Le Mans - Le Havre 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.08.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Le Mans 0-1 Le Havre - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.08.2026

Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

Piyasa değeri
10.9 Mn €
Yaş
27,3
Piyasa değeri
29.9 Mn €
Yaş
27,4
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Le Mans logosu
%62
Topla Oynama
%38
3
Korner
4
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Le Havre logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
55
34
Topa Sahip Olma
%62
%38
Ataklar
81
59
Şut
17
5
İsabetli Şut
7
3
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 19:00
Güneşli
Güneşli, 31°C
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Le Mans Le Havre
%62
Topla Oynama
%38
17
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
3
19
Faul
15
3
Korner
4
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Le Mans Le Havre
17
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
3
10
İsabetsiz Şut
2
3
Engellenen Şut
0
Defansif İstatistikler — Tümü
Le Mans Le Havre
0
Kurtarış
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Le Mans Le Havre
%42
Topla Oynama
%58
4
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
2
0
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Le Mans Le Havre
4
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Le Mans Le Havre
%82
Topla Oynama
%18
13
Toplam Şut
3
6
İsabetli Şut
1
19
Faul
15
3
Korner
0
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Le Mans Le Havre
13
Toplam Şut
3
6
İsabetli Şut
1
7
İsabetsiz Şut
2
3
Engellenen Şut
0
Defansif İstatistikler — 2. Yarı
Le Mans Le Havre
0
Kurtarış
3
Le Mans
Le Havre
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
1.3
5.2
Şut
0.7
3.5
Korner
1.0
0.5
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Le Mans
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.33
%50
Beraberlik:
1
Oran:
3.08
%25
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.29
%25
Le Havre
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.29
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.08
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.33
%100
Le Mans
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.85
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.06
%25
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.82
%25
Le Havre
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.82
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.06
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.85
%0
Le Mans
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
11.00
%0
Üst:
4
Oran:
-
%100
Le Havre
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
11.00
%0
Üst:
1
Oran:
-
%100
Le Mans
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
3.79
%25
Üst:
3
Oran:
1.08
%75
Le Havre
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
3.79
%100
Üst:
0
Oran:
1.08
%0
Le Mans
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.86
%50
Üst:
2
Oran:
1.53
%50
Le Havre
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.86
%100
Üst:
0
Oran:
1.53
%0
Le Mans
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.27
%50
Üst:
2
Oran:
2.47
%50
Le Havre
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.27
%100
Üst:
0
Oran:
2.47
%0
Le Mans
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
-
%75
Üst:
1
Oran:
4.71
%25
Le Havre
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
-
%100
Üst:
0
Oran:
4.71
%0
Le Mans
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Le Havre
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Le Mans
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.42
%75
Oran:
1
Oran:
2.06
%25
Le Havre
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.42
%0
Oran:
1
Oran:
2.06
%100

İddaa

Maç Sonucu
1
Maç Sonucu
1
2.33
0
3.08
2
2.29
1
İlk Yarı Sonucu
1
2.85
0
2.06
2
2.82
1
İkinci Yarı Sonucu
1
2.59
0
2.41
2
2.56
1
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.50
0
4.04
2
1.29
1
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.30
0
4.00
2
4.41
1
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
-
0
6.39
2
10.35
1
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.20
1 ve 2
1.41
0 ve 2
1.19
1
Çifte Şans
1 ve 0
1.31
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.31
1
İlk Yarı / Maç Sonucu
1/1
3.73
1/0
12.40
1/2
26.50
0/1
5.95
0/0
4.93
0/2
5.89
2/1
27.00
2/0
12.40
2/2
3.67
1
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Evet
8.13
Hayır
-
1
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Evet
8.04
Hayır
-
1
Hangi Takım Kaç Farkla Kazanır?
Ev 3+
9.60
Ev 2
5.91
Ev 1
3.41
Dep 1
3.39
Dep 2
5.82
Dep 3+
9.34
0
2.45
Maç Sonucu Alt/Üst
1
Alt/Üst 0.5
Alt
11.00
Üst
-
1
Alt/Üst 1.5
Alt
3.79
Üst
1.08
1
Alt/Üst 2.5
Alt
1.86
Üst
1.53
1
Alt/Üst 3.5
Alt
1.27
Üst
2.47
1
Alt/Üst 4.5
Alt
-
Üst
4.71
1
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
3.46
Üst
1.11
1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.46
Üst
1.98
1
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.52
1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
3.49
Üst
1.11
1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.47
Üst
1.96
1
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.45
Yarı Alt/Üst
1
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.90
Üst
1.19
1
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.25
1
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
5.50
1
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.59
Üst
1.78
1
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.59
Üst
1.77
1
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.51
Hayır
1.26
1
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.42
Hayır
-
Gol
1
Karşılıklı Gol
Var
1.42
Yok
2.06
1
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.59
Yok
1.10
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.73
Yok
1.21
1
Toplam Gol
0-1 gol
3.75
2-3 gol
1.81
4-5 gol
3.11
6+ gol
10.40
1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.84
Eşit
3.27
2.
1.88
1
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.12
Eşit
2.27
2.
2.32
1
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.11
Eşit
2.28
2.
2.31
1
Tek / Çift
Tek
1.75
Çift
1.62
1
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.83
Çift
1.55
Goller
1
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.20
Hayır
1.14
1
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.17
Hayır
1.14
1
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.53
Evet/Hayır
5.03
Evet/Evet
11.75
Hayır/Evet
3.44
İkili
1
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
10.60
0 ve Alt
12.85
2 ve Alt
10.50
1 ve Üst
2.85
0 ve Üst
3.81
2 ve Üst
2.81
1
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
6.18
0 ve Alt
4.29
2 ve Alt
6.12
1 ve Üst
3.53
0 ve Üst
9.34
2 ve Üst
3.48
1
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.43
0 ve Alt
4.29
2 ve Alt
3.38
1 ve Üst
6.53
0 ve Üst
9.34
2 ve Üst
6.42
1
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
2.84
0 ve Alt
3.17
2 ve Alt
2.80
1 ve Üst
10.75
0 ve Üst
34.50
2 ve Üst
10.55
1
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.65
0 ve Alt
2.88
2 ve Alt
4.62
1 ve Üst
6.68
0 ve Üst
6.38
2 ve Üst
6.58
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.26
1 ve Yok
4.75
0 ve Var
3.81
0 ve Yok
12.95
2 ve Var
4.20
2 ve Yok
4.68
1
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
16.05
1 ve Yok
3.31
0 ve Var
6.35
0 ve Yok
2.87
2 ve Var
15.90
2 ve Yok
3.28
1
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.32
Üst ve Var
1.76
Alt ve Yok
2.52
Üst ve Yok
9.82
Maç Skoru
1
Maç Skoru
Ev 1-0
9.00
Ev 2-0
12.30
Ev 2-1
8.43
Ev 3-0
25.00
Ev 3-1
17.15
Ev 3-2
23.35
Ev 4-0
68.00
Ev 4-1
46.50
Ev 4-2
64.00
Ev 5-0
130.00
Ev 5-1
130.00
Ev 6-0
130.00
0-0
10.90
1-1
5.45
2-2
10.05
3-3
41.50
Dep 1-0
8.95
Dep 2-0
12.10
Dep 2-1
8.37
Dep 3-0
24.65
Dep 3-1
16.90
Dep 3-2
22.90
Dep 4-0
67.00
Dep 4-1
46.00
Dep 4-2
62.00
Dep 5-0
130.00
Dep 5-1
130.00
Dep 6-0
130.00
Diğer
22.90
İlk Yarı Skoru
1
İlk Yarı Skoru
0-0
2.89
1-1
7.08
2-2
65.00
Ev 1-0
4.66
Ev 2-0
14.25
Ev 2-1
21.65
Dep 1-0
4.63
Dep 2-0
13.95
Dep 2-1
21.50
Diğer
14.45
Skor
1
İlk Yarı/Maç Sonucu Skorları
0-0 / 0-0
11.25
0-0 / 0-1
15.55
0-0 / 0-2
34.50
0-0 / 0-3
87.00
0-0 / 1-0
15.55
0-0 / 1-1
17.30
0-0 / 1-2
52.00
0-0 / 2-0
34.50
0-0 / 2-1
52.00
0-0 / 3-0
87.00
0-0 / 4+
34.50
1-0 / 1-0
21.65
1-0 / 1-1
21.65
1-0 / 1-2
52.00
1-0 / 2-0
26.00
1-0 / 2-1
30.50
1-0 / 3-0
61.00
1-0 / 4+
17.30
0-1 / 0-1
20.75
0-1 / 0-2
25.00
0-1 / 0-3
61.00
0-1 / 1-1
21.65
0-1 / 1-2
30.50
0-1 / 2-1
52.00
0-1 / 4+
17.30
2-0 / 2-0
69.00
2-0 / 2-1
78.00
2-0 / 3-0
78.00
2-0 / 4+
23.35
1-1 / 1-1
26.00
1-1 / 1-2
39.00
1-1 / 2-1
39.00
1-1 / 4+
13.00
0-2 / 0-2
61.00
0-2 / 0-3
78.00
0-2 / 1-2
78.00
0-2 / 4+
23.35
3-0 / 3-0
87.00
3-0 / 4+
69.00
2-1 / 2-1
87.00
2-1 / 4+
22.50
1-2 / 1-2
87.00
1-2 / 4+
22.50
0-3 / 0-3
87.00
0-3 / 4+
69.00
4+ / 4+
15.55
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 19:00
Güneşli
Güneşli, 31°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
1
Maç Sonucu
MS 1
2.33
MS 0
3.08
MS 2
2.29
2.5 Alt
1.86
2.5 Üst
1.53

Le Mans - Le Havre maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Le Havre, Le Mans karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 15.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: F. Doucoure (29').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Le Mans - Le Havre): topla oynama %62 - %38, isabetli şut 7 - 3.

İlk 11'ler