YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Macarthur FC - Western Sydney Wanderers FC 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.05.2025) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 29. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Campbelltown Stadyumu, Campbelltown.
Macarthur FC - Western Sydney Wanderers FC 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.05.2025) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 29. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Campbelltown Stadyumu, Campbelltown.
Macarthur İç Saha Form Durumu
WS Wanderers Deplasman Form Durumu
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 12 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 361 (%82) |
|
336 (%80) |
| 13 |
|
13 |
| 0 |
|
2 |
| 4 |
|
7 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
25 |
| 4 |
|
10 |
| 24 |
|
22 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 12 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 439 |
|
418 |
| 361 (%82) |
|
336 (%80) |
| 25 (%53) |
|
12 (%38) |
| 3 (%12) |
|
2 (%15) |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 11 |
|
16 |
| 9 |
|
7 |
| 23 |
|
35 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 34 (%41) |
|
48 (%58) |
| 2 (%28) |
|
6 (%60) |
| 130 |
|
126 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 4 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 140 (%80) |
|
199 (%83) |
| 7 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
14 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 4 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 173 |
|
238 |
| 140 (%80) |
|
199 (%83) |
| 17 (%43) |
|
8 (%53) |
| 1 (%7) |
|
1 (%12) |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 7 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 15 |
|
12 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 17 (%41) |
|
24 (%58) |
| 1 (%25) |
|
4 (%57) |
| 54 |
|
61 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 221 (%83) |
|
137 (%76) |
| 6 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
11 |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 266 |
|
180 |
| 221 (%83) |
|
137 (%76) |
| 8 (%100) |
|
4 (%25) |
| 2 (%16) |
|
1 (%20) |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 4 |
|
10 |
| 5 |
|
5 |
| 8 |
|
23 |
| Macarthur | WS Wanderers | |
|---|---|---|
| 17 (%41) |
|
24 (%58) |
| 1 (%33) |
|
2 (%66) |
| 76 |
|
65 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
1
|
0
|
3
|
WS Wanderers
|
1
|
0
|
3
|
Macarthur
|
2
|
1
|
2
|
Macarthur
|
1
|
0
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
7.70
|
Macarthur
|
7.50
|
WS Wanderers
|
7.50
|
WS Wanderers
|
7.40
|
WS Wanderers
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Macarthur
|
0
|
3
|
Macarthur
|
0
|
1
|
Macarthur
|
0
|
1
|
Macarthur
|
1
|
1
|
Macarthur
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
49
|
90%
|
54
|
Macarthur
|
41
|
91%
|
45
|
WS Wanderers
|
38
|
80%
|
47
|
Macarthur
|
36
|
75%
|
48
|
Macarthur
|
35
|
92%
|
38
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
1
|
11%
|
9
|
Macarthur
|
0
|
0%
|
4
|
WS Wanderers
|
1
|
25%
|
4
|
Macarthur
|
0
|
0%
|
3
|
WS Wanderers
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
8
|
53%
|
15
|
Macarthur
|
4
|
50%
|
8
|
Macarthur
|
5
|
71%
|
7
|
WS Wanderers
|
4
|
57%
|
7
|
WS Wanderers
|
2
|
28%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
4
|
66%
|
6
|
Macarthur
|
1
|
25%
|
4
|
WS Wanderers
|
2
|
66%
|
3
|
Macarthur
|
1
|
100%
|
1
|
Macarthur
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Macarthur
|
7
|
35%
|
20
|
WS Wanderers
|
6
|
54%
|
11
|
Macarthur
|
4
|
40%
|
10
|
Macarthur
|
4
|
40%
|
10
|
WS Wanderers
|
7
|
70%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
14
|
Macarthur
|
6
|
WS Wanderers
|
5
|
Macarthur
|
4
|
WS Wanderers
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
1
|
Macarthur
|
1
|
WS Wanderers
|
1
|
WS Wanderers
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
4
