YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Midtjylland - Nottingham Forest 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.03.2026) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu kapsamındadır. Maçın sahası: MCH Arena, Herning, Danimarka.
FC Midtjylland - Nottingham Forest 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.03.2026) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu kapsamındadır. Maçın sahası: MCH Arena, Herning, Danimarka.
İlk Maç
Midtjylland İç Saha Form Durumu
Nottingham Deplasman Form Durumu
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 1.03 |
|
1.91 |
| 12 |
|
20 |
| 3 |
|
8 |
| 371 (%74) |
|
351 (%75) |
| 22 |
|
16 |
| 1 |
|
5 |
| 4 |
|
11 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
20 |
| 12 |
|
8 |
| 22 |
|
32 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 12 |
|
20 |
| 3 |
|
8 |
| 6 |
|
9 |
| 3 |
|
3 |
| 7 |
|
13 |
| 5 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 496 |
|
468 |
| 371 (%74) |
|
351 (%75) |
| 32 (%37) |
|
22 (%29) |
| 4 (%23) |
|
6 (%26) |
| 7 |
|
17 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 22 |
|
24 |
| 10 |
|
12 |
| 39 |
|
38 |
| 7 |
|
2 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 75 (%50) |
|
75 (%50) |
| 14 (%50) |
|
10 (%52) |
| 200 |
|
196 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 0.02 |
|
1.12 |
| 1 |
|
11 |
| 0 |
|
5 |
| 126 (%77) |
|
170 (%82) |
| 10 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
8 |
| 6 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 1 |
|
11 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
8 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 162 |
|
206 |
| 126 (%77) |
|
170 (%82) |
| 14 (%36) |
|
12 (%30) |
| 1 (%25) |
|
4 (%30) |
| 1 |
|
10 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 7 |
|
10 |
| 6 |
|
5 |
| 14 |
|
9 |
| 5 |
|
0 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 23 (%39) |
|
35 (%60) |
| 5 (%50) |
|
4 (%40) |
| 65 |
|
65 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 0.97 |
|
0.66 |
| 8 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 145 (%72) |
|
69 (%59) |
| 7 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
5 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
6 |
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 8 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 5 |
|
3 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 200 |
|
116 |
| 145 (%72) |
|
69 (%59) |
| 11 (%25) |
|
10 (%25) |
| 3 (%37) |
|
2 (%33) |
| 5 |
|
5 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 6 |
|
9 |
| 4 |
|
4 |
| 19 |
|
15 |
| 2 |
|
1 |
| Midtjylland | Nottingham | |
|---|---|---|
| 27 (%55) |
|
22 (%44) |
| 7 (%50) |
|
2 (%50) |
| 80 |
|
70 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
1
|
1
|
5
|
Midtjylland
|
2
|
0
|
3
|
Nottingham
|
2
|
1
|
3
|
Nottingham
|
1
|
0
|
3
|
Nottingham
|
1
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
8.10
|
Nottingham
|
7.90
|
Nottingham
|
7.90
|
Midtjylland
|
7.80
|
Nottingham
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Nottingham
|
0
|
3
|
Midtjylland
|
0
|
2
|
Nottingham
|
1
|
2
|
Nottingham
|
1
|
2
|
Nottingham
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
46
|
90%
|
51
|
Midtjylland
|
45
|
69%
|
65
|
Midtjylland
|
43
|
75%
|
57
|
Midtjylland
|
40
|
78%
|
51
|
Midtjylland
|
40
|
78%
|
51
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
3
|
33%
|
9
|
Midtjylland
|
1
|
16%
|
6
|
Nottingham
|
1
|
25%
|
4
|
Nottingham
|
1
|
25%
|
4
|
Midtjylland
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
5
|
16%
|
30
|
Midtjylland
|
9
|
42%
|
21
|
Midtjylland
|
7
|
50%
|
14
|
Midtjylland
|
4
|
28%
|
14
|
Midtjylland
|
2
|
20%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
3
|
37%
|
8
|
Midtjylland
|
3
|
75%
|
4
|
Nottingham
|
3
|
75%
|
4
|
Midtjylland
|
0
|
0%
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
15
|
65%
|
23
|
Midtjylland
|
7
|
35%
|
20
|
Midtjylland
|
7
|
41%
|
17
|
Nottingham
|
9
|
60%
|
15
|
Nottingham
|
5
|
33%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
15
|
Nottingham
|
13
|
Nottingham
|
5
|
Midtjylland
|
4
|
Nottingham
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
2
|
Midtjylland
|
1
|
Midtjylland
|
1
|
Midtjylland
|
1
|
Nottingham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
3
|
Midtjylland
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
5
|
Midtjylland
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
26
|
Nottingham
|
26
|
Midtjylland
|
23
|
Midtjylland
|
22
|
Nottingham
|
21
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
1
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
5
|
Midtjylland
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
5
|
Nottingham
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu kapsamında oynanan maçta Nottingham, Midtjylland karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 19.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: MCH Arena, Herning, Danimarka. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: N. Dominguez (41'), Ryan Yates (52'), M. Erlic (69').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Midtjylland - Nottingham): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 3 - 8, beklenen gol (xG) 1.03 - 1.91.