YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Nottingham Forest - FC Midtjylland 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.03.2026) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu kapsamındadır. Maçın sahası: City Ground, Nottingham, İngiltere.
Nottingham Forest - FC Midtjylland 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.03.2026) Bu karşılaşma UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu kapsamındadır. Maçın sahası: City Ground, Nottingham, İngiltere.
Sıradaki Maç
Nottingham İç Saha Form Durumu
Midtjylland Deplasman Form Durumu
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 1.79 |
|
0.56 |
| 22 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 421 (%82) |
|
282 (%74) |
| 9 |
|
13 |
| 2 |
|
4 |
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
7 |
| 6 |
|
14 |
| 38 |
|
13 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 22 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 9 |
|
2 |
| 7 |
|
2 |
| 14 |
|
3 |
| 8 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 511 |
|
377 |
| 421 (%82) |
|
282 (%74) |
| 12 (%29) |
|
18 (%29) |
| 3 (%13) |
|
2 (%20) |
| 18 |
|
5 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 16 |
|
13 |
| 9 |
|
9 |
| 22 |
|
30 |
| 1 |
|
5 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 47 (%54) |
|
40 (%45) |
| 6 (%46) |
|
6 (%46) |
| 141 |
|
141 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 0.69 |
|
0.36 |
| 10 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 180 (%77) |
|
112 (%73) |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
3 |
| 5 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
3 |
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 10 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| 5 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 231 |
|
152 |
| 180 (%77) |
|
112 (%73) |
| 7 (%20) |
|
13 (%35) |
| 1 (%10) |
|
1 (%25) |
| 8 |
|
1 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 11 |
|
16 |
| 0 |
|
3 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 24 (%52) |
|
22 (%47) |
| 1 (%33) |
|
1 (%33) |
| 74 |
|
67 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.10 |
|
0.20 |
| 12 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 243 (%86) |
|
171 (%76) |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
4 |
| 1 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 12 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 5 |
|
1 |
| 5 |
|
2 |
| 9 |
|
2 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 280 |
|
225 |
| 243 (%86) |
|
171 (%76) |
| 5 (%71) |
|
5 (%20) |
| 2 (%15) |
|
1 (%16) |
| 10 |
|
4 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 9 |
|
6 |
| 7 |
|
6 |
| 11 |
|
14 |
| 1 |
|
2 |
| Nottingham | Midtjylland | |
|---|---|---|
| 23 (%56) |
|
18 (%43) |
| 5 (%50) |
|
5 (%50) |
| 67 |
|
74 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
2
|
0
|
5
|
Nottingham
|
1
|
0
|
4
|
Nottingham
|
2
|
0
|
3
|
Nottingham
|
0
|
0
|
3
|
Nottingham
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
8.10
|
Midtjylland
|
7.90
|
Midtjylland
|
7.80
|
Midtjylland
|
7.80
|
Nottingham
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Nottingham
|
0
|
4
|
Nottingham
|
0
|
4
|
Nottingham
|
0
|
2
|
Nottingham
|
0
|
2
|
Midtjylland
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
62
|
87%
|
71
|
Nottingham
|
49
|
81%
|
60
|
Nottingham
|
44
|
77%
|
57
|
Midtjylland
|
44
|
83%
|
53
|
Nottingham
|
40
|
88%
|
45
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
0
|
0%
|
7
|
Nottingham
|
2
|
33%
|
6
|
Nottingham
|
0
|
0%
|
3
|
Nottingham
|
0
|
0%
|
3
|
Nottingham
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Midtjylland
|
7
|
26%
|
26
|
Nottingham
|
4
|
26%
|
15
|
Midtjylland
|
3
|
33%
|
9
|
Nottingham
|
2
|
25%
|
8
|
Midtjylland
|
1
|
12%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
2
|
50%
|
4
|
Midtjylland
|
3
|
75%
|
4
|
Midtjylland
|
0
|
0%
|
3
|
Nottingham
|
0
|
0%
|
2
|
Nottingham
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
6
|
54%
|
11
|
Nottingham
|
6
|
54%
|
11
|
Nottingham
|
7
|
63%
|
11
|
Midtjylland
|
8
|
72%
|
11
|
Midtjylland
|
3
|
30%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
10
|
Nottingham
|
6
|
Midtjylland
|
5
|
Nottingham
|
3
|
Midtjylland
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
21
|
Midtjylland
|
20
|
Nottingham
|
19
|
Nottingham
|
16
|
Nottingham
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
Nottingham
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
2
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
|
1
|
Midtjylland
|
1
|
Midtjylland
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Midtjylland
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Midtjylland
|
2
|
Nottingham
|
1
|
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
Nottingham
Midtjylland
UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu kapsamında oynanan maçta Midtjylland, Nottingham karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 12.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: City Ground, Nottingham, İngiltere. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: G. Cho (80').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Nottingham - Midtjylland): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 6 - 2, beklenen gol (xG) 1.79 - 0.56.