YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kilmarnock F.C. - Dundee United 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.05.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 35. Hafta kapsamındadır.
Kilmarnock F.C. - Dundee United 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.05.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 35. Hafta kapsamındadır.
Kilmarnock İç Saha Form Durumu
Dundee Utd Deplasman Form Durumu
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 1.74 |
|
2.17 |
| 11 |
|
20 |
| 8 |
|
5 |
| 246 (%71) |
|
391 (%82) |
| 13 |
|
10 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
24 |
| 12 |
|
4 |
| 17 |
|
36 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 11 |
|
20 |
| 8 |
|
5 |
| 3 |
|
9 |
| 0 |
|
6 |
| 8 |
|
12 |
| 3 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 346 |
|
472 |
| 246 (%71) |
|
391 (%82) |
| 25 (%39) |
|
27 (%41) |
| 5 (%45) |
|
7 (%23) |
| 8 |
|
16 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 14 |
|
3 |
| 7 |
|
5 |
| 46 |
|
21 |
| 5 |
|
5 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 55 (%57) |
|
40 (%42) |
| 2 (%50) |
|
6 (%54) |
| 127 |
|
144 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 1.42 |
|
1.18 |
| 8 |
|
9 |
| 6 |
|
2 |
| 135 (%73) |
|
194 (%85) |
| 7 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
6 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 8 |
|
9 |
| 6 |
|
2 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
3 |
| 5 |
|
7 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 183 |
|
228 |
| 135 (%73) |
|
194 (%85) |
| 13 (%39) |
|
10 (%26) |
| 4 (%36) |
|
4 (%40) |
| 7 |
|
9 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 12 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 7 |
|
20 |
| 2 |
|
5 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 32 (%64) |
|
18 (%36) |
| 0 (%0) |
|
3 (%50) |
| 64 |
|
60 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| %40 |
|
%60 |
| 0.33 |
|
0.99 |
| 3 |
|
11 |
| 2 |
|
3 |
| 111 (%68) |
|
193 (%79) |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
18 |
| 8 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 3 |
|
11 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 163 |
|
244 |
| 111 (%68) |
|
193 (%79) |
| 12 (%40) |
|
17 (%62) |
| 1 (%0) |
|
3 (%15) |
| 1 |
|
7 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 39 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| Kilmarnock | Dundee Utd | |
|---|---|---|
| 23 (%51) |
|
22 (%48) |
| 2 (%66) |
|
3 (%60) |
| 63 |
|
84 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Dundee Utd
|
1
|
0
|
5
|
Kilmarnock
|
1
|
1
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
0
|
2
|
Dundee Utd
|
2
|
0
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
8.50
|
Kilmarnock
|
8.40
|
Kilmarnock
|
8.20
|
Kilmarnock
|
8.10
|
Dundee Utd
|
7.90
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Dundee Utd
|
0
|
8
|
Kilmarnock
|
1
|
5
|
Dundee Utd
|
0
|
3
|
Dundee Utd
|
0
|
2
|
Kilmarnock
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dundee Utd
|
61
|
89%
|
68
|
Dundee Utd
|
60
|
88%
|
68
|
Dundee Utd
|
52
|
85%
|
61
|
Kilmarnock
|
40
|
81%
|
49
|
Dundee Utd
|
37
|
82%
|
45
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dundee Utd
|
6
|
37%
|
16
|
Kilmarnock
|
3
|
37%
|
8
|
Dundee Utd
|
0
|
0%
|
4
|
Dundee Utd
|
0
|
0%
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
100%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dundee Utd
|
2
|
11%
|
18
|
Kilmarnock
|
4
|
23%
|
17
|
Kilmarnock
|
7
|
58%
|
12
|
Dundee Utd
|
7
|
63%
|
11
|
Kilmarnock
|
3
|
33%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dundee Utd
|
2
|
50%
|
4
|
Kilmarnock
|
1
|
50%
|
2
|
Dundee Utd
|
0
|
0%
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
100%
|
1
|
Kilmarnock
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dundee Utd
|
3
|
21%
|
14
|
Kilmarnock
|
10
|
76%
|
13
|
Kilmarnock
|
7
|
58%
|
12
|
Dundee Utd
|
5
|
41%
|
12
|
Dundee Utd
|
4
|
36%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
11
|
Kilmarnock
|
9
|
Kilmarnock
|
5
|
Dundee Utd
|
5
|
Kilmarnock
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Dundee Utd
|
2
|
Dundee Utd
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Dundee Utd
|
2
|
Dundee Utd
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
5
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Dundee Utd
|
28
|
Kilmarnock
|
15
|
Dundee Utd
|
15
|
Kilmarnock
|
14
|
Kilmarnock
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Dundee Utd
|
2
|
Dundee Utd
|
2
|
Kilmarnock
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Kilmarnock
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
Dundee Utd
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Dundee Utd
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Dundee Utd
|
3
|
Dundee Utd
|
3
|
Dundee Utd
|
3
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
|
2
|
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
Kilmarnock
Dundee Utd
İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 35. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 10 | 15 | 13 | 49 - 60 | -11 | 45 |
G M M B B
|
||
|
2
|
38 | 11 | 9 | 18 | 42 - 61 | -19 | 42 |
M G G M G
|
||
|
3
|
38 | 11 | 7 | 20 | 40 - 55 | -15 | 40 |
G B G M M
|
||
|
4
|
38 | 10 | 10 | 18 | 50 - 68 | -18 | 40 |
M G G G G
|
||
|
5
|
38 | 8 | 10 | 20 | 30 - 55 | -25 | 34 |
M M M G B
|
||
|
6
|
38 | 2 | 15 | 21 | 40 - 75 | -35 | 21 |
G B M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 9 | 4 | 6 | 31 - 28 | 3 | 31 |
G G G
|
||
|
2
|
19 | 7 | 7 | 5 | 24 - 22 | 2 | 28 |
G B
|
||
|
3
|
19 | 7 | 5 | 7 | 28 - 23 | 5 | 26 |
G G M
|
||
|
4
|
19 | 7 | 4 | 8 | 28 - 28 | 0 | 25 |
G G
|
||
|
5
|
19 | 5 | 6 | 8 | 11 - 22 | -11 | 21 |
M M B
|
||
|
6
|
18 | 1 | 8 | 9 | 24 - 36 | -12 | 11 |
B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 3 | 8 | 8 | 25 - 38 | -13 | 17 |
M M B
|
||
|
2
|
19 | 3 | 6 | 10 | 22 - 40 | -18 | 15 |
M G G
|
||
|
3
|
19 | 4 | 2 | 13 | 12 - 32 | -20 | 14 |
B M
|
||
|
4
|
19 | 3 | 4 | 12 | 19 - 33 | -14 | 13 |
M G
|
||
|
5
|
19 | 2 | 5 | 12 | 11 - 33 | -22 | 11 |
M M
|
||
|
6
|
20 | 1 | 7 | 12 | 16 - 39 | -23 | 10 |
G M B
|
İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 35. Hafta kapsamında oynanan maçta Kilmarnock, Dundee Utd karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 02.05.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: R. Deas (20'), F. Curtis (51'), Joe Hugill (64').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Kilmarnock - Dundee Utd): topla oynama %42 - %58, isabetli şut 8 - 5, beklenen gol (xG) 1.74 - 2.17.
Puan durumunda Kilmarnock 4. sırada 40 puanla, Dundee Utd 1. sırada 45 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.