Linlithgow Rose - Inverness 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup F kapsamındadır.

Linlithgow Rose 0-2 Inverness - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
0 - 2
(İY: 0 - 2)
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-2-3-1
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
24,9
4-2-3-1
Piyasa değeri
0.2 Mn €
Yaş
25,2
Teknik Direktörler
İlk 11
Cammy Binnie profil resmi
8.2
Jamie Watson profil resmi
5.9
L. McQuaid profil resmi
56'
Oyundan çıktı
5.6
Paul Kennedy profil resmi
56'
Oyundan çıktı
6.2
Louis Maguire profil resmi
6.3
Calum Rae profil resmi
6.3
Lucas Stenhouse profil resmi
63'
Oyundan çıktı
5.7
Craig Smith profil resmi
63'
Oyundan çıktı
5.8
Adam McGowan profil resmi
63'
Oyundan çıktı
6.3
C. Greene profil resmi
6.4
Ross Munro profil resmi
6.7
Remmi Savage profil resmi
7.0
Noa Boutin profil resmi
38'
Gol
7.9
Paul Allan profil resmi
84'
Oyundan çıktı
6.6
Alfie Stewart profil resmi
84'
Oyundan çıktı
6.4
Luis Longstaff profil resmi
74'
Oyundan çıktı
7.2
Morgan Bates profil resmi
69'
Oyundan çıktı
6.3
Ryan Duncan profil resmi
17'
Gol
69'
Oyundan çıktı
8.2
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Linlithgow Rose logosu
%38
Topla Oynama
%62
0
Korner
13
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Inverness logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
21
77
Topa Sahip Olma
%38
%62
Ataklar
58
107
Şut
3
15
İsabetli Şut
2
11
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Gol yeme
7
Korner 10.5 Alt
3
Kazanamama
3/4
2.5 Üst
5/6
Karşılıklı Gol
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Linlithgow Rose Inverness
%38
Topla Oynama
%62
3
Toplam Şut
15
2
İsabetli Şut
11
1
Ofsayt
3
0
Korner
13
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Linlithgow Rose Inverness
3
Toplam Şut
15
2
İsabetli Şut
11
1
İsabetsiz Şut
4
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Linlithgow Rose Inverness
%41
Topla Oynama
%59
0
Toplam Şut
7
0
İsabetli Şut
5
0
Ofsayt
1
0
Korner
7
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Linlithgow Rose Inverness
0
Toplam Şut
7
0
İsabetli Şut
5
0
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Linlithgow Rose Inverness
%35
Topla Oynama
%65
3
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
6
1
Ofsayt
2
0
Korner
6
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Linlithgow Rose Inverness
3
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
6
1
İsabetsiz Şut
2
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Morgan Bates profil resmi
Inverness
2
0
4
P. Allan profil resmi
Inverness
2
0
2
Ryan Duncan profil resmi
Inverness
2
1
2
C.Rae profil resmi
Linlithgow Rose
1
0
2
Jordan Tosh profil resmi
Linlithgow Rose
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Cammy Binnie profil resmi
Linlithgow Rose
8.20
Ryan Duncan profil resmi
Inverness
8.20
Noa Boutin profil resmi
Inverness
7.90
Graeme Shinnie profil resmi
7.50
Luis Longstaff profil resmi
7.20
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Morgan Bates profil resmi
Inverness
2
L. McQuaid profil resmi
Linlithgow Rose
1
Hamzad Sayeed Kargbo profil resmi
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
C.Rae profil resmi
Linlithgow Rose
2
Noa Boutin profil resmi
Inverness
2
Calum Macleod profil resmi
Inverness
2
L. McQuaid profil resmi
Linlithgow Rose
1
P.Kennedy profil resmi
Linlithgow Rose
1
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Graeme Shinnie profil resmi
3
J. Berry profil resmi
Linlithgow Rose
2
Remmi Savage profil resmi
Inverness
2
Greg Skinner profil resmi
Linlithgow Rose
1
L. McQuaid profil resmi
Linlithgow Rose
1
Linlithgow Rose
Inverness
Maç Başına Ortalamalar
0.5
Gol
1.0
1.0
Yediği Gol
1.0
10.5
Şut
13.0
4.0
Korner
7.0
2.0
Sarı Kart
2.0
9.5
Faul
9.0
Linlithgow Rose
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
7.09
%0
Beraberlik:
0
Oran:
4.83
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.12
%100
Linlithgow Rose
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
6.34
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.52
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.46
%100
Linlithgow Rose
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Linlithgow Rose
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Linlithgow Rose
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
2.33
%100
Üst:
0
Oran:
1.23
%0
Linlithgow Rose
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.46
%100
Üst:
0
Oran:
1.80
%0
Linlithgow Rose
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.11
%100
Üst:
0
Oran:
2.93
%0
Linlithgow Rose
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Linlithgow Rose
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.51
%0
Oran:
1
Oran:
1.73
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
7.09
0
4.83
2
1.12
3
İlk Yarı Sonucu
1
6.34
0
2.52
2
1.46
3
İkinci Yarı Sonucu
1
5.81
0
2.88
2
1.39
3
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
1.62
0
3.57
2
2.47
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.74
1 ve 2
1.17
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
2.62
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.33
Üst
1.23
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.11
Üst
2.93
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.91
Üst
1.40
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.52
Üst
1.72
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.50
Üst
1.75
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.21
Üst
2.44
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.21
Üst
2.41
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
3.11
Hayır
1.09
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
2.94
Hayır
1.11
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.51
Yok
1.73
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.40
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.73
Yok
1.15
3
Toplam Gol
0-1 gol
5.26
2-3 gol
1.95
4-5 gol
2.51
6+ gol
5.79
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.52
Eşit
3.49
2.
1.80
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.69
Eşit
1.63
2.
2.81
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.53
Eşit
2.99
2.
1.96
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
5.48
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.57
Hayır
1.66
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.44
Evet/Hayır
4.81
Evet/Evet
12.00
Hayır/Evet
3.47
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
25.00
0 ve Alt
20.05
2 ve Alt
8.68
1 ve Üst
9.19
0 ve Üst
5.81
2 ve Üst
1.23
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
9.15
0 ve Alt
3.68
2 ve Alt
3.10
1 ve Üst
18.50
0 ve Üst
7.10
2 ve Üst
2.51
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
12.20
1 ve Yok
16.40
0 ve Var
6.03
0 ve Yok
20.90
2 ve Var
2.21
2 ve Yok
2.03
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
33.00
1 ve Yok
7.43
0 ve Var
7.01
0 ve Yok
3.63
2 ve Var
8.25
2 ve Yok
1.68
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
10.45
Üst ve Var
1.73
Alt ve Yok
2.94
Üst ve Yok
3.86

