Inverness - East Fife 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup F kapsamındadır.

Inverness 1-1 East Fife - Özet, Goller ve İstatistikler - 11.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
PS 5 - 3
1 - 1
(İY: 0 - 1)
(MS: 1 - 1)
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-2-3-1
Piyasa değeri
0.3 Mn €
Yaş
25,3
4-2-3-1
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
29,4
Teknik Direktörler
İlk 11
Ross Munro profil resmi
6.3
Noa Boutin profil resmi
59'
Sarı kart
71'
Oyundan çıktı
6.3
Paul Allan profil resmi
62'
Oyundan çıktı
5.9
Remmi Savage profil resmi
6.3
Liam Sole profil resmi
62'
Oyundan çıktı
6.7
Alfie Stewart profil resmi
6.0
Graeme Shinnie profil resmi
120'
6.3
Alfie Bavidge profil resmi
62'
Oyundan çıktı
6.0
Ryan Duncan profil resmi
85'
Oyundan çıktı
6.1
Derek Gaston profil resmi
6.9
Patrick Slattery profil resmi
120'
6.1
Mamadou Bah profil resmi
74'
Sarı kart
6.3
David Wilson profil resmi
86'
Sarı kart
120'
6.3
Brian Easton profil resmi
6.6
Cameron Ross profil resmi
24'
Sarı kart
85'
Oyundan çıktı
7.0
Reis Peggie profil resmi
120'
6.7
Liam Newton profil resmi
81'
Oyundan çıktı
6.4
Myles Gaffney profil resmi
34'
Gol
59'
Sarı kart
64'
Oyundan çıktı
7.5
Tom Milne profil resmi
6.1
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Inverness logosu
%57
Topla Oynama
%43
7
Korner
2
2
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
East Fife logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
93
70
Topa Sahip Olma
%57
%43
Ataklar
105
77
Şut
13
5
İsabetli Şut
4
2
Saat
11 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 14°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
3
2.5 Üst
5
2.5 Alt
3
Gol yeme
6
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Kazanamama
7/8
Kaybetmeme
3/4
İlk Golü Atma
3/4
Karşılıklı Gol
5/6
Gol yeme
7/8
Skor Anketi

En Popüler İY Skorları

En Popüler MS Skorları

0 kişi ankete katıldı. 0 kredi toplandı.
Ankete Katıl

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Inverness East Fife
%57
Topla Oynama
%43
13
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
2
3
Ofsayt
1
7
Korner
2
2
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Inverness East Fife
13
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Inverness East Fife
%65
Topla Oynama
%35
8
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
2
2
Ofsayt
1
4
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Inverness East Fife
8
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Inverness East Fife
%50
Topla Oynama
%50
5
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
0
1
Ofsayt
0
3
Korner
1
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Inverness East Fife
5
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
0
1
İsabetsiz Şut
2
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Daniel Devine profil resmi
Inverness
1
0
2
Alfie Stewart profil resmi
Inverness
1
0
2
Cameron Ross profil resmi
East Fife
1
0
2
Alfie Bavidge profil resmi
Inverness
0
0
2
David Wotherspoon profil resmi
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Adam Mackinnon profil resmi
7.80
Myles Gaffney profil resmi
East Fife
7.50
Cameron Ross profil resmi
East Fife
7.00
Derek Gaston profil resmi
East Fife
6.90
Liam Sole profil resmi
Inverness
6.70
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
P. Allan profil resmi
Inverness
1
Calum Macleod profil resmi
Inverness
1
Alfie Stewart profil resmi
Inverness
1
Alfie Bavidge profil resmi
Inverness
1
Morgan Bates profil resmi
Inverness
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Alfie Stewart profil resmi
Inverness
2
Liam Sole profil resmi
Inverness
1
Brian Easton profil resmi
East Fife
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Kieran Millar profil resmi
East Fife
4
Alfie Bavidge profil resmi
Inverness
2
David Wilson profil resmi
East Fife
2
Noa Boutin profil resmi
Inverness
1
Daniel Devine profil resmi
Inverness
1
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Graeme Shinnie profil resmi
5
Noa Boutin profil resmi
Inverness
2
Alfie Stewart profil resmi
Inverness
2
Remmi Savage profil resmi
Inverness
1
Liam Sole profil resmi
Inverness
1

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.10
0
4.89
2
7.90
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.46
0
2.41
2
7.17
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.38
0
2.77
2
6.53
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
2.53
0
3.43
2
1.63
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.20
0 ve 2
1.74
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.74
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
17.00
HMS X
8.35
HMS 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.98
Üst
-
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.02
Üst
1.34
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.32
Üst
2.08
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.43
Üst
1.85
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.66
Üst
1.57
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.92
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.37
Üst
1.22
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.14
Üst
2.79
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.67
Hayır
1.15
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.48
Hayır
1.05
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.72
Yok
1.52
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.98
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.21
Yok
1.08
3
Toplam Gol
0-1 gol
4.23
2-3 gol
1.83
4-5 gol
2.75
6+ gol
7.81
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.52
Eşit
3.36
2.
1.83
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.55
Eşit
2.90
2.
1.99
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
4.03
Eşit
1.49
2.
3.13
3
Tek / Çift
Tek
1.61
Çift
1.62
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.69
Çift
1.54
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.66
Hayır
1.57
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
6.84
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.29
Evet/Hayır
5.33
Evet/Evet
17.20
Hayır/Evet
3.92
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
17.00
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
6.85
0 ve Alt
15.90
2 ve Alt
22.25
1 ve Üst
1.25
0 ve Üst
6.44
2 ve Üst
11.40
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
2.88
0 ve Alt
3.24
2 ve Alt
9.62
1 ve Üst
2.67
0 ve Üst
8.09
2 ve Üst
24.80
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.51
1 ve Yok
1.79
0 ve Var
6.64
0 ve Yok
16.50
2 ve Var
15.50
2 ve Yok
15.70
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
10.10
1 ve Yok
1.62
0 ve Var
7.96
0 ve Yok
3.20
2 ve Var
34.00
2 ve Yok
8.05
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
10.40
Üst ve Var
2.02
Alt ve Yok
2.45
Üst ve Yok
3.65
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
9.65
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
-
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup F İskoçya - Lig Kupası Grup F
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 5 - 1 4 11
G G G G
2
4 2 2 0 7 - 3 4 9
M G G G
3
4 2 1 1 6 - 2 4 7
G G M M
4
4 1 0 3 2 - 7 -5 3
G M M M
5
4 0 0 4 0 - 7 -7 0
M M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 5 - 1 4 6
G G
2
2 1 1 0 7 - 4 3 5
G G
3
2 1 1 0 8 - 6 2 4
G M
4
2 0 0 2 0 - 2 -2 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 3 - 0 3 6
G G
2
2 1 0 1 2 - 1 1 3
G M
3
2 0 2 0 10 - 11 -1 3
M G
4
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
G M
5
2 0 0 2 0 - 5 -5 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
11 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 14°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.10
MS 0
4.89
MS 2
7.90
2.5 Alt
2.02
2.5 Üst
1.34

Inverness - East Fife maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup F kapsamında oynanan maçta Inverness ile East Fife 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 11.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: M. Gaffney (34'), A. Mackinnon (90+1').

Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Inverness - East Fife): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 4 - 2.

Puan durumunda Inverness 1. sırada 11 puanla, East Fife 2. sırada 9 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler