Marupes SC - SK Super Nova II 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.08.2026) Bu karşılaşma Letonya - 1st Ligas - 19. Hafta kapsamındadır.

Marupes SC 2-1 SK Super Nova II - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Marupes SC SK Super Nova II
%57
Topla Oynama
%43
13
Toplam Şut
11
4
İsabetli Şut
5
5
Korner
3
3
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Marupes SC SK Super Nova II
13
Toplam Şut
11
4
İsabetli Şut
5
9
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Marupes SC SK Super Nova II
%43
Topla Oynama
%57
3
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
2
0
Korner
0
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Marupes SC SK Super Nova II
3
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Marupes SC SK Super Nova II
%71
Topla Oynama
%29
10
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
3
5
Korner
3
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Marupes SC SK Super Nova II
10
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
3
7
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Marupes SC
SK Super Nova II
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.6
Yediği Gol
1.5
10.3
Şut
7.5
5.1
Korner
3.0
1.8
Sarı Kart
1.9
0.0
Faul
0.0
Marupes SC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.95
%38
Beraberlik:
0
Oran:
3.19
%0
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.51
%62
SK Super Nova II
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.51
%25
Beraberlik:
4
Oran:
3.19
%50
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.95
%25
Marupes SC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.41
%25
Beraberlik:
2
Oran:
2.11
%25
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.96
%50
SK Super Nova II
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.96
%38
Beraberlik:
3
Oran:
2.11
%38
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.41
%25
Marupes SC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
SK Super Nova II
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
Marupes SC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%12
Üst:
7
Oran:
%88
SK Super Nova II
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
Marupes SC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
2.04
%12
Üst:
7
Oran:
1.36
%88
SK Super Nova II
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
2.04
%75
Üst:
2
Oran:
1.36
%25
Marupes SC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%38
Üst:
5
Oran:
%62
SK Super Nova II
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
%88
Üst:
1
Oran:
%12
Marupes SC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%75
Üst:
2
Oran:
%25
SK Super Nova II
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
%88
Üst:
1
Oran:
%12
Marupes SC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
SK Super Nova II
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
%88
Üst:
1
Oran:
%12
Marupes SC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.31
%50
Oran:
4
Oran:
2.18
%50
SK Super Nova II
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
6
Oran:
1.31
%75
Oran:
2
Oran:
2.18
%25

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.95
0
3.19
2
2.51
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.41
0
2.11
2
2.96
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.22
0
2.47
2
2.69
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.41
0
3.73
2
1.38
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.13
1 ve 2
1.32
0 ve 2
1.23
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.21
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.38
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.04
Üst
1.36
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.64
Üst
1.62
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.44
Üst
1.89
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.97
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.72
Üst
1.56
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.56
Üst
1.71
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.31
Yok
2.18
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.04
Yok
1.12
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.37
Yok
1.25
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.75
Çift
1.53

Puan Durumu

Letonya - 1st Ligas - 19. Hafta Letonya - 1st Ligas - 19. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 15 2 1 54 - 16 38 47
G G G G G
2
18 15 2 1 77 - 14 63 47
G B G G G
3
18 13 3 2 33 - 21 12 42
G G G G G
4
18 12 5 1 40 - 17 23 41
B G G G G
5
18 10 4 4 37 - 24 13 34
B B G G G
6
19 8 1 10 29 - 32 -3 25
M M G M M
7
19 6 6 7 26 - 28 -2 24
M G M B M
8
18 7 2 9 37 - 35 2 23
M G G B G
9
18 6 3 9 25 - 34 -9 21
M B M M B
10
17 3 3 11 23 - 51 -28 12
G M B M M
11
17 2 6 9 19 - 29 -10 12
M B M M B
12
18 3 3 12 24 - 51 -27 12
G M M M M
13
18 2 4 12 21 - 53 -32 10
M G M M M
14
18 1 2 15 14 - 54 -40 5
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 8 1 1 22 - 13 9 25
G G G G G
2
9 8 0 1 51 - 8 43 24
G G G G G
3
9 5 4 0 19 - 10 9 19
B G B G G
4
7 6 1 0 21 - 5 16 19
B G G G G
5
8 5 2 1 17 - 8 9 17
G B M B G
6
10 5 1 4 23 - 16 7 16
M M G G G
7
9 5 1 3 16 - 16 0 16
G G G B M
8
9 4 2 3 12 - 11 1 14
G B G M B
9
10 4 0 6 16 - 18 -2 12
G M M G M
10
8 2 2 4 10 - 14 -4 8
M B M G B
11
9 1 2 6 12 - 22 -10 5
M G M B M
12
9 1 2 6 12 - 27 -15 5
M G M M M
13
10 1 2 7 11 - 30 -19 5
M B M M M
14
9 0 3 6 5 - 14 -9 3
M M M M B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 9 1 1 33 - 11 22 28
G G G G G
2
9 7 2 0 26 - 6 20 23
G G B G G
3
9 7 1 1 21 - 7 14 22
G G M G G
4
8 5 2 1 11 - 8 3 17
G G B M G
5
10 5 2 3 20 - 16 4 17
G G B G G
6
9 4 1 4 13 - 14 -1 13
G M G M M
7
10 2 4 4 14 - 17 -3 10
M B G M M
8
8 2 3 3 14 - 15 -1 9
M G B G B
9
8 2 1 5 14 - 19 -5 7
M G M M B
10
9 2 1 6 12 - 29 -17 7
M G M M M
11
9 1 2 6 9 - 18 -9 5
M G M M B
12
9 1 2 6 9 - 26 -17 5
B M M G M
13
9 1 1 7 13 - 37 -24 4
M M M M M
14
8 0 0 8 3 - 24 -21 0
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 27°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.95
MS 0
3.19
MS 2
2.51
2.5 Alt
2.04
2.5 Üst
1.36

Marupes SC - SK Super Nova II maç özeti

Letonya - 1st Ligas - 19. Hafta kapsamında oynanan maçta Marupes SC, SK Super Nova II karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 15.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: I. Strelcovs (39'), Reinis krievins (64'), Deniss avdejevs (84').

Maçta 0 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Marupes SC - SK Super Nova II): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 4 - 5.

Puan durumunda Marupes SC 6. sırada 25 puanla, SK Super Nova II 7. sırada 24 puanla yer alıyor.