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
Macarthur
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
4
|
WS Wanderers
|
3
|
Macarthur
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
23
|
Macarthur
|
20
|
WS Wanderers
|
18
|
Macarthur
|
15
|
WS Wanderers
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
5
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
1
|
WS Wanderers
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
3
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Macarthur
|
5
|
Macarthur
|
3
|
WS Wanderers
|
3
|
WS Wanderers
|
3
|
Macarthur
|
2
|
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Macarthur
WS Wanderers
Avustralya - A-League - 29. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 8 | 3 | 49 - 27 | 22 | 53 |
B B G G M
|
||
|
2
|
26 | 14 | 6 | 6 | 41 - 25 | 16 | 48 |
G G B B G
|
||
|
3
|
26 | 14 | 5 | 7 | 55 - 37 | 18 | 47 |
G M M G G
|
||
|
4
|
26 | 13 | 7 | 6 | 58 - 40 | 18 | 46 |
B G B G G
|
||
|
5
|
26 | 12 | 7 | 7 | 44 - 36 | 8 | 43 |
G G M G B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 53 - 55 | -2 | 38 |
M M G B B
|
||
|
7
|
26 | 10 | 7 | 9 | 53 - 46 | 7 | 37 |
G B G M M
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 50 - 45 | 5 | 33 |
B G B M M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 6 | 12 | 43 - 44 | -1 | 30 |
M G M M B
|
||
|
10
|
26 | 5 | 11 | 10 | 29 - 51 | -22 | 26 |
G M M B M
|
||
|
11
|
26 | 6 | 6 | 14 | 27 - 43 | -16 | 24 |
G M M M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 32 - 51 | -19 | 21 |
M G B G G
|
||
|
13
|
26 | 4 | 5 | 17 | 22 - 56 | -34 | 17 |
M M G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 4 | 1 | 26 - 14 | 12 | 28 |
G B B B G
|
||
|
2
|
13 | 8 | 2 | 3 | 20 - 11 | 9 | 26 |
M G G B G
|
||
|
3
|
13 | 7 | 4 | 2 | 26 - 16 | 10 | 25 |
B G G M B
|
||
|
4
|
13 | 7 | 3 | 3 | 23 - 14 | 9 | 24 |
G G G G G
|
||
|
5
|
13 | 6 | 3 | 4 | 36 - 25 | 11 | 21 |
B B M B G
|
||
|
6
|
13 | 6 | 2 | 5 | 31 - 23 | 8 | 20 |
G G G G B
|
||
|
7
|
13 | 4 | 5 | 4 | 27 - 27 | 0 | 17 |
M B M M G
|
||
|
8
|
13 | 3 | 3 | 7 | 22 - 22 | 0 | 12 |
B M M G M
|
||
|
9
|
13 | 2 | 5 | 6 | 11 - 17 | -6 | 11 |
B M B M M
|
||
|
10
|
13 | 2 | 5 | 6 | 13 - 27 | -14 | 11 |
M M G B M
|
||
|
11
|
13 | 2 | 4 | 7 | 22 - 25 | -3 | 10 |
B M B M M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12 - 26 | -14 | 8 |
M M G B G
|
||
|
13
|
13 | 2 | 2 | 9 | 11 - 29 | -18 | 8 |
M B B M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 5 | 1 | 27 - 17 | 10 | 26 |
G B B G G
|
||
|
2
|
13 | 7 | 4 | 2 | 23 - 13 | 10 | 25 |
B G B G M
|
||
|
3
|
13 | 7 | 2 | 4 | 32 - 23 | 9 | 23 |
B G G M M
|
||
|
4
|
13 | 7 | 2 | 4 | 28 - 20 | 8 | 23 |
M M G G B
|
||
|
5
|
13 | 6 | 4 | 3 | 21 - 14 | 7 | 22 |
M B G G B
|
||
|
6
|
13 | 6 | 3 | 4 | 26 - 28 | -2 | 21 |
B M M B B
|
||
|
7
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 22 | -1 | 18 |
G G B M B
|
||
|
8
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 20 | -2 | 18 |
M B M G G
|
||
|
9
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 21 | -4 | 16 |
B G G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 6 | 4 | 16 - 24 | -8 | 15 |
B M B M M
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 20 - 25 | -5 | 13 |
M B G M G
|
||
|
12
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16 - 26 | -10 | 13 |
M B G M M
|
||
|
13
|
13 | 2 | 3 | 8 | 11 - 27 | -16 | 9 |
M M M M G
|
Avustralya - A-League - 29. Hafta kapsamında oynanan maçta WS Wanderers, Macarthur karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 03.05.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Campbelltown Stadyumu, Campbelltown. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: M. Jakolis (4'), B. Kraev (21'), A. Pantazopoulos (55'), M. Antonsson (73').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Macarthur - WS Wanderers): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 5 - 5.
Puan durumunda Macarthur 8. sırada 33 puanla, WS Wanderers 4. sırada 46 puanla yer alıyor.