YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Independiente Rivadavia - Racing Club 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.03.2025) Bu karşılaşma Arjantin - Profesyonel Lig Grup A - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Bautista Gargantini, Mendoza.
Independiente Rivadavia - Racing Club 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.03.2025) Bu karşılaşma Arjantin - Profesyonel Lig Grup A - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Bautista Gargantini, Mendoza.
Arjantin - Profesyonel Lig Grup A - 11. Hafta
Independiente İç Saha Form Durumu
Racing Club Deplasman Form Durumu
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 16 |
|
17 |
| 3 |
|
4 |
| 231 (%71) |
|
247 (%72) |
| 13 |
|
13 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
8 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
23 |
| 6 |
|
8 |
| 24 |
|
26 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 16 |
|
17 |
| 3 |
|
4 |
| 7 |
|
6 |
| 6 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 322 |
|
342 |
| 231 (%71) |
|
247 (%72) |
| 19 (%35) |
|
30 (%39) |
| 4 (%33) |
|
5 (%20) |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 11 |
|
13 |
| 13 |
|
14 |
| 32 |
|
19 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 51 (%53) |
|
44 (%46) |
| 10 (%76) |
|
8 (%53) |
| 136 |
|
148 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 8 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| 110 (%71) |
|
117 (%69) |
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
8 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 8 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 154 |
|
168 |
| 110 (%71) |
|
117 (%69) |
| 14 (%31) |
|
18 (%36) |
| 3 (%60) |
|
2 (%18) |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 4 |
|
6 |
| 5 |
|
6 |
| 11 |
|
8 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 27 (%57) |
|
20 (%42) |
| 6 (%75) |
|
4 (%57) |
| 65 |
|
70 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| %69 |
|
%31 |
| 8 |
|
11 |
| 3 |
|
2 |
| 121 (%72) |
|
130 (%74) |
| 6 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
15 |
| 4 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 8 |
|
11 |
| 3 |
|
2 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 168 |
|
174 |
| 121 (%72) |
|
130 (%74) |
| 5 (%55) |
|
12 (%44) |
| 1 (%14) |
|
3 (%21) |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 8 |
|
8 |
| 21 |
|
11 |
| Independiente | Racing Club | |
|---|---|---|
| 24 (%50) |
|
24 (%50) |
| 4 (%80) |
|
4 (%50) |
| 71 |
|
78 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Independiente
|
2
|
2
|
3
|
Racing Club
|
2
|
0
|
3
|
Racing Club
|
1
|
0
|
3
|
Independiente
|
0
|
0
|
3
|
Racing Club
|
0
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
8.00
|
Independiente
|
7.50
|
Independiente
|
7.30
|
Racing Club
|
7.30
|
Racing Club
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Independiente
|
0
|
3
|
Racing Club
|
1
|
3
|
Independiente
|
0
|
2
|
Independiente
|
0
|
2
|
Independiente
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Independiente
|
37
|
84%
|
44
|
Racing Club
|
32
|
84%
|
38
|
Independiente
|
31
|
75%
|
41
|
Racing Club
|
30
|
83%
|
36
|
Racing Club
|
26
|
61%
|
42
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Racing Club
|
4
|
44%
|
9
|
Independiente
|
2
|
33%
|
6
|
Racing Club
|
1
|
16%
|
6
|
Independiente
|
0
|
0%
|
3
|
Racing Club
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Racing Club
|
4
|
23%
|
17
|
Racing Club
|
8
|
53%
|
15
|
Independiente
|
6
|
46%
|
13
|
Racing Club
|
6
|
60%
|
10
|
Independiente
|
0
|
0%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Independiente
|
5
|
100%
|
5
|
Racing Club
|
2
|
40%
|
5
|
Independiente
|
1
|
33%
|
3
|
Racing Club
|
2
|
66%
|
3
|
Racing Club
|
3
|
100%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Racing Club
|
6
|
37%
|
16
|
Racing Club
|
7
|
53%
|
13
|
Racing Club
|
5
|
38%
|
13
|
Independiente
|
6
|
50%
|
12
|
Independiente
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
11
|
Racing Club
|
7
|
Independiente
|
4
|
Racing Club
|
4
|
Independiente
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
2
|
Racing Club
|
2
|
Independiente
|
1
|
Independiente
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
3
|
Racing Club
|
3
|
Racing Club
|
3
|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
3
|
Racing Club
|
3
|
Independiente
|
2
|
Racing Club
|
2
|
Racing Club
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Racing Club
|
24
|
Racing Club
|
22
|
Racing Club
|
21
|
Independiente
|
17
|
Independiente
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
2
|
Racing Club
|
1
|
Racing Club
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
3
|
Racing Club
|
3
|
Independiente
|
2
|
Independiente
|
2
|
Racing Club
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Independiente
|
4
|
Independiente
|
3
|
Racing Club
|
3
|
Independiente
|
2
|
Racing Club
|
2
|
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Independiente
Racing Club
Arjantin - Profesyonel Lig Grup A - 11. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 9 | 6 | 1 | 24 - 9 | 15 | 33 |
G B G B G
|
||
|
2
|
16 | 10 | 3 | 3 | 24 - 11 | 13 | 33 |
G G G M B
|
||
|
3
|
16 | 9 | 1 | 6 | 26 - 16 | 10 | 28 |
G G G G G
|
||
|
4
|
16 | 7 | 6 | 3 | 19 - 12 | 7 | 27 |
B G B M M
|
||
|
5
|
16 | 8 | 3 | 5 | 18 - 12 | 6 | 27 |
M M B B B
|
||
|
6
|
16 | 7 | 6 | 3 | 20 - 17 | 3 | 27 |
B B G G G
|
||
|
7
|
16 | 7 | 5 | 4 | 20 - 18 | 2 | 26 |
M G M G G
|
||
|
8
|
16 | 5 | 6 | 5 | 18 - 19 | -1 | 21 |
M B M B M
|
||
|
9
|
16 | 5 | 4 | 7 | 12 - 15 | -3 | 19 |
G B B G M
|
||
|
10
|
16 | 5 | 4 | 7 | 18 - 22 | -4 | 19 |
M B B M M
|
||
|
11
|
16 | 5 | 3 | 8 | 21 - 22 | -1 | 18 |
M M M M M
|
||
|
12
|
16 | 3 | 8 | 5 | 13 - 23 | -10 | 17 |
G M B B B
|
||
|
13
|
16 | 4 | 3 | 9 | 18 - 28 | -10 | 15 |
B M M G G
|
||
|
14
|
16 | 3 | 5 | 8 | 14 - 19 | -5 | 14 |
M B B M G
|
||
|
15
|
16 | 3 | 5 | 8 | 11 - 17 | -6 | 14 |
G B B M B
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
8 | 7 | 1 | 0 | 14 - 2 | 12 | 22 |
G G G G G
|
||
|
2
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16 - 4 | 12 | 20 |
G M G G G
|
||
|
3
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13 - 10 | 3 | 16 |
G M G G G
|
||
|
4
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14 - 5 | 9 | 15 |
M M G G G
|
||
|
5
|
8 | 4 | 3 | 1 | 11 - 5 | 6 | 15 |
G G B B M
|
||
|
6
|
8 | 4 | 3 | 1 | 12 - 10 | 2 | 15 |
B G G G G
|
||
|
7
|
7 | 4 | 2 | 1 | 10 - 5 | 5 | 14 |
G G B M B
|
||
|
8
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12 - 8 | 4 | 14 |
B M B M M
|
||
|
9
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8 - 5 | 3 | 14 |
G M M B B
|
||
|
10
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8 - 6 | 2 | 13 |
G M G B B
|
||
|
11
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6 - 4 | 2 | 11 |
M B G B G
|
||
|
12
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9 - 6 | 3 | 10 |
B M B B G
|
||
|
13
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9 - 10 | -1 | 10 |
G B B M B
|
||
|
14
|
7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 7 | -1 | 8 |
B G M B M
|
||
|
15
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 18 | -9 | 8 |
B M G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10 - 7 | 3 | 13 |
G G G M B
|
||
|
2
|
7 | 3 | 4 | 0 | 8 - 5 | 3 | 13 |
G G B B B
|
||
|
3
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12 - 11 | 1 | 13 |
B G M G G
|
||
|
4
|
8 | 3 | 3 | 2 | 8 - 7 | 1 | 12 |
G G B G M
|
||
|
5
|
8 | 3 | 3 | 2 | 8 - 7 | 1 | 12 |
B M B B G
|
||
|
6
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10 - 9 | 1 | 11 |
G M G M B
|
||
|
7
|
9 | 3 | 2 | 4 | 12 - 15 | -3 | 11 |
G M M B M
|
||
|
8
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7 - 8 | -1 | 10 |
B B M M G
|
||
|
9
|
8 | 2 | 2 | 4 | 6 - 11 | -5 | 8 |
G B G B M
|
||
|
10
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9 - 10 | -1 | 7 |
M G B M G
|
||
|
11
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8 - 14 | -6 | 7 |
M M B M M
|
||
|
12
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4 - 13 | -9 | 7 |
M B G B B
|
||
|
13
|
7 | 1 | 1 | 5 | 9 - 14 | -5 | 4 |
M G M M M
|
||
|
14
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5 - 13 | -8 | 4 |
M M M B M
|
||
|
15
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3 - 11 | -8 | 1 |
M M M B M
|
Arjantin - Profesyonel Lig Grup A - 11. Hafta kapsamında oynanan maçta Independiente, Racing Club karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 28.03.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Bautista Gargantini, Mendoza. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: J. Nardoni (25'), J. I. Barbieri (69'), J. I. Barbieri (79').
Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Independiente - Racing Club): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 3 - 4.
Puan durumunda Independiente 6. sırada 27 puanla, Racing Club 3. sırada 28 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.