Hamrun Spartans - Sliema Wanderers FC 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.01.2026) Bu karşılaşma Malta - Premier Lig Premier League 25/26, Closing Round - 19. Hafta kapsamındadır.

Hamrun Spartans 2-0 Sliema Wanderers FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 31.01.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 0
MS | 2 - 0

Önemli İstatistikler

Hamrun logosu
%59
Topla Oynama
%41
7
Korner
6
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Sliema logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
76
33
Topa Sahip Olma
%59
%41
Ataklar
128
107
Şut
6
3
İsabetli Şut
4
2
Saat
31 Ocak 2026, Cumartesi 18:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 13°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Hamrun Sliema
%59
Topla Oynama
%41
6
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
7
Korner
6
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Hamrun Sliema
6
Toplam Şut
3
4
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Hamrun Sliema
%64
Topla Oynama
%36
3
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
2
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Hamrun Sliema
3
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Hamrun Sliema
%55
Topla Oynama
%45
3
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
5
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Hamrun Sliema
3
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
1
Hamrun
Sliema
Maç Başına Ortalamalar
1.2
Gol
1.2
0.6
Yediği Gol
1.3
8.4
Şut
8.1
5.5
Korner
4.7
1.9
Sarı Kart
2.1
0.0
Faul
0.0
Hamrun
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
1.54
%67
Beraberlik:
2
Oran:
3.09
%22
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.14
%11
Sliema
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.14
%40
Beraberlik:
1
Oran:
3.09
%20
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.54
%40
Hamrun
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.08
%33
Beraberlik:
5
Oran:
1.92
%56
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.71
%11
Sliema
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.71
%20
Beraberlik:
1
Oran:
1.92
%20
Mağlubiyet:
3
Oran:
2.08
%60
Hamrun
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%11
Üst:
8
Oran:
%89
Sliema
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Hamrun
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%33
Üst:
6
Oran:
%67
Sliema
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%20
Üst:
4
Oran:
%80
Hamrun
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.49
%67
Üst:
3
Oran:
1.83
%33
Sliema
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.49
%20
Üst:
4
Oran:
1.83
%80
Hamrun
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%78
Üst:
2
Oran:
%22
Sliema
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%60
Üst:
2
Oran:
%40
Hamrun
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Sliema
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%80
Üst:
1
Oran:
%20
Hamrun
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Sliema
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hamrun
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.75
%44
Oran:
5
Oran:
1.55
%56
Sliema
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
4
Oran:
1.75
%80
Oran:
1
Oran:
1.55
%20

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.54
0
3.09
2
4.14
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.08
0
1.92
2
4.71
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.92
0
2.22
2
4.08
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.66
0
3.11
2
1.75
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.41
0 ve 2
1.34
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.71
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.49
Üst
1.83
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.58
Üst
1.73
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.93
Üst
1.43
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.39
Üst
1.26
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.69
Üst
1.61
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.22
Üst
2.53
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.75
Yok
1.55
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.48
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.53
Yok
1.07
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.85
Çift
1.48

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 7 4 0 20 - 7 13 25
G G G M G
2
11 6 4 1 16 - 4 12 22
M M G G M
3
11 5 4 2 12 - 12 0 19
G M G G G
4
11 5 3 3 20 - 18 2 18
M B M B M
5
11 4 5 2 16 - 7 9 17
G B M M G
6
11 5 2 4 14 - 12 2 17
M G M B M
7
11 4 4 3 10 - 11 -1 16
B G B B M
8
11 3 4 4 12 - 12 0 13
G M B B B
9
11 3 2 6 11 - 17 -6 11
B M B G M
10
11 2 4 5 13 - 15 -2 10
M B B G M
11
11 1 3 7 9 - 21 -12 6
G B B G G
12
11 1 1 9 7 - 24 -17 4
B G B M B
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 2 0 14 - 2 12 17
M G G M G
2
5 4 1 0 11 - 3 8 13
G M B G M
3
5 3 2 0 12 - 4 8 11
G M B
4
7 3 2 2 8 - 5 3 11
G G M B M
5
7 3 2 2 12 - 7 5 11
G B
6
5 2 3 0 7 - 5 2 9
G M G G G
7
5 3 0 2 5 - 5 0 9
G B B G
8
5 2 2 1 5 - 4 1 8
B G M B G
9
4 2 2 0 7 - 3 4 8
M G G G G
10
5 1 2 2 5 - 6 -1 5
B G B B G
11
5 1 1 3 7 - 10 -3 4
B M B G M
12
6 1 1 4 3 - 10 -7 4
B M B G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 3 3 0 9 - 4 5 12
G G G
2
6 3 1 2 5 - 7 -2 10
M G M B
3
7 2 3 2 9 - 4 5 9
M B B M M
4
6 1 4 1 5 - 6 -1 7
M M B B M
5
6 2 1 3 8 - 14 -6 7
G G M B M
6
6 1 3 2 6 - 5 1 6
B G M M B
7
4 2 0 2 6 - 7 -1 6
M M G M
8
4 1 2 1 2 - 2 0 5
G M G M
9
6 1 0 5 6 - 13 -7 3
B M M
10
4 0 2 2 0 - 5 -5 2
M M M B B
11
6 0 1 5 4 - 15 -11 1
M M B M G
12
5 0 0 5 4 - 14 -10 0
M G B M B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 0
MS | 2 - 0
Saat
31 Ocak 2026, Cumartesi 18:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 13°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.54
MS 0
3.09
MS 2
4.14
2.5 Alt
1.49
2.5 Üst
1.83

Hamrun - Sliema maç özeti

Malta - Premier Lig Premier League 25/26, Closing Round - 19. Hafta kapsamında oynanan maçta Hamrun, Sliema karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 31.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: J. E. Mbong (11'), D. Ceter (90+6').

Öne çıkan istatistikler (Hamrun - Sliema): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 4 - 2.

Puan durumunda Hamrun 2. sırada 22 puanla, Sliema 7. sırada 16 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler