Arenas Club de Getxo - Racing de Ferrol 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.08.2026) Bu karşılaşma İspanya - Primera RFEF Primera Federacion 26/27, Group 1 - 1. Hafta kapsamındadır.

Arenas Club de Getxo 1-1 Racing de Ferrol - Özet, Goller ve İstatistikler - 29.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 1
(İY: 0 - 1)
Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Arenas Club logosu
%64
Topla Oynama
%36
6
Korner
4
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Racing Ferrol logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
86
41
Topa Sahip Olma
%64
%36
Ataklar
132
79
Şut
12
10
İsabetli Şut
5
3
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 19:30
Güneşli
Güneşli, 27°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
4
Kaybetmeme
3
2.5 Alt
3
Gol yeme
5
Kazanamama
6/7
Kaybetmeme
6/7
2.5 Alt
3/4
2.5 Alt
6/7
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
8/9

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Arenas Club Racing Ferrol
%64
Topla Oynama
%36
12
Toplam Şut
10
5
İsabetli Şut
3
464 (%85)
İsabetli Pas
238 (%74)
12
Faul
18
2
Ofsayt
3
6
Korner
4
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Arenas Club Racing Ferrol
12
Toplam Şut
10
5
İsabetli Şut
3
7
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
2
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — Tümü
Arenas Club Racing Ferrol
544
Toplam Pas
320
464 (%85)
İsabetli Pas
238 (%74)
56 (%62)
İsabetli Uzun Pas
31 (%43)
4 (%15)
İsabetli Orta
1 (%12)
Defansif İstatistikler — Tümü
Arenas Club Racing Ferrol
10
Top Çalma
19
2
Pas Arası
5
15
Uzaklaştırma
33
İkili Mücadele — Tümü
Arenas Club Racing Ferrol
42 (%50)
İkili Mücadele Kazanma
42 (%50)
9 (%47)
Başarılı Top Sürme
5 (%38)
139
Top Kaybı
125
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
%66
Topla Oynama
%34
4
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
3
257 (%86)
İsabetli Pas
132 (%78)
6
Faul
4
0
Ofsayt
1
3
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
4
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
1
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 1. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
297
Toplam Pas
169
257 (%86)
İsabetli Pas
132 (%78)
41 (%71)
İsabetli Uzun Pas
12 (%41)
3 (%23)
İsabetli Orta
1 (%25)
Defansif İstatistikler — 1. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
6
Top Çalma
11
1
Pas Arası
3
10
Uzaklaştırma
12
İkili Mücadele — 1. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
15 (%38)
İkili Mücadele Kazanma
24 (%61)
3 (%75)
Başarılı Top Sürme
2 (%40)
68
Top Kaybı
58
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
%62
Topla Oynama
%38
8
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
0
207 (%83)
İsabetli Pas
106 (%70)
6
Faul
14
2
Ofsayt
2
3
Korner
1
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
8
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
0
5
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
1
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 2. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
247
Toplam Pas
151
207 (%83)
İsabetli Pas
106 (%70)
15 (%46)
İsabetli Uzun Pas
19 (%44)
1 (%7)
İsabetli Orta
0 (%0)
Defansif İstatistikler — 2. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
4
Top Çalma
8
1
Pas Arası
2
5
Uzaklaştırma
21
İkili Mücadele — 2. Yarı
Arenas Club Racing Ferrol
27 (%60)
İkili Mücadele Kazanma
18 (%40)
6 (%40)
Başarılı Top Sürme
3 (%37)
71
Top Kaybı
67
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Dani Ojeda profil resmi
Racing Ferrol
0
0
3
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
1
0
1
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
1
0
1
Roberto Arroyo profil resmi
Racing Ferrol
1
1
1
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
0
0
1
Oyuncu — Kilit Pas
Kilit Pas Asist Toplam
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
0
2
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
0
2
Unai Bujan profil resmi
Arenas Club
1
1
Ekaitz Redondo profil resmi
Arenas Club
0
1
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
0
1
Oyuncu — Pas İstatistikleri
Pas İstatistikleri İsabetli Yüzde Toplam
Manuel Obon profil resmi
Arenas Club
44
86%
51
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
35
85%
41
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
35
92%
38
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
33
86%
38
Jesus Bernal profil resmi
Racing Ferrol
22
70%
31
Oyuncu — Orta
Orta İsabetli Yüzde Toplam
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
0
0%
2
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
1
50%
2
Ander Dufur profil resmi
Arenas Club
0
0%
1
Erlantz Palacin profil resmi
Arenas Club
0
0%
1
Unai Bujan profil resmi
Arenas Club
1
100%
1
Oyuncu — Uzun Pas
Uzun Pas İsabetli Yüzde Toplam
Manuel Obon profil resmi
Arenas Club
8
53%
15
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
3
33%
9
Ander Dufur profil resmi
Arenas Club
3
50%
6
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
3
50%
6
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
4
80%
5
Oyuncu — Top Sürme
Top Sürme İsabetli Yüzde Toplam
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
2
66%
3
Unai Bujan profil resmi
Arenas Club
1
33%
3
Ekaitz Redondo profil resmi
Arenas Club
0
0%
3
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
1
33%
3
Dani Ojeda profil resmi
Racing Ferrol
2
66%
3
Oyuncu — İkili Mücadele
İkili Mücadele İsabetli Yüzde Toplam
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
6
54%
11
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
6
60%
10
Dani Ojeda profil resmi
Racing Ferrol
5
50%
10
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
4
50%
8
Ekaitz Redondo profil resmi
Arenas Club
2
28%
7
Oyuncu — Uzaklaştırma
Uzaklaştırma Toplam
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
14
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
3
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
3
Ekaitz Redondo profil resmi
Arenas Club
1
Jesus Bernal profil resmi
Racing Ferrol
1
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
1
Oyuncu — Pas Arası
Pas Arası Toplam
Unai Bujan profil resmi
Arenas Club
1
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
1
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
1
Saul Garcia profil resmi
Racing Ferrol
1
Oyuncu — Top Çalma
Top Çalma Toplam
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
4
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
3
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
2
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
2
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
2
Oyuncu — Top Kaybı
Top Kaybı Toplam
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
16
Roberto Arroyo profil resmi
Racing Ferrol
14
Jesus Bernal profil resmi
Racing Ferrol
12
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
10
Dani Ojeda profil resmi
Racing Ferrol
10
Oyuncu — Top Çaldırma
Top Çaldırma Toplam
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
2
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
1
Dani Ojeda profil resmi
Racing Ferrol
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
1
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
1
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Migue Leal profil resmi
Racing Ferrol
2
Eric Monjonell profil resmi
Racing Ferrol
2
Vicente Esquerdo profil resmi
Racing Ferrol
2
Ander Dufur profil resmi
Arenas Club
1
Gael Joel Akogo profil resmi
Arenas Club
1
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Alex Oyon profil resmi
Arenas Club
3
Ekaitz Redondo profil resmi
Arenas Club
2
Azael Garcia profil resmi
Racing Ferrol
2
Fabio Gonzalez profil resmi
Racing Ferrol
2
Ander Dufur profil resmi
Arenas Club
1

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.64
0
2.79
2
2.11
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.40
0
1.78
2
2.82
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.96
0
2.12
2
2.49
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.34
0
3.43
2
4.31
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.17
1 ve 2
1.51
0 ve 2
1.10
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.35
1 ve 2
1.18
0 ve 2
1.20
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.44
Üst
1.25
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.40
Üst
2.01
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.06
Üst
3.71
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.35
Üst
1.28
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.30
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.19
Üst
1.33
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.33
Üst
2.18
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.43
Üst
1.95
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.79
Hayır
1.53
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
6.48
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.74
Yok
1.57
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.58
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.54
Yok
1.08
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.44
2-3 gol
1.74
4-5 gol
4.52
6+ gol
24.50
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.91
Eşit
2.87
2.
1.93
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.47
Eşit
1.88
2.
2.56
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.25
Eşit
2.04
2.
2.42
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.92
Çift
1.45
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.46
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.71
Hayır
1.06
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.26
Evet/Hayır
6.01
Evet/Evet
22.30
Hayır/Evet
4.19
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
7.56
0 ve Alt
7.40
2 ve Alt
6.54
1 ve Üst
3.81
0 ve Üst
4.12
2 ve Üst
2.91
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.72
0 ve Alt
2.18
2 ve Alt
4.06
1 ve Üst
10.40
0 ve Üst
7.83
2 ve Üst
7.88
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
6.25
1 ve Yok
4.26
0 ve Var
4.13
0 ve Yok
7.42
2 ve Var
5.07
2 ve Yok
3.34
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
28.00
1 ve Yok
3.68
0 ve Var
7.79
0 ve Yok
2.17
2 ve Var
23.20
2 ve Yok
3.05
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.67
Üst ve Var
2.40
Alt ve Yok
1.79
Üst ve Yok
11.00

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
2
1 1 0 0 3 - 1 2 3
G
3
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
4
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
4
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
4
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
4
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
12
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
12
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
14
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
19
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
20
1 0 0 1 1 - 4 -3 0
M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
2
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
3
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
3
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
5
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
5
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
7
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
8
0 0 0 0 0 - 0 0 0
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
20
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
1 1 0 0 3 - 1 2 3
G
2
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
2
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
4
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
4
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
6
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
20
1 0 0 1 1 - 4 -3 0
M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 19:30
Güneşli
Güneşli, 27°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.64
MS 0
2.79
MS 2
2.11
2.5 Alt
1.40
2.5 Üst
2.01

Arenas Club - Racing Ferrol maç özeti

İspanya - Primera RFEF Primera Federacion 26/27, Group 1 - 1. Hafta kapsamında oynanan maçta Arenas Club ile Racing Ferrol 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 29.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: R. Arroyo (21').

Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Arenas Club - Racing Ferrol): topla oynama %64 - %36, isabetli şut 5 - 3.

Puan durumunda Arenas Club 8. sırada 1 puanla, Racing Ferrol 8. sırada 1 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler