YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Cong An Ha Noi FC 26-27 sezonu | V-Ligi'de 2. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Cong An Ha Noi FC 26-27 sezonu | V-Ligi'de 2. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Vietnam - V-Ligi
|
||||||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 10/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 22/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 27/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 17/12 | - | - | - | - | ||
| 21/12 | - | - | - | - | ||
| 25/12 | - | - | - | - | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit
|
||||||
| 1. Ön Eleme Turu | ||||||
| 11/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/09 | - | - | - | - | ||
| 13/10 | - | - | - | - | ||
| 27/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 01/12 | - | - | - | - | ||
| 09/02 | - | - | - | - | ||
| 16/02 | - | - | - | - | ||
ASEAN Club Championship
|
||||||
| Grup B | ||||||
| 08/10 | - | - | - | - | ||
| 19/11 | - | - | - | - | ||
| 10/12 | - | - | - | - | ||
| 04/03 | - | - | - | - | ||
| 01/04 | - | - | - | - | ||
Vietnam - Süper Kupa, 2026
|
||||||
| Final | ||||||
| 30/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
V-Ligi
Vietnam
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#72
|
2 | 2 | 2 | 450B € | - | |||
BRA
#10
|
1 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
VNM
#19
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
COL
#90
|
2 | 2 | 2 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | ||
BRA
#30
|
300B € | 30.12.2026 | ||||||
VNM
#
|
0 € | - | ||||||
VNM
#55
|
0 € | - | ||||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 28,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AUS
#6
|
2 | 2 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
VNM
#9
|
1 | 400B € | 29.06.2029 | |||||
VNM
#11
|
1 | 1 | 275B € | 29.06.2029 | ||||
ESP
#14
|
1 | 1 | 250B € | 29.06.2025 | ||||
TGO
#8
|
1 | 1 | 1 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | ||
VNM
#88
|
1 | 1 | 250B € | - | ||||
VNM
#20
|
150B € | 29.06.2028 | ||||||
VNM
#12
|
125B € | 29.06.2028 | ||||||
BRA
#8
|
125B € | 29.06.2027 | ||||||
VNM
#18
|
100B € | - | ||||||
IRL
#27
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
VNM
#
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 2,5Mn € | Ortalama Yaş: 27,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FRA
#7
|
2 | 2 | 1 | 500B € | 29.06.2024 | |||
IRQ
#55
|
1 | 1 | 1 | 325B € | - | |||
VNM
#68
|
1 | 1 | 325B € | 29.06.2028 | ||||
VNM
#21
|
1 | 1 | 225B € | 29.06.2029 | ||||
FRA
#38
|
2 | 2 | 1 | 200B € | 29.06.2028 | |||
VNM
#5
|
200B € | 29.06.2029 | ||||||
VNM
#17
|
200B € | - | ||||||
VNM
#26
|
0 € | 29.06.2028 | ||||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 28,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VNM
#1
|
2 | 2 | 1 | 350B € | 29.06.2029 | |||
VNM
#30
|
75B € | 29.06.2029 | ||||||
VNM
#23
|
25B € | - | ||||||
VNM
#60
|
0 € | - | ||||||
VNM
#25
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 450K € | Ortalama Yaş: 26,4 | ||||||
Vietnam-V Lig 2
Vietnam-V-Ligi
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Viettel
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 |
|
2
|
Bac Ninh
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Cong An Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Hai Phong
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Hoang Anh
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Ho Chi Minh
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
Hong Linh
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
9
|
Nam Dinh
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
10
|
Phu Dong FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
11
|
Da Nang
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
12
|
Song Lam
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
13
|
Thanh Hoa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
14
|
Binh Phuoc
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Beijing Guoan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Buriram Utd
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Cong An Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Daejeon
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Gamba Osaka
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Jeonbuk
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Johor Darul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
Kashima
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
9
|
Kashiwa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
10
|
Kyoto Sanga
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
11
|
Newcastle Jets
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
12
|
Pohang Steelers
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
13
|
Port FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
14
|
Ratchaburi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
15
|
Shanghai Port
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
16
|
Vissel Kobe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Cong An Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Johor Darul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Lion City Sailors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Persib
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Port FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Svay Rieng
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
Cong An Ha Noi FC, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Pleiku Stadium sahasında oynuyor. Takımı Mano Pölking çalıştırıyor.
Son maçında Ho Chi Minh karşısında 5-0 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Hong Linh takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 34 oyuncu var; yaş ortalaması 27.7, toplam piyasa değeri 7.0 Mn €. En golcü isim Alan Grafite (2 gol). En çok asisti David Henen yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Stefan Mauk (0.6 Mn €).
Bu transfer döneminde 9 oyuncu kadroya katıldı, 12 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Brayan Perea, Damià Sabater, David Henen var. Ayrılanlar arasında China, Dinh Tien Tran, Ly Duc Pham bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 V-Ligi yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.