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup F İskoçya - Lig Kupası Grup F
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 5 - 1 4 11
G G G G
2
4 2 2 0 7 - 3 4 9
M G G G
3
4 2 1 1 6 - 2 4 7
G G M M
4
4 1 0 3 2 - 7 -5 3
G M M M
5
4 0 0 4 0 - 7 -7 0
M M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 5 - 1 4 6
G G
2
2 1 1 0 7 - 4 3 5
G G
3
2 1 1 0 8 - 6 2 4
G M
4
2 0 0 2 0 - 2 -2 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 3 - 0 3 6
G G
2
2 1 0 1 2 - 1 1 3
G M
3
2 0 2 0 10 - 11 -1 3
M G
4
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
G M
5
2 0 0 2 0 - 5 -5 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
7.09
MS 0
4.83
MS 2
1.12
2.5 Alt
2.33
2.5 Üst
1.23

Linlithgow Rose - Inverness maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup F kapsamında oynanan maçta Inverness, Linlithgow Rose karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: R. Duncan (17'), Noa Boutin (38').

Öne çıkan istatistikler (Linlithgow Rose - Inverness): topla oynama %38 - %62, isabetli şut 2 - 11.

Puan durumunda Linlithgow Rose 4. sırada 3 puanla, Inverness 1. sırada 11 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler