Stade Lavallois MFC - Concarneau 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (25.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Stade Lavallois MFC 1-2 Concarneau - Özet, Goller ve İstatistikler - 25.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 2
(İY: 1 - 1)
Galibiyet
Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Üst
3
İlk Golü Atma
4
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Kazanamama
5/6
Kaybetmeme
3/4
Kaybetmeme
8/9
2.5 Üst
3/4
İlk Golü Atma
7/8
Karşılıklı Gol
4/5
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
4/5
Gol yeme
3/4

İstatistik

Laval
Concarneau
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
1.3
11.3
Şut
5.7
5.0
Korner
3.3
1.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Laval
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.73
%67
Beraberlik:
0
Oran:
2.86
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.22
%33
Concarneau
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.22
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.86
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.73
%0
Laval
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.34
%67
Beraberlik:
1
Oran:
1.79
%33
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.93
%0
Concarneau
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.93
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.79
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.34
%50
Laval
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Concarneau
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Laval
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Concarneau
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Laval
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.41
%0
Üst:
3
Oran:
1.89
%100
Concarneau
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.41
%50
Üst:
1
Oran:
1.89
%50
Laval
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Concarneau
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Laval
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Concarneau
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Laval
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Concarneau
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Laval
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.71
%67
Oran:
1
Oran:
1.53
%33
Concarneau
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.71
%50
Oran:
1
Oran:
1.53
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.73
0
2.86
2
3.22
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.34
0
1.79
2
3.93
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.10
0
2.12
2
3.40
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.23
0
3.13
2
1.50
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.44
0 ve 2
1.22
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.49
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.41
Üst
1.89
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.92
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.06
Üst
1.33
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.21
Üst
1.27
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.51
Üst
1.73
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.24
Üst
2.31
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.71
Yok
1.53
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.42
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.45
Yok
1.05
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.85
Çift
1.44
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Saat
25 Temmuz 2026, Cumartesi 12:00
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.73
MS 0
2.86
MS 2
3.22
2.5 Alt
1.41
2.5 Üst
1.89

Laval - Concarneau maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Concarneau, Laval karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 25.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.