YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Münih 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.05.2025) Bu karşılaşma Almanya - Bundesliga - 34. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: PreZero Arena, Sinsheim.
TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Münih 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.05.2025) Bu karşılaşma Almanya - Bundesliga - 34. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: PreZero Arena, Sinsheim.
Hoffenheim İç Saha Form Durumu
Bayern Münih Deplasman Form Durumu
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| %33 |
|
%67 |
| 0.56 |
|
1.42 |
| 6 |
|
14 |
| 2 |
|
5 |
| 275 (%78) |
|
638 (%90) |
| 9 |
|
7 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
19 |
| 10 |
|
4 |
| 17 |
|
38 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 6 |
|
14 |
| 2 |
|
5 |
| 3 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 351 |
|
706 |
| 275 (%78) |
|
638 (%90) |
| 32 (%45) |
|
24 (%61) |
| 1 (%20) |
|
0 (%0) |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 18 |
|
15 |
| 12 |
|
4 |
| 36 |
|
17 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 52 (%55) |
|
41 (%44) |
| 9 (%45) |
|
8 (%57) |
| 117 |
|
121 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| %23 |
|
%77 |
| 0.12 |
|
0.26 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 98 (%74) |
|
385 (%91) |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
9 |
| 8 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 132 |
|
423 |
| 98 (%74) |
|
385 (%91) |
| 19 (%42) |
|
14 (%51) |
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 8 |
|
6 |
| 7 |
|
2 |
| 23 |
|
5 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 23 (%53) |
|
20 (%46) |
| 3 (%42) |
|
6 (%75) |
| 53 |
|
68 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 0.43 |
|
1.16 |
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 177 (%80) |
|
253 (%89) |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 219 |
|
283 |
| 177 (%80) |
|
253 (%89) |
| 13 (%52) |
|
10 (%83) |
| 1 (%25) |
|
0 (%0) |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 10 |
|
9 |
| 5 |
|
2 |
| 13 |
|
12 |
| Hoffenheim | Bayern Münih | |
|---|---|---|
| 29 (%58) |
|
21 (%42) |
| 6 (%46) |
|
2 (%33) |
| 64 |
|
53 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Bayern Münih
|
1
|
1
|
4
|
Bayern Münih
|
1
|
1
|
3
|
Hoffenheim
|
1
|
0
|
2
|
Bayern Münih
|
1
|
1
|
2
|
Bayern Münih
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Bayern Münih
|
9.00
|
Bayern Münih
|
8.20
|
Bayern Münih
|
8.20
|
Bayern Münih
|
7.80
|
Bayern Münih
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Bayern Münih
|
1
|
3
|
Hoffenheim
|
0
|
2
|
Bayern Münih
|
0
|
2
|
Bayern Münih
|
1
|
2
|
Hoffenheim
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bayern Münih
|
96
|
96%
|
100
|
Bayern Münih
|
90
|
91%
|
98
|
Bayern Münih
|
81
|
97%
|
83
|
Bayern Münih
|
81
|
92%
|
88
|
Bayern Münih
|
54
|
87%
|
62
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bayern Münih
|
0
|
0%
|
6
|
Bayern Münih
|
0
|
0%
|
4
|
Bayern Münih
|
0
|
0%
|
3
|
Hoffenheim
|
0
|
0%
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
100%
|
1
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hoffenheim
|
16
|
40%
|
40
|
Bayern Münih
|
2
|
20%
|
10
|
Hoffenheim
|
3
|
42%
|
7
|
Bayern Münih
|
6
|
85%
|
7
|
Bayern Münih
|
6
|
100%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hoffenheim
|
3
|
50%
|
6
|
Hoffenheim
|
2
|
40%
|
5
|
Bayern Münih
|
3
|
60%
|
5
|
Hoffenheim
|
2
|
50%
|
4
|
Bayern Münih
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hoffenheim
|
10
|
62%
|
16
|
Bayern Münih
|
9
|
69%
|
13
|
Bayern Münih
|
6
|
54%
|
11
|
Hoffenheim
|
4
|
40%
|
10
|
Hoffenheim
|
7
|
70%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
9
|
Hoffenheim
|
8
|
Hoffenheim
|
6
|
Bayern Münih
|
6
|
Hoffenheim
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
1
|
Bayern Münih
|
1
|
Bayern Münih
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
3
|
Hoffenheim
|
3
|
Hoffenheim
|
2
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
3
|
Hoffenheim
|
3
|
Bayern Münih
|
3
|
Hoffenheim
|
2
|
Hoffenheim
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
24
|
Hoffenheim
|
16
|
Bayern Münih
|
13
|
Bayern Münih
|
13
|
Hoffenheim
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Bayern Münih
|
2
|
Bayern Münih
|
2
|
Bayern Münih
|
2
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Hoffenheim
|
3
|
Hoffenheim
|
2
|
Bayern Münih
|
2
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Bayern Münih
|
3
|
Bayern Münih
|
2
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
|
1
|
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Hoffenheim
Bayern Münih
Almanya - Bundesliga - 34. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
34 | 25 | 7 | 2 | 99 - 32 | 67 | 82 |
G G B G G
|
||
|
2
|
34 | 19 | 12 | 3 | 72 - 43 | 29 | 69 |
B G B M B
|
||
|
3
|
34 | 17 | 9 | 8 | 68 - 46 | 22 | 60 |
B G B B G
|
||
|
4
|
34 | 17 | 6 | 11 | 71 - 51 | 20 | 57 |
G G G G G
|
||
|
5
|
34 | 16 | 7 | 11 | 49 - 53 | -4 | 55 |
G G B G M
|
||
|
6
|
34 | 14 | 10 | 10 | 55 - 43 | 12 | 52 |
B M B G B
|
||
|
7
|
34 | 13 | 12 | 9 | 53 - 48 | 5 | 51 |
B M B B M
|
||
|
8
|
34 | 14 | 9 | 11 | 54 - 57 | -3 | 51 |
G B B B G
|
||
|
9
|
34 | 14 | 8 | 12 | 64 - 53 | 11 | 50 |
B M G G G
|
||
|
10
|
34 | 13 | 6 | 15 | 55 - 57 | -2 | 45 |
M M B M M
|
||
|
11
|
34 | 11 | 10 | 13 | 56 - 54 | 2 | 43 |
B M M B G
|
||
|
12
|
34 | 11 | 10 | 13 | 35 - 51 | -16 | 43 |
B M M M M
|
||
|
13
|
34 | 10 | 10 | 14 | 35 - 51 | -16 | 40 |
B B B M G
|
||
|
14
|
34 | 8 | 8 | 18 | 28 - 41 | -13 | 32 |
B B M B M
|
||
|
15
|
34 | 7 | 11 | 16 | 46 - 68 | -22 | 32 |
M M B B M
|
||
|
16
|
34 | 8 | 5 | 21 | 37 - 64 | -27 | 29 |
M G B G M
|
||
|
17
|
34 | 6 | 7 | 21 | 49 - 80 | -31 | 25 |
B G G M M
|
||
|
18
|
34 | 6 | 7 | 21 | 33 - 67 | -34 | 25 |
M B B M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 14 | 2 | 1 | 53 - 16 | 37 | 44 |
M G B G G
|
||
|
2
|
17 | 11 | 3 | 3 | 44 - 19 | 25 | 36 |
M G G G G
|
||
|
3
|
17 | 10 | 4 | 3 | 41 - 22 | 19 | 34 |
M G G G B
|
||
|
4
|
17 | 10 | 4 | 3 | 36 - 22 | 14 | 34 |
M G B G M
|
||
|
5
|
17 | 8 | 6 | 3 | 33 - 23 | 10 | 30 |
G G B B M
|
||
|
6
|
17 | 9 | 3 | 5 | 32 - 26 | 6 | 30 |
M M G B M
|
||
|
7
|
17 | 6 | 8 | 3 | 24 - 18 | 6 | 26 |
B B B B B
|
||
|
8
|
17 | 7 | 3 | 7 | 29 - 26 | 3 | 24 |
M G M B M
|
||
|
9
|
17 | 7 | 2 | 8 | 35 - 27 | 8 | 23 |
M M M M G
|
||
|
10
|
17 | 6 | 5 | 6 | 18 - 20 | -2 | 23 |
G M B M M
|
||
|
11
|
17 | 5 | 6 | 6 | 21 - 26 | -5 | 21 |
M G G B B
|
||
|
12
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18 - 23 | -5 | 21 |
B G B B M
|
||
|
13
|
17 | 4 | 5 | 8 | 25 - 36 | -11 | 17 |
B B G M M
|
||
|
14
|
17 | 3 | 7 | 7 | 27 - 30 | -3 | 16 |
B M M M B
|
||
|
15
|
17 | 3 | 5 | 9 | 10 - 19 | -9 | 14 |
G B B M M
|
||
|
16
|
17 | 4 | 2 | 11 | 24 - 41 | -17 | 14 |
B M M G M
|
||
|
17
|
17 | 3 | 4 | 10 | 16 - 33 | -17 | 13 |
M M M B M
|
||
|
18
|
17 | 3 | 2 | 12 | 13 - 33 | -20 | 11 |
G M M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 11 | 5 | 1 | 46 - 16 | 30 | 38 |
B G G B G
|
||
|
2
|
17 | 9 | 8 | 0 | 36 - 21 | 15 | 35 |
G G B B B
|
||
|
3
|
17 | 9 | 3 | 5 | 33 - 31 | 2 | 30 |
G G G B G
|
||
|
4
|
17 | 8 | 3 | 6 | 29 - 24 | 5 | 27 |
M M B M G
|
||
|
5
|
17 | 7 | 6 | 4 | 29 - 26 | 3 | 27 |
M G B G G
|
||
|
6
|
17 | 8 | 2 | 7 | 31 - 25 | 6 | 26 |
G M M M G
|
||
|
7
|
17 | 7 | 5 | 5 | 27 - 24 | 3 | 26 |
G M B B G
|
||
|
8
|
17 | 7 | 4 | 6 | 17 - 27 | -10 | 25 |
B B G G G
|
||
|
9
|
17 | 6 | 3 | 8 | 27 - 32 | -5 | 21 |
M G B G G
|
||
|
10
|
17 | 6 | 3 | 8 | 26 - 31 | -5 | 21 |
G B M M M
|
||
|
11
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20 - 25 | -5 | 21 |
B M G M B
|
||
|
12
|
17 | 5 | 5 | 7 | 17 - 31 | -14 | 20 |
G B G M M
|
||
|
13
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17 - 28 | -11 | 19 |
G G B B G
|
||
|
14
|
17 | 5 | 3 | 9 | 18 - 22 | -4 | 18 |
B M G B B
|
||
|
15
|
17 | 5 | 3 | 9 | 24 - 31 | -7 | 18 |
B G M G G
|
||
|
16
|
17 | 3 | 6 | 8 | 21 - 32 | -11 | 15 |
M M M B B
|
||
|
17
|
17 | 3 | 3 | 11 | 17 - 34 | -17 | 12 |
G M M B G
|
||
|
18
|
17 | 2 | 5 | 10 | 25 - 39 | -14 | 11 |
M B B G M
|
Almanya - Bundesliga - 34. Hafta kapsamında oynanan maçta Bayern Münih, Hoffenheim karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 17.05.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: PreZero Arena, Sinsheim. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: M. Olise (33'), J. Kimmich (53'), S. Gnabry (80'), Harry Kane (86').
Öne çıkan istatistikler (Hoffenheim - Bayern Münih): topla oynama %33 - %67, isabetli şut 2 - 5, beklenen gol (xG) 0.56 - 1.42.
Puan durumunda Hoffenheim 15. sırada 32 puanla, Bayern Münih 1. sırada 82 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.