.57
%100
Soroksar
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.71
%0
Üst:
1
Oran:
1.57
%100
Nagykanizsai
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Soroksar
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Nagykanizsai
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Soroksar
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Nagykanizsai
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Soroksar
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Nagykanizsai
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%100
Oran:
0
Oran:
1.88
%0
Soroksar
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%100
Oran:
0
Oran:
1.88
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.22
0
3.03
2
2.24
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.79
0
1.95
2
2.81
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.51
0
2.32
2
2.53
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.32
0
3.75
2
1.27
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.16
1 ve 2
1.38
0 ve 2
1.16
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.27
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.28
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.71
Üst
1.57
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
1.98
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
2.00
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.27
Üst
2.28
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.51
Üst
1.77
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.51
Üst
1.78
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.44
Yok
1.88
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.56
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.75
Yok
1.16
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.80
Çift
1.50

Puan Durumu

Macaristan - NB II - 4. Hafta Macaristan - NB II - 4. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 1 0 20 - 4 16 19
G G G G G
2
7 4 3 0 14 - 7 7 15
G B G G G
3
7 4 2 1 14 - 8 6 14
G G G G B
4
7 4 1 2 13 - 12 1 13
B G M M G
5
7 3 4 0 12 - 7 5 13
B G G B B
6
6 3 2 1 8 - 6 2 11
B B G G M
7
7 2 4 1 12 - 10 2 10
B B G G M
8
6 3 0 3 7 - 7 0 9
M G G G M
9
6 2 1 3 6 - 8 -2 7
G G M M M
10
6 2 0 4 9 - 9 0 6
M G M M M
11
7 2 0 5 6 - 10 -4 6
M M M M G
12
5 1 2 2 4 - 5 -1 5
B M M G B
13
6 1 1 4 3 - 7 -4 4
M M M G M
14
5 1 1 3 5 - 13 -8 4
G M B M M
15
6 1 0 5 6 - 16 -10 3
M G M M M
16
7 1 0 6 5 - 15 -10 3
M M M M G
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 14 - 2 12 12
G G G G
2
4 3 1 0 8 - 2 6 10
B G G G
3
5 3 1 1 10 - 8 2 10
G G B M G
4
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
5
3 2 1 0 7 - 4 3 7
G G B
6
4 2 1 1 6 - 5 1 7
G B G M
7
4 2 1 1 4 - 3 1 7
B G G M
8
3 2 0 1 6 - 2 4 6
G G M
9
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
10
3 1 2 0 7 - 6 1 5
B B G
11
2 1 0 1 3 - 2 1 3
M G
12
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M G M
13
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
M B
14
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
B M
15
4 0 1 3 1 - 6 -5 1
B M M M
16
3 0 0 3 3 - 6 -3 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
2
4 2 1 1 8 - 6 2 7
M G G B
3
4 2 0 2 3 - 4 -1 6
G M M G
4
4 1 3 0 5 - 3 2 6
B B G B
5
3 1 2 0 6 - 5 1 5
B B G
6
4 1 2 1 5 - 4 1 5
B B G M
7
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
8
3 1 1 1 3 - 3 0 4
B M G
9
2 1 0 1 2 - 1 1 3
M G
10
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
11
4 1 0 3 2 - 5 -3 3
M M G M
12
3 1 0 2 4 - 10 -6 3
G M M
13
2 0 0 2 2 - 5 -3 0
M M
14
3 0 0 3 3 - 7 -4 0
M M M
15
3 0 0 3 3 - 12 -9 0
M M M
16
5 0 0 5 2 - 13 -11 0
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 34°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.22
MS 0
3.03
MS 2
2.24
2.5 Alt
1.71
2.5 Üst
1.57

Nagykanizsai - Soroksar maç özeti

Macaristan - NB II - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Soroksar, Nagykanizsai karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 15.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: K. M. Kobol (36').

Maçta 8 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Nagykanizsai - Soroksar): topla oynama %43 - %57, isabetli şut 0 - 2.

Puan durumunda Nagykanizsai 11. sırada 6 puanla, Soroksar 1. sırada 19 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler