YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Western Sydney Wanderers FC - Perth Glory 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (25.01.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 14. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Bankwest Stadium, Paramata.
Western Sydney Wanderers FC - Perth Glory 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (25.01.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 14. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Bankwest Stadium, Paramata.
WS Wanderers İç Saha Form Durumu
Perth Glory Deplasman Form Durumu
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 2.37 |
|
0.65 |
| 23 |
|
7 |
| 4 |
|
3 |
| 503 (%87) |
|
391 (%84) |
| 6 |
|
8 |
| 3 |
|
2 |
| 10 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
17 |
| 6 |
|
7 |
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 23 |
|
7 |
| 4 |
|
3 |
| 6 |
|
2 |
| 13 |
|
2 |
| 15 |
|
4 |
| 8 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 572 |
|
465 |
| 503 (%87) |
|
391 (%84) |
| 22 (%59) |
|
12 (%35) |
| 7 (%25) |
|
0 (%0) |
| 18 |
|
4 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 12 |
|
15 |
| 8 |
|
13 |
| 15 |
|
26 |
| 3 |
|
3 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 42 (%56) |
|
33 (%44) |
| 5 (%45) |
|
4 (%44) |
| 122 |
|
110 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %58 |
|
%42 |
| 0.49 |
|
0.46 |
| 6 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 285 (%88) |
|
200 (%86) |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
10 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 6 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 321 |
|
232 |
| 285 (%88) |
|
200 (%86) |
| 8 (%34) |
|
7 (%33) |
| 1 (%14) |
|
0 (%0) |
| 5 |
|
3 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 8 |
|
10 |
| 3 |
|
0 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 21 (%58) |
|
15 (%41) |
| 6 (%66) |
|
0 (%0) |
| 61 |
|
51 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.88 |
|
0.19 |
| 17 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 218 (%86) |
|
191 (%81) |
| 3 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 7 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
7 |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 17 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 4 |
|
1 |
| 9 |
|
2 |
| 13 |
|
2 |
| 4 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 251 |
|
233 |
| 218 (%86) |
|
191 (%81) |
| 14 (%100) |
|
5 (%38) |
| 6 (%28) |
|
0 (%0) |
| 13 |
|
1 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 5 |
|
7 |
| 5 |
|
7 |
| 7 |
|
16 |
| 0 |
|
3 |
| WS Wanderers | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 21 (%53) |
|
18 (%46) |
| -1 (%-50) |
|
4 (%80) |
| 61 |
|
59 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
2
|
1
|
5
|
WS Wanderers
|
1
|
0
|
5
|
Perth Glory
|
1
|
0
|
3
|
WS Wanderers
|
0
|
0
|
3
|
WS Wanderers
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
8.20
|
WS Wanderers
|
8.00
|
WS Wanderers
|
7.80
|
WS Wanderers
|
7.80
|
WS Wanderers
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
WS Wanderers
|
0
|
4
|
Perth Glory
|
0
|
3
|
WS Wanderers
|
0
|
2
|
WS Wanderers
|
0
|
2
|
WS Wanderers
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
73
|
89%
|
82
|
WS Wanderers
|
71
|
88%
|
80
|
Perth Glory
|
56
|
88%
|
63
|
WS Wanderers
|
52
|
91%
|
57
|
WS Wanderers
|
50
|
90%
|
55
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
3
|
33%
|
9
|
WS Wanderers
|
2
|
28%
|
7
|
WS Wanderers
|
1
|
33%
|
3
|
WS Wanderers
|
0
|
0%
|
3
|
WS Wanderers
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
6
|
42%
|
14
|
WS Wanderers
|
8
|
61%
|
13
|
WS Wanderers
|
3
|
60%
|
5
|
Perth Glory
|
2
|
40%
|
5
|
WS Wanderers
|
1
|
25%
|
4
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
2
|
50%
|
4
|
Perth Glory
|
2
|
66%
|
3
|
WS Wanderers
|
2
|
100%
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
50%
|
2
|
WS Wanderers
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
WS Wanderers
|
12
|
66%
|
18
|
Perth Glory
|
6
|
46%
|
13
|
Perth Glory
|
3
|
25%
|
12
|
WS Wanderers
|
8
|
88%
|
9
|
Perth Glory
|
5
|
55%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
7
|
WS Wanderers
|
5
|
Perth Glory
|
5
|
WS Wanderers
|
4
|
Perth Glory
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
4
|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
3
|
WS Wanderers
|
3
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
5
|
Perth Glory
|
5
|
WS Wanderers
|
4
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
17
|
Perth Glory
|
17
|
WS Wanderers
|
14
|
WS Wanderers
|
13
|
WS Wanderers
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
WS Wanderers
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
Perth Glory
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
WS Wanderers
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
WS Wanderers
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
WS Wanderers
|
2
|
WS Wanderers
|
1
|
WS Wanderers
|
1
|
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
WS Wanderers
Perth Glory
Avustralya - A-League - 14. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
G M B B G
|
||
|
2
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
G B B G G
|
||
|
3
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
M B B M B
|
||
|
4
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
G M B B G
|
||
|
5
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
M B G B B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
G G M M G
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
G G M G M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
B M B G M
|
||
|
10
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
B B G B G
|
||
|
11
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
M B B M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25 - 17 | 8 | 24 |
M G B B G
|
||
|
2
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 14 | 12 | 22 |
B G G M B
|
||
|
3
|
13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 20 | 10 | 22 |
G G M B G
|
||
|
4
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 13 | 5 | 20 |
M G G G M
|
||
|
5
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 13 | 6 | 19 |
B M M B B
|
||
|
6
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 |
G B M B M
|
||
|
7
|
13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 22 | 0 | 19 |
B M M G G
|
||
|
8
|
13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 16 | 0 | 17 |
G M B G G
|
||
|
9
|
13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 17 |
M M M G G
|
||
|
10
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17 - 17 | 0 | 16 |
G B B B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 18 | -4 | 13 |
B B M B M
|
||
|
12
|
13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 19 | -7 | 13 |
B B M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 19 | 6 | 26 |
G B G M B
|
||
|
2
|
13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 12 | 10 | 23 |
B G G B B
|
||
|
3
|
13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 12 | 2 | 20 |
M M G B G
|
||
|
4
|
13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 19 | 2 | 19 |
B B G B G
|
||
|
5
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 19 | -1 | 18 |
G G B B G
|
||
|
6
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15 - 20 | -5 | 18 |
B M G B G
|
||
|
7
|
13 | 5 | 1 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
G M M G M
|
||
|
8
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 25 | -8 | 16 |
B G G M M
|
||
|
9
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 15 |
M M G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 23 | -7 | 14 |
B B M B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 18 | -5 | 13 |
M B M B M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 24 | -9 | 8 |
G M B M M
|
Avustralya - A-League - 14. Hafta kapsamında oynanan maçta WS Wanderers, Perth Glory karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 25.01.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Bankwest Stadium, Paramata. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: R. Fraser (90+2').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (WS Wanderers - Perth Glory): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 4 - 3, beklenen gol (xG) 2.37 - 0.65.
Puan durumunda WS Wanderers 12. sırada 21 puanla, Perth Glory 10. sırada 31 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.