Le Mans - FC Nantes 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (25.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Le Mans 1-0 FC Nantes - Özet, Goller ve İstatistikler - 25.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

Piyasa değeri
10.4 Mn €
Yaş
28,2
Piyasa değeri
42.0 Mn €
Yaş
27,3
Teknik Direktörler
İlk 11
Nicolas Kocik profil resmi
31' Oyundan çıktı
6.5
Harold Voyer profil resmi
61' Oyundan çıktı
6.5
Noa Boisse profil resmi
61' Oyundan çıktı
6.5
Samuel Yohou profil resmi
58' Sarı kart
61' Oyundan çıktı
6.5
Milan Robin profil resmi
62' Oyundan çıktı
6.5
Erwan Colas profil resmi
6.5
Lucas Buades profil resmi
61' Oyundan çıktı
6.5
Antoine Rabillard profil resmi
62' Oyundan çıktı
6.5
Dame Gueye profil resmi
17' Oyundan çıktı
6.5
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Le Mans logosu
%49
Topla Oynama
%51
6
Korner
6
3
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Nantes logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
58
55
Topa Sahip Olma
%49
%51
Ataklar
104
112
Şut
7
7
İsabetli Şut
4
3
Saat
25 Temmuz 2026, Cumartesi 18:00
Güneşli
Güneşli, 30°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
İlk Golü Atma
3
Sarı Kart 4.5 Alt
6
Korner 10.5 Alt
4
Kazanamama
4/5
Kaybetmeme
7/8
Kaybetmeme
3/4
2.5 Alt
4/5
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Le Mans Nantes
%49
Topla Oynama
%51
7
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
3
21
Faul
14
6
Korner
6
3
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
16
Taç Atışı
15
3
Kale Vuruşu
4
Şut İstatistikleri — Tümü
Le Mans Nantes
7
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
4
1
Engellenen Şut
2
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Le Mans Nantes
%48
Topla Oynama
%52
3
Toplam Şut
1
1
İsabetli Şut
1
3
Faul
4
1
Korner
2
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
16
Taç Atışı
15
3
Kale Vuruşu
4
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Le Mans Nantes
3
Toplam Şut
1
1
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Le Mans Nantes
%50
Topla Oynama
%50
4
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
2
18
Faul
10
5
Korner
4
3
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
0
Taç Atışı
0
0
Kale Vuruşu
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Le Mans Nantes
4
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
4
1
Engellenen Şut
2
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
William Harhouz profil resmi
6.90
Nicolas Kocik profil resmi
6.50
Harold Voyer profil resmi
6.50
Noa Boisse profil resmi
Le Mans
6.50
Samuel Yohou profil resmi
6.50
Le Mans
Nantes
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
0.7
12.0
Şut
12.0
7.5
Korner
3.7
0.0
Sarı Kart
1.7
0.0
Faul
0.0
Le Mans
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.39
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.88
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.11
%50
Nantes
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.11
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.88
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.39
%50
Le Mans
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.91
%50
Beraberlik:
0
Oran:
1.93
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.64
%50
Nantes
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.64
%50
Beraberlik:
0
Oran:
1.93
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.91
%50
Le Mans
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
8.12
%0
Üst:
2
Oran:
-
%100
Nantes
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
8.12
%0
Üst:
2
Oran:
-
%100
Le Mans
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.23
%0
Üst:
2
Oran:
1.08
%100
Nantes
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
3.23
%50
Üst:
1
Oran:
1.08
%50
Le Mans
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.68
%0
Üst:
2
Oran:
1.56
%100
Nantes
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.68
%50
Üst:
1
Oran:
1.56
%50
Le Mans
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.18
%0
Üst:
2
Oran:
2.53
%100
Nantes
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.18
%50
Üst:
1
Oran:
2.53
%50
Le Mans
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
-
%50
Üst:
1
Oran:
4.71
%50
Nantes
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
-
%50
Üst:
1
Oran:
4.71
%50
Le Mans
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Nantes
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Le Mans
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.42
%100
Oran:
0
Oran:
1.86
%0
Nantes
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.42
%0
Oran:
2
Oran:
1.86
%100

İddaa

Maç Sonucu
1
Maç Sonucu
1
2.39
0
2.88
2
2.11
1
İlk Yarı Sonucu
1
2.91
0
1.93
2
2.64
1
İkinci Yarı Sonucu
1
2.62
0
2.27
2
2.40
1
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.72
0
3.87
2
1.21
1
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.29
0
3.66
2
4.01
1
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
-
0
5.62
2
9.06
1
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.16
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.12
1
Çifte Şans
1 ve 0
1.29
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.21
Maç Sonucu Alt/Üst
1
Alt/Üst 0.5
Alt
8.12
Üst
-
1
Alt/Üst 1.5
Alt
3.23
Üst
1.08
1
Alt/Üst 2.5
Alt
1.68
Üst
1.56
1
Alt/Üst 3.5
Alt
1.18
Üst
2.53
1
Alt/Üst 4.5
Alt
-
Üst
4.71
1
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.92
Üst
1.11
1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.33
Üst
2.05
1
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.67
1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
3.19
Üst
1.08
1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.40
Üst
1.90
1
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.15
Yarı Alt/Üst
1
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.59
Üst
1.17
1
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.26
Üst
2.25
1
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
5.28
1
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.46
Üst
1.80
1
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.52
Üst
1.71
Gol
1
Karşılıklı Gol
Var
1.42
Yok
1.86
1
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.51
Yok
-
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.72
Yok
1.15
1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.68
Eşit
2.98
2.
1.80
1
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
25 Temmuz 2026, Cumartesi 18:00
Güneşli
Güneşli, 30°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
1
Maç Sonucu
MS 1
2.39
MS 0
2.88
MS 2
2.11
2.5 Alt
1.68
2.5 Üst
1.56

Le Mans - Nantes maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Le Mans, Nantes karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 25.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: W. Harhouz (68').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Le Mans - Nantes): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 4 - 3.

İlk 11'ler