MVV Maastricht - De Graafschap 3-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (27.02.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 29. Hafta kapsamındadır.

MVV Maastricht 3-3 De Graafschap - Özet, Goller ve İstatistikler - 27.02.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
3 - 3
(İY: 1 - 2)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-2-3-1
Piyasa değeri
3.0 Mn €
Yaş
25,1
4-2-3-1
Piyasa değeri
3.5 Mn €
Yaş
23,3
Teknik Direktörler
İlk 11
Finn Dicke profil resmi
74'
Sarı kart
6.8
Lenn Minh Tran profil resmi
85'
Oyundan çıktı
6.2
M. van Kempen profil resmi
6.5
Ilias Breugelmans profil resmi
41'
Oyundan çıktı
6.1
Wout Coomans profil resmi
6.3
Stan Van Dessel profil resmi
63'
Gol
8.7
Robert Klaasen profil resmi
61'
Oyundan çıktı
6.5
Delano Asante profil resmi
6.4
Sven Braken profil resmi
9'
Gol
85'
Oyundan çıktı
8.8
Ilano Silva Timas profil resmi
61'
Oyundan çıktı
7.2
Rowan Besselink profil resmi
29'
Sarı kart
76'
Oyundan çıktı
6.5
Reuven Niemeijer profil resmi
26'
Gol
7.6
Thomas Kok profil resmi
7.2
Levi Schoppema profil resmi
71'
Oyundan çıktı
6.7
Nils Eggens profil resmi
21'
Gol
8.2
Denzel Eijken profil resmi
71'
Oyundan çıktı
6.9
Ibrahim El Kadiri profil resmi
71'
Oyundan çıktı
6.8
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Maastricht logosu
%32
Topla Oynama
%68
9
Korner
4
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
De Graafschap logosu
Ofansif Aksiyonlar
xG
1.18
2.04
Tehlikeli Atak
37
72
Topa Sahip Olma
%32
%68
Ataklar
71
118
Şut
18
26
İsabetli Şut
5
7
Saat
27 Şubat 2026, Cuma 22:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 13°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
5
İlk Golü Yeme
3
Gol yeme
10
Sarı Kart 4.5 Alt
12
Kazanamama
5/6
İlk Golü Yeme
5/6
Kalesini gole kapatma
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Maastricht De Graafschap
%32
Topla Oynama
%68
1.18
Gol Beklentisi (xG)
2.04
18
Toplam Şut
26
5
İsabetli Şut
7
175 (%68)
İsabetli Pas
513 (%87)
12
Faul
4
1
Ofsayt
1
9
Korner
4
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
20
Taç Atışı
24
13
Kale Vuruşu
7
21
RCS Topla Buluşma
30
1
Yaratılan Büyük Fırsat
3
Şut İstatistikleri — Tümü
Maastricht De Graafschap
18
Toplam Şut
26
5
İsabetli Şut
7
7
İsabetsiz Şut
9
6
Engellenen Şut
10
10
Asist
13
8
Asist
11
1
Direkten Dönen Şut
2
Pas İstatistikleri — Tümü
Maastricht De Graafschap
256
Toplam Pas
583
175 (%68)
İsabetli Pas
513 (%87)
21 (%34)
İsabetli Uzun Pas
28 (%53)
9 (%37)
İsabetli Orta
8 (%30)
12
Kilit Pas
19
Defansif İstatistikler — Tümü
Maastricht De Graafschap
14
Top Çalma
13
3
Pas Arası
13
27
Uzaklaştırma
27
5
Kurtarış
2
İkili Mücadele — Tümü
Maastricht De Graafschap
33 (%38)
İkili Mücadele Kazanma
53 (%61)
3 (%27)
Başarılı Top Sürme
8 (%40)
126
Top Kaybı
116
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Maastricht De Graafschap
%32
Topla Oynama
%68
0.55
Gol Beklentisi (xG)
0.58
9
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
3
98 (%71)
İsabetli Pas
270 (%90)
8
Faul
1
0
Ofsayt
1
5
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
9
Taç Atışı
12
6
Kale Vuruşu
5
1
Yaratılan Büyük Fırsat
2
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Maastricht De Graafschap
9
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
3
4
İsabetsiz Şut
3
3
Engellenen Şut
2
4
Asist
4
5
Asist
4
1
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 1. Yarı
Maastricht De Graafschap
137
Toplam Pas
300
98 (%71)
İsabetli Pas
270 (%90)
6 (%18)
İsabetli Uzun Pas
13 (%59)
5 (%41)
İsabetli Orta
2 (%15)
7
Kilit Pas
6
Defansif İstatistikler — 1. Yarı
Maastricht De Graafschap
5
Top Çalma
4
1
Pas Arası
6
16
Uzaklaştırma
6
1
Kurtarış
1
İkili Mücadele — 1. Yarı
Maastricht De Graafschap
13 (%40)
İkili Mücadele Kazanma
19 (%59)
1 (%50)
Başarılı Top Sürme
2 (%33)
57
Top Kaybı
54
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Maastricht De Graafschap
%32
Topla Oynama
%68
0.62
Gol Beklentisi (xG)
1.46
9
Toplam Şut
18
3
İsabetli Şut
4
77 (%64)
İsabetli Pas
241 (%85)
4
Faul
3
1
Ofsayt
0
4
Korner
3
3
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
11
Taç Atışı
12
7
Kale Vuruşu
2
0
Yaratılan Büyük Fırsat
2
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Maastricht De Graafschap
9
Toplam Şut
18
3
İsabetli Şut
4
3
İsabetsiz Şut
6
3
Engellenen Şut
8
6
Asist
9
3
Asist
7
0
Direkten Dönen Şut
2
Pas İstatistikleri — 2. Yarı
Maastricht De Graafschap
119
Toplam Pas
283
77 (%64)
İsabetli Pas
241 (%85)
15 (%53)
İsabetli Uzun Pas
15 (%50)
4 (%33)
İsabetli Orta
6 (%46)
5
Kilit Pas
13
Defansif İstatistikler — 2. Yarı
Maastricht De Graafschap
9
Top Çalma
9
2
Pas Arası
7
11
Uzaklaştırma
21
4
Kurtarış
1
İkili Mücadele — 2. Yarı
Maastricht De Graafschap
20 (%37)
İkili Mücadele Kazanma
34 (%62)
2 (%22)
Başarılı Top Sürme
6 (%42)
69
Top Kaybı
62
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Stan Van Dessel profil resmi
2
1
5
Sven Braken profil resmi
Maastricht
2
2
5
Nils Eggens profil resmi
De Graafschap
3
1
4
Ibrahim El Kadiri profil resmi
De Graafschap
1
0
4
Allachi Chahid profil resmi
De Graafschap
0
0
4
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Sven Braken profil resmi
Maastricht
8.80
Stan Van Dessel profil resmi
8.70
Nils Eggens profil resmi
De Graafschap
8.20
Kyano Kwint profil resmi
De Graafschap
8.20
Reuven Niemeijer profil resmi
De Graafschap
7.60
Oyuncu — Kilit Pas
Kilit Pas Asist Toplam
Martens Nolan profil resmi
De Graafschap
1
4
M. van Kempen profil resmi
Maastricht
0
3
Stan Van Dessel profil resmi
1
3
Fedde de Jong profil resmi
De Graafschap
0
3
Levi Schoppema profil resmi
De Graafschap
0
3
Oyuncu — Pas İstatistikleri
Pas İstatistikleri İsabetli Yüzde Toplam
Thomas Kok profil resmi
De Graafschap
126
93%
135
Teun Gijselhart profil resmi
De Graafschap
76
95%
80
Rowan Besselink profil resmi
De Graafschap
70
89%
78
Reuven Niemeijer profil resmi
De Graafschap
43
84%
51
Denzel Eijken profil resmi
De Graafschap
35
92%
38
Oyuncu — Orta
Orta İsabetli Yüzde Toplam
Stan Van Dessel profil resmi
2
22%
9
Ibrahim El Kadiri profil resmi
De Graafschap
1
12%
8
Mitch van Kempen profil resmi
2
40%
5
Martens Nolan profil resmi
De Graafschap
1
20%
5
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
2
50%
4
Oyuncu — Uzun Pas
Uzun Pas İsabetli Yüzde Toplam
Sem Westerveld profil resmi
Maastricht
8
25%
31
Thomas Kok profil resmi
De Graafschap
6
60%
10
Reuven Niemeijer profil resmi
De Graafschap
4
66%
6
Teun Gijselhart profil resmi
De Graafschap
4
66%
6
Wout Coomans profil resmi
Maastricht
1
20%
5
Oyuncu — Top Sürme
Top Sürme İsabetli Yüzde Toplam
Martens Nolan profil resmi
De Graafschap
3
60%
5
Allachi Chahid profil resmi
De Graafschap
2
66%
3
Ibrahim El Kadiri profil resmi
De Graafschap
2
66%
3
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
0
0%
2
Sven Braken profil resmi
Maastricht
0
0%
2
Oyuncu — İkili Mücadele
İkili Mücadele İsabetli Yüzde Toplam
Sven Braken profil resmi
Maastricht
8
34%
23
Thomas Kok profil resmi
De Graafschap
9
69%
13
Stan Van Dessel profil resmi
5
50%
10
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
5
55%
9
Delano Asante profil resmi
Maastricht
1
11%
9
Oyuncu — Uzaklaştırma
Uzaklaştırma Toplam
Thomas Kok profil resmi
De Graafschap
6
Wout Coomans profil resmi
Maastricht
5
Stan Van Dessel profil resmi
5
Levi Schoppema profil resmi
De Graafschap
5
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
4
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Allachi Chahid profil resmi
De Graafschap
4
Stan Van Dessel profil resmi
2
Mitch van Kempen profil resmi
1
M. van Kempen profil resmi
Maastricht
1
Wout Coomans profil resmi
Maastricht
1
Oyuncu — Pas Arası
Pas Arası Toplam
Thomas Kok profil resmi
De Graafschap
4
Martens Nolan profil resmi
De Graafschap
3
M. van Kempen profil resmi
Maastricht
1
Wout Coomans profil resmi
Maastricht
1
Stan Van Dessel profil resmi
1
Oyuncu — Top Çalma
Top Çalma Toplam
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
5
Finn Dicke profil resmi
Maastricht
3
Stan Van Dessel profil resmi
3
Thomas Kok profil resmi
De Graafschap
3
Levi Schoppema profil resmi
De Graafschap
3
Oyuncu — Top Kaybı
Top Kaybı Toplam
Sem Westerveld profil resmi
Maastricht
23
Martens Nolan profil resmi
De Graafschap
17
Ibrahim El Kadiri profil resmi
De Graafschap
17
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
15
Reuven Niemeijer profil resmi
De Graafschap
14
Oyuncu — Top Çaldırma
Top Çaldırma Toplam
M. van Kempen profil resmi
Maastricht
1
Simon Francis profil resmi
Maastricht
1
Luca Foubert profil resmi
Maastricht
1
Sven Braken profil resmi
Maastricht
1
Ilano Silva Timas profil resmi
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Luca Foubert profil resmi
Maastricht
1
Nathan Charles Kaninda profil resmi
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Sven Braken profil resmi
Maastricht
6
Mitch van Kempen profil resmi
1
Lenn Minh Tran profil resmi
Maastricht
1
M. van Kempen profil resmi
Maastricht
1
Simon Francis profil resmi
Maastricht
1
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Nathan Charles Kaninda profil resmi
2
Denzel Eijken profil resmi
De Graafschap
2
Sem Westerveld profil resmi
Maastricht
1
Delano Asante profil resmi
Maastricht
1
Sven Braken profil resmi
Maastricht
1
Maastricht
De Graafschap
Maç Başına Ortalamalar
1.0
Gol
1.9
2.0
Yediği Gol
1.5
11.2
Şut
18.0
4.0
Korner
7.1
1.6
Sarı Kart
1.7
12.2
Faul
12.3
Maastricht
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
4.30
%38
Beraberlik:
3
Oran:
4.18
%23
Mağlubiyet:
5
Oran:
1.30
%38
De Graafschap
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
1.30
%50
Beraberlik:
3
Oran:
4.18
%21
Mağlubiyet:
4
Oran:
4.30
%29
Maastricht
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
4.24
%31
Beraberlik:
6
Oran:
2.50
%46
Mağlubiyet:
3
Oran:
1.66
%23
De Graafschap
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.66
%36
Beraberlik:
7
Oran:
2.50
%50
Mağlubiyet:
2
Oran:
4.24
%14
Maastricht
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%8
Üst:
12
Oran:
%92
De Graafschap
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Maastricht
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
5.98
%31
Üst:
9
Oran:
-
%69
De Graafschap
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
5.98
%14
Üst:
12
Oran:
-
%86
Maastricht
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
2.82
%38
Üst:
8
Oran:
1.13
%62
De Graafschap
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
2.82
%36
Üst:
9
Oran:
1.13
%64
Maastricht
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.69
%54
Üst:
6
Oran:
1.54
%46
De Graafschap
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
1.69
%57
Üst:
6
Oran:
1.54
%43
Maastricht
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
1.22
%77
Üst:
3
Oran:
2.37
%23
De Graafschap
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
1.22
%71
Üst:
4
Oran:
2.37
%29
Maastricht
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
-
%85
Üst:
2
Oran:
3.95
%15
De Graafschap
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
14
Oran:
-
%100
Üst:
0
Oran:
3.95
%0
Maastricht
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
9
Oran:
1.22
%69
Oran:
4
Oran:
2.36
%31
De Graafschap
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
10
Oran:
1.22
%71
Oran:
4
Oran:
2.36
%29

İddaa

Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
4.30
0
4.18
2
1.30
2
İlk Yarı Sonucu
1
4.24
0
2.50
2
1.66
2
İkinci Yarı Sonucu
1
3.92
0
2.86
2
1.57
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
8.59
0
5.84
2
-
2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
2.09
0
3.59
2
1.86
2
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
1.37
0
4.04
2
3.12
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.53
1 ve 2
1.19
0 ve 2
-
2
Çifte Şans
1 ve 0
2.01
1 ve 2
-
0 ve 2
-
1
İlk Yarı / Maç Sonucu
1/1
7.47
1/0
15.80
1/2
16.95
0/1
11.35
0/0
7.87
0/2
4.50
2/1
34.00
2/0
14.40
2/2
1.84
2
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Evet
11.25
Hayır
-
2
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Evet
3.01
Hayır
1.10
2
Hangi Takım Kaç Farkla Kazanır?
Ev 3+
25.00
Ev 2
12.25
Ev 1
5.69
Dep 1
3.09
Dep 2
3.51
Dep 3+
2.74
0
3.38
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
16.80
HMS X
10.10
HMS 2
-
1
Handikaplı Maç Sonucu (1)
HMS 1
-
HMS X
9.41
HMS 2
16.80
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 1.5
Alt
5.98
Üst
-
2
Alt/Üst 2.5
Alt
2.82
Üst
1.13
2
Alt/Üst 3.5
Alt
1.69
Üst
1.54
2
Alt/Üst 4.5
Alt
1.22
Üst
2.37
2
Alt/Üst 5.5
Alt
-
Üst
3.95
2
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.81
Üst
1.13
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.12
2
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.88
2
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
2.66
Üst
1.15
2
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.49
Üst
1.77
2
Deplasman Alt/Üst 3.5
Alt
1.09
Üst
3.14
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
3.98
Üst
-
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.63
Üst
1.59
2
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
1.09
Üst
3.11
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.84
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.41
Üst
1.21
2
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
3.82
Hayır
-
2
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
2.45
Hayır
1.21
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.22
Yok
2.36
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.62
Yok
1.16
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.09
Yok
1.32
2
Toplam Gol
0-1 gol
6.99
2-3 gol
2.17
4-5 gol
2.31
6+ gol
4.19
2
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.51
Eşit
3.59
2.
1.71
2
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.15
Eşit
2.03
2.
2.33
2
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.57
Eşit
2.98
2.
1.94
2
İlk Golü Hangi Takım Atar
1
2.36
Olmaz
25.50
2
1.28
2
Tek / Çift
Tek
1.63
Çift
1.60
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
Goller
2
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.35
Hayır
1.06
2
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.61
Hayır
1.62
2
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.82
Evet/Hayır
4.22
Evet/Evet
6.83
Hayır/Evet
2.92
İkili
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
25.00
0 ve Alt
28.00
2 ve Alt
13.20
1 ve Üst
4.85
0 ve Üst
4.54
2 ve Üst
1.39
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
15.65
0 ve Alt
7.39
2 ve Alt
6.03
1 ve Üst
5.60
0 ve Üst
8.43
2 ve Üst
1.57
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
7.42
0 ve Alt
7.49
2 ve Alt
2.86
1 ve Üst
9.49
0 ve Üst
8.54
2 ve Üst
2.19
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
6.06
0 ve Alt
4.69
2 ve Alt
2.05
1 ve Üst
13.25
0 ve Üst
27.50
2 ve Üst
3.12
2
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
7.29
0 ve Alt
4.20
2 ve Alt
3.75
1 ve Üst
9.23
0 ve Üst
5.52
2 ve Üst
2.73
2
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
6.17
1 ve Yok
12.75
0 ve Var
4.66
0 ve Yok
28.50
2 ve Var
2.05
2 ve Yok
3.11
2
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
16.35
1 ve Yok
5.40
0 ve Var
5.50
0 ve Yok
4.17
2 ve Var
6.83
2 ve Yok
2.07
2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
9.92
Üst ve Var
1.36
Alt ve Yok
3.85
Üst ve Yok
5.57
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
16.60
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
-
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
11.25
MS 2 ve Yok
-
Maç Skoru
1
Maç Skoru
Ev 1-0
20.35
Ev 2-0
31.00
Ev 2-1
12.60
Ev 3-0
72.00
Ev 3-1
28.50
Ev 3-2
23.10
Ev 4-0
130.00
Ev 4-1
90.00
Ev 4-2
70.00
Ev 5-0
130.00
Ev 5-1
130.00
Ev 6-0
130.00
0-0
22.25
1-1
7.93
2-2
9.66
3-3
26.00
Dep 1-0
10.70
Dep 2-0
8.59
Dep 2-1
6.68
Dep 3-0
10.20
Dep 3-1
7.94
Dep 3-2
12.05
Dep 4-0
16.15
Dep 4-1
12.55
Dep 4-2
19.05
Dep 5-0
32.00
Dep 5-1
24.80
Dep 6-0
76.00
Diğer
6.62
İlk Yarı Skoru
1
İlk Yarı Skoru
0-0
4.26
1-1
6.58
2-2
40.00
Ev 1-0
7.43
Ev 2-0
25.50
Ev 2-1
22.65
Dep 1-0
3.81
Dep 2-0
6.69
Dep 2-1
11.60
Diğer
6.28
Skor
1
İlk Yarı/Maç Sonucu Skorları
0-0 / 0-0
22.25
0-0 / 0-1
20.50
0-0 / 0-2
30.00
0-0 / 0-3
60.00
0-0 / 1-0
34.00
0-0 / 1-1
25.50
0-0 / 1-2
38.50
0-0 / 2-0
86.00
0-0 / 2-1
77.00
0-0 / 3-0
86.00
0-0 / 4+
20.50
1-0 / 1-0
51.00
1-0 / 1-1
34.00
1-0 / 1-2
42.50
1-0 / 2-0
68.00
1-0 / 2-1
51.00
1-0 / 3-0
86.00
1-0 / 4+
16.25
0-1 / 0-1
22.25
0-1 / 0-2
17.10
0-1 / 0-3
24.80
0-1 / 1-1
30.00
0-1 / 1-2
23.95
0-1 / 2-1
77.00
0-1 / 4+
8.55
2-0 / 2-0
86.00
2-0 / 2-1
86.00
2-0 / 3-0
86.00
2-0 / 4+
30.00
1-1 / 1-1
42.50
1-1 / 1-2
30.00
1-1 / 2-1
60.00
1-1 / 4+
8.04
0-2 / 0-2
42.50
0-2 / 0-3
30.00
0-2 / 1-2
60.00
0-2 / 4+
8.12
3-0 / 3-0
86.00
3-0 / 4+
86.00
2-1 / 2-1
86.00
2-1 / 4+
19.65
1-2 / 1-2
68.00
1-2 / 4+
10.25
0-3 / 0-3
86.00
0-3 / 4+
15.40
4+ / 4+
6.50
1
Maç Skoru
1:0
-
2:0
-
2:1
-
3:0
-
3:1
-
3:2
-
4:0
-
4:1
-
4:2
-
4:3
3.36
5:1
-
5:2
-
5:3
-
0:0
-
1:1
-
2:2
-
3:3
-
4:4
-
0:1
-
0:2
-
1:2
-
0:3
-
1:3
-
2:3
-
0:4
-
1:4
-
2:4
-
3:4
2.86
0:5
-
1:5
-
2:5
-
3:5
-
4:5
-
0:6
-
1:6
-
2:6
-
3:6
-
0:7
-
1:7
-
2:7
-
3:7
-
4:6
-
5:0
-
5:4
-
5:5
-
6:1
-
6:2
-
6:3
-
1:8
-
2:8
-
3:8
-
4:7
-
5:6
-
6:4
-
7:2
-
7:3
-

Puan Durumu

Hollanda - Eerste Divisie - 29. Hafta Hollanda - Eerste Divisie - 29. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
38 29 2 7 90 - 37 53 89
G G M G G
2
38 23 9 6 75 - 48 27 78
M B B M G
3
38 20 8 10 59 - 42 17 68
G G G G G
4
38 18 9 11 74 - 58 16 63
B G B G M
5
38 18 4 16 78 - 63 15 58
G M M G M
6
38 16 10 12 71 - 59 12 58
G B G M G
7
38 17 5 16 66 - 64 2 56
M G G M M
8
38 14 13 11 59 - 54 5 55
G M G B M
9
38 14 9 15 65 - 69 -4 51
G B M B M
10
38 12 11 15 48 - 56 -8 47
M B G M M
11
38 14 5 19 51 - 69 -18 47
B M M M G
12
38 12 10 16 58 - 62 -4 46
M M G B G
13
38 13 6 19 50 - 58 -8 45
G M B M G
14
38 12 9 17 58 - 72 -14 45
B G M B G
15
38 15 11 12 64 - 55 9 44
B G G B M
16
38 11 11 16 54 - 64 -10 44
M G G G G
17
38 12 4 22 61 - 76 -15 40
G M M M G
18
38 10 9 19 42 - 62 -20 39
M B B G M
19
38 9 11 18 41 - 73 -32 38
M M B B M
20
38 9 8 21 50 - 73 -23 35
M M M G M
Yükselme
Yükselme Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
19 15 1 3 49 - 18 31 46
G G G G G
2
19 13 5 1 42 - 21 21 44
G B M B G
3
19 10 4 5 25 - 16 9 34
B M G G G
4
19 10 3 6 43 - 25 18 33
G B G M G
5
19 10 3 6 40 - 29 11 33
M G M G G
6
19 9 4 6 37 - 28 9 31
G G M G G
7
19 8 6 5 35 - 27 8 30
B G B B M
8
19 9 3 7 32 - 25 7 30
B M M G M
9
19 9 3 7 33 - 30 3 30
G G B M G
10
19 8 5 6 36 - 30 6 29
M B M G G
11
19 8 5 6 37 - 33 4 29
M G G M G
12
19 8 5 6 31 - 28 3 29
M B M B G
13
19 7 6 6 33 - 28 5 27
G M B G B
14
19 8 2 9 26 - 26 0 26
M M G B G
15
19 6 5 8 24 - 25 -1 23
B B M G M
16
19 6 5 8 26 - 35 -9 23
G M M B M
17
19 6 3 10 31 - 34 -3 21
M M G G G
18
19 5 5 9 28 - 32 -4 20
G G M M M
19
19 4 7 8 26 - 28 -2 19
M M B M B
20
19 4 2 13 26 - 36 -10 14
M B G M G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
19 14 1 4 41 - 19 22 43
M G G M G
2
19 10 6 3 33 - 26 7 36
B B G G M
3
19 10 4 5 34 - 26 8 34
G G G G G
4
19 10 4 5 33 - 27 6 34
G G M B M
5
19 8 6 5 34 - 29 5 30
B G B B M
6
19 8 5 6 31 - 27 4 29
G G G G M
7
19 7 6 6 34 - 31 3 27
G B G B M
8
19 8 2 9 35 - 40 -5 26
M M G M M
9
19 8 2 9 34 - 39 -5 26
G M M G M
10
19 8 1 10 35 - 38 -3 25
M G G M M
11
19 6 6 7 24 - 31 -7 24
B M M B M
12
19 5 8 6 23 - 30 -7 23
B B M G G
13
19 6 3 10 30 - 42 -12 21
B M G G M
14
19 5 4 10 24 - 32 -8 19
M M B M M
15
19 4 5 10 21 - 29 -8 17
M M M B G
16
19 5 2 12 18 - 39 -21 17
M G M M M
17
19 4 4 11 22 - 42 -20 16
G M B M B
18
19 4 3 12 22 - 41 -19 15
M G M M G
19
19 3 6 10 15 - 38 -23 15
M B B M B
20
19 2 4 13 11 - 34 -23 10
M B M B M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
27 Şubat 2026, Cuma 22:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 13°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
4.30
MS 0
4.18
MS 2
1.30
2.5 Alt
2.82
2.5 Üst
1.13

Maastricht - De Graafschap maç özeti

Hollanda - Eerste Divisie - 29. Hafta kapsamında oynanan maçta Maastricht ile De Graafschap 3-3 berabere kaldı. Karşılaşma 27.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Goller: S. Braken (9'), N. Eggens (21'), R. Niemeijer (26'), S. V. Dessel (63'), K. Kwint (80').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Maastricht - De Graafschap): topla oynama %32 - %68, isabetli şut 5 - 7, beklenen gol (xG) 1.18 - 2.04.

Puan durumunda Maastricht 19. sırada 38 puanla, De Graafschap 4. sırada 63 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler