Stade Lavallois MFC - US Avranches 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Stade Lavallois MFC 2-1 US Avranches - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.07.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 2 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Laval Avranches
%55
Topla Oynama
%45
11
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
5
Korner
5
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Laval Avranches
11
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
8
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Laval Avranches
%58
Topla Oynama
%42
8
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
0
4
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Laval Avranches
8
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
0
6
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Laval Avranches
%52
Topla Oynama
%48
3
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
1
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Laval Avranches
3
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Laval
Avranches
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0
1.0
Yediği Gol
0
11.5
Şut
0
5.0
Korner
0
1.0
Sarı Kart
0
0.0
Faul
0
Laval
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.21
%50
Beraberlik:
0
Oran:
4.11
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
5.87
%50
Laval
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.60
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.28
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
5.70
%0
Laval
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Laval
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Laval
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.97
%0
Üst:
2
Oran:
1.37
%100
Laval
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Laval
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Laval
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Laval
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.56
%50
Oran:
1
Oran:
1.67
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.21
0
4.11
2
5.87
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.60
0
2.28
2
5.70
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.51
0
2.62
2
5.11
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.76
0
3.23
2
2.39
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.23
0 ve 2
1.58
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.26
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.97
Üst
1.37
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.33
Üst
2.07
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.89
Üst
1.41
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
1.96
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.18
Üst
1.28
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.20
Üst
2.45
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.56
Yok
1.67
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.67
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.93
Yok
1.11
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.71
Çift
1.53
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
19' 1 - 0
IY | 2 - 0
65' 2 - 1
MS | 2 - 1
Saat
22 Temmuz 2026, Çarşamba 19:00
Güneşli
Güneşli, 28°C
AVAR
Tarafsız sahada oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.21
MS 0
4.11
MS 2
5.87
2.5 Alt
1.97
2.5 Üst
1.37

Laval - Avranches maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Laval, Avranches karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 22.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.

Goller: J. Maggiotti (19'), Y. Court (21').

Öne çıkan istatistikler (Laval - Avranches): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 3 - 1.