Hamrun Spartans - Tarxien Rainbows F.C 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.01.2026) Bu karşılaşma Malta - Premier Lig Premier League 25/26, Closing Round - 17. Hafta kapsamındadır.

Hamrun Spartans 2-1 Tarxien Rainbows F.C - Özet, Goller ve İstatistikler - 17.01.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
+2 Uzatma
IY | 1 - 0
+5 Uzatma
MS | 2 - 1

Önemli İstatistikler

Hamrun logosu
%55
Topla Oynama
%45
6
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Tarxien logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
89
68
Topa Sahip Olma
%55
%45
Ataklar
127
107
Şut
10
7
İsabetli Şut
5
2
Saat
17 Ocak 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 16°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Galibiyet
4
Kaybetmeme
4
İlk Golü Atma
4
Kalesini gole kapatma
3
Kazanamama
12/13
2.5 Üst
3/4
İlk Golü Atma
3/4
Gol yeme
12/13

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Hamrun Tarxien
%55
Topla Oynama
%45
10
Toplam Şut
7
5
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
6
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Hamrun Tarxien
10
Toplam Şut
7
5
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
5
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Hamrun Tarxien
%55
Topla Oynama
%45
3
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
3
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Hamrun Tarxien
3
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Hamrun Tarxien
%55
Topla Oynama
%45
7
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
3
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Hamrun Tarxien
7
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
3
Hamrun
Tarxien
Maç Başına Ortalamalar
1.3
Gol
0.6
0.6
Yediği Gol
1.9
8.5
Şut
4.9
5.9
Korner
4.2
1.9
Sarı Kart
2.1
0.0
Faul
0.0
Hamrun
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.10
%62
Beraberlik:
2
Oran:
5.10
%25
Mağlubiyet:
1
Oran:
9.20
%12
Tarxien
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
9.20
%12
Beraberlik:
2
Oran:
5.10
%25
Mağlubiyet:
5
Oran:
1.10
%62
Hamrun
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.46
%25
Beraberlik:
5
Oran:
2.46
%62
Mağlubiyet:
1
Oran:
8.19
%12
Tarxien
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
8.19
%12
Beraberlik:
3
Oran:
2.46
%38
Mağlubiyet:
4
Oran:
1.46
%50
Hamrun
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%12
Üst:
7
Oran:
%88
Tarxien
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
Hamrun
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%38
Üst:
5
Oran:
%62
Tarxien
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%38
Üst:
5
Oran:
%62
Hamrun
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.97
%75
Üst:
2
Oran:
1.41
%25
Tarxien
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.97
%38
Üst:
5
Oran:
1.41
%62
Hamrun
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%75
Üst:
2
Oran:
%25
Tarxien
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%50
Üst:
4
Oran:
%50
Hamrun
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%88
Üst:
1
Oran:
%12
Tarxien
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
%88
Üst:
1
Oran:
%12
Hamrun
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%88
Üst:
1
Oran:
%12
Tarxien
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hamrun
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.89
%38
Oran:
5
Oran:
1.46
%62
Tarxien
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.89
%62
Oran:
3
Oran:
1.46
%38

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.10
0
5.10
2
9.20
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.46
0
2.46
2
8.19
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.38
0
2.81
2
7.41
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
2.50
0
3.43
2
1.72
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.22
0 ve 2
1.81
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.94
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.97
Üst
1.41
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.46
Üst
1.89
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.57
Üst
1.73
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.40
Üst
2.02
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.43
Üst
1.25
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.12
Üst
3.11
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.89
Yok
1.46
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.42
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.59
Yok
1.06
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.65
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.74
Çift
1.56

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
11 7 4 0 20 - 7 13 25
G G G M G
2
11 6 4 1 16 - 4 12 22
M M G G M
3
11 5 4 2 12 - 12 0 19
G M G G G
4
11 5 3 3 20 - 18 2 18
M B M B M
5
11 4 5 2 16 - 7 9 17
G B M M G
6
11 5 2 4 14 - 12 2 17
M G M B M
7
11 4 4 3 10 - 11 -1 16
B G B B M
8
11 3 4 4 12 - 12 0 13
G M B B B
9
11 3 2 6 11 - 17 -6 11
B M B G M
10
11 2 4 5 13 - 15 -2 10
M B B G M
11
11 1 3 7 9 - 21 -12 6
G B B G G
12
11 1 1 9 7 - 24 -17 4
B G B M B
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 2 0 14 - 2 12 17
M G G M G
2
5 4 1 0 11 - 3 8 13
G M B G M
3
5 3 2 0 12 - 4 8 11
G M B
4
7 3 2 2 8 - 5 3 11
G G M B M
5
7 3 2 2 12 - 7 5 11
G B
6
5 2 3 0 7 - 5 2 9
G M G G G
7
5 3 0 2 5 - 5 0 9
G B B G
8
5 2 2 1 5 - 4 1 8
B G M B G
9
4 2 2 0 7 - 3 4 8
M G G G G
10
5 1 2 2 5 - 6 -1 5
B G B B G
11
5 1 1 3 7 - 10 -3 4
B M B G M
12
6 1 1 4 3 - 10 -7 4
B M B G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 3 3 0 9 - 4 5 12
G G G
2
6 3 1 2 5 - 7 -2 10
M G M B
3
7 2 3 2 9 - 4 5 9
M B B M M
4
6 1 4 1 5 - 6 -1 7
M M B B M
5
6 2 1 3 8 - 14 -6 7
G G M B M
6
6 1 3 2 6 - 5 1 6
B G M M B
7
4 2 0 2 6 - 7 -1 6
M M G M
8
4 1 2 1 2 - 2 0 5
G M G M
9
6 1 0 5 6 - 13 -7 3
B M M
10
4 0 2 2 0 - 5 -5 2
M M M B B
11
6 0 1 5 4 - 15 -11 1
M M B M G
12
5 0 0 5 4 - 14 -10 0
M G B M B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
+2 Uzatma
IY | 1 - 0
+5 Uzatma
MS | 2 - 1
Saat
17 Ocak 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 16°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.10
MS 0
5.10
MS 2
9.20
2.5 Alt
1.97
2.5 Üst
1.41

Hamrun - Tarxien maç özeti

Malta - Premier Lig Premier League 25/26, Closing Round - 17. Hafta kapsamında oynanan maçta Hamrun, Tarxien karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 17.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: M. Guillaumier (44'), J. Robert (62'), A. Lokosa (67').

Öne çıkan istatistikler (Hamrun - Tarxien): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 5 - 2.

Puan durumunda Hamrun 2. sırada 22 puanla, Tarxien 11. sırada 6 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler