Hoang Anh Gia Lai 1-2 Pho Hien FC

MS
1 - 2
(İY: 1 - 2)
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
Önemli İstatistikler
Hoang Anh logosu
%59
Topla Oynama
%41
4
Korner
4
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Pho Hien FC logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
25
29
Topa Sahip Olma
%59
%41
Ataklar
81
73
Şut
8
12
İsabetli Şut
2
5
Saat
10 Mayıs 2026, 13:00
Güneşli
Güneşli
İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
9
2.5 Alt
3
Kaybetmeme
3/4
2.5 Alt
4/5
İlk Golü Yeme
10/11
Gol yeme
10/11
Genel İstatistikler
%59
Topla Oynama
%41
8
Toplam Şut
12
2
İsabetli Şut
5
4
Korner
4
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
8
Toplam Şut
12
2
İsabetli Şut
5
6
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%55
Topla Oynama
%45
5
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
4
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
5
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%63
Topla Oynama
%37
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
1
0
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Hoang Anh
Pho Hien FC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
1.8
7.7
Şut
8.6
3.2
Korner
3.6
2.2
Sarı Kart
1.9
0.0
Faul
0.0
Hoang Anh
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.69
%20
Beraberlik:
4
Oran:
3.04
%40
Mağlubiyet:
4
Oran:
1.56
%40
Pho Hien FC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.56
%10
Beraberlik:
1
Oran:
3.04
%10
Mağlubiyet:
8
Oran:
3.69
%80
Hoang Anh
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
4.37
%30
Beraberlik:
3
Oran:
1.84
%30
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.14
%40
Pho Hien FC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.14
%20
Beraberlik:
4
Oran:
1.84
%40
Mağlubiyet:
4
Oran:
4.37
%40
Hoang Anh
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%10
Üst:
9
Oran:
%90
Pho Hien FC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
10
Oran:
%100
Hoang Anh
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%30
Üst:
7
Oran:
%70
Pho Hien FC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%20
Üst:
8
Oran:
%80
Hoang Anh
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
1.44
%50
Üst:
5
Oran:
1.82
%50
Pho Hien FC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
1.44
%40
Üst:
6
Oran:
1.82
%60
Hoang Anh
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%80
Üst:
2
Oran:
%20
Pho Hien FC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%80
Üst:
2
Oran:
%20
Hoang Anh
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Pho Hien FC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hoang Anh
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Pho Hien FC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hoang Anh
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
6
Oran:
1.73
%60
Oran:
4
Oran:
1.51
%40
Pho Hien FC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
4
Oran:
1.73
%40
Oran:
6
Oran:
1.51
%60
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.69
0
3.04
2
1.56
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.37
0
1.84
2
2.14
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.78
0
2.18
2
1.94
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.64
0
3.03
2
2.78
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.41
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.62
1 ve 2
1.10
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.44
Üst
1.82
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.94
Üst
1.38
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.49
Üst
1.75
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.28
Üst
1.25
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.21
Üst
2.43
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.60
Üst
1.62
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.73
Yok
1.51
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.40
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.46
Yok
1.05
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.83
Çift
1.44
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.69
0
3.04
2
1.56
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.37
0
1.84
2
2.14
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.78
0
2.18
2
1.94
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.64
0
3.03
2
2.78
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.41
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.62
1 ve 2
1.10
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.44
Üst
1.82
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.94
Üst
1.38
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.49
Üst
1.75
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.28
Üst
1.25
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.21
Üst
2.43
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.60
Üst
1.62
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.73
Yok
1.51
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.40
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.46
Yok
1.05
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.83
Çift
1.44
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
22 18 3 1 53 - 19 34 57
B G G G G
2
22 13 7 2 34 - 19 15 46
G G B B G
3
22 12 5 5 45 - 29 16 41
G G M B G
4
22 12 3 7 40 - 25 15 39
G G G G M
5
23 10 3 10 25 - 33 -8 33
M G M G B
6
22 8 7 7 28 - 27 1 31
M G B G M
7
22 8 4 10 31 - 28 3 28
G M B M M
8
22 5 9 8 25 - 29 -4 24
M B G B G
9
22 6 6 10 24 - 32 -8 24
G B M M M
10
22 6 6 10 12 - 25 -13 24
M G M B M
11
22 5 7 10 19 - 30 -11 22
G M B G M
12
22 5 6 11 25 - 35 -10 21
M M B B M
13
23 3 8 12 27 - 39 -12 17
M B M G B
14
22 3 8 11 19 - 37 -18 17
B M M B G
Challenge League 2
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 10 1 0 31 - 12 19 31
G G G G G
2
11 9 1 1 16 - 6 10 28
G G G G B
3
11 8 2 1 24 - 8 16 26
G G G G G
4
11 7 2 2 23 - 12 11 23
M B G G M
5
11 5 3 3 19 - 11 8 18
B M G M G
6
11 5 3 3 15 - 13 2 18
B G G M G
7
11 4 3 4 12 - 13 -1 15
M G B G M
8
12 4 3 5 14 - 16 -2 15
M G M G B
9
11 3 5 3 14 - 12 2 14
M G B G G
10
11 4 2 5 7 - 11 -4 14
M M G M M
11
11 1 7 3 12 - 15 -3 10
M M B B B
12
11 2 4 5 10 - 16 -6 10
G M M B M
13
11 2 3 6 14 - 17 -3 9
B M M B G
14
11 2 2 7 13 - 21 -8 8
M G M B B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 8 2 1 22 - 7 15 26
G G B G G
2
11 7 2 2 26 - 18 8 23
M M G G B
3
11 4 6 1 18 - 13 5 18
G G B B G
4
11 6 0 5 11 - 17 -6 18
G M M G M
5
11 4 1 6 16 - 17 -1 13
G M M G M
6
11 3 4 4 13 - 14 -1 13
G G G B M
7
11 3 4 4 12 - 14 -2 13
B G B M M
8
11 3 3 5 9 - 14 -5 12
M B G M G
9
11 2 4 5 11 - 17 -6 10
G B M M B
10
11 2 4 5 5 - 14 -9 10
B G M M B
11
11 2 3 6 12 - 19 -7 9
G M B M M
12
12 1 5 6 13 - 22 -9 8
B M M M B
13
11 2 1 8 7 - 22 -15 7
M M M M G
14
11 1 2 8 8 - 16 -8 5
M M M B M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
10 Mayıs 2026, 13:00
Güneşli
Güneşli
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.69
MS 0
3.04
MS 2
1.56
2.5 Alt
1.44
2.5 Üst
1.82