Elgin City - Kilmarnock F.C. 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup H kapsamındadır.

Elgin City 0-1 Kilmarnock F.C. - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 0)
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-5-2
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
25,6
4-1-2-1-2
Piyasa değeri
3.2 Mn €
Yaş
25
Teknik Direktörler
İlk 11
Tom Ritchie profil resmi
6.9
Kyle Girvan profil resmi
6.7
Morgyn Neill profil resmi
6.8
Lyall Booth profil resmi
6.4
Matthew Grant profil resmi
66' Oyundan çıktı
6.1
Jack Murray profil resmi
6.7
Mark Gallagher profil resmi
84' Oyundan çıktı
6.4
Kieron Willox profil resmi
84' Oyundan çıktı
6.4
Kane Hester profil resmi
75' Oyundan çıktı
6.4
Max Stryjek profil resmi
6.7
Ethan Brown profil resmi
51' Sarı kart
53' Oyundan çıktı
6.6
Jamie Brandon profil resmi
37' Kırmızı kart
6.0
Robbie Deas profil resmi
7.1
Bailey Rice profil resmi
32' Sarı kart
53' Oyundan çıktı
6.6
Tom Lowery profil resmi
7.3
Greg Kiltie profil resmi
6.5
Joe Hugill profil resmi
90' Gol
8.0
Ieuan Owen profil resmi
43' Oyundan çıktı
6.4
Roshaun Mathurin profil resmi
45' Oyundan çıktı
7.2
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Elgin logosu
%41
Topla Oynama
%59
6
Korner
7
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Kilmarnock logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
47
82
Topa Sahip Olma
%41
%59
Ataklar
71
92
Şut
13
6
İsabetli Şut
2
4
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
7
2.5 Üst
4
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
4
Korner 10.5 Üst
3
Galibiyet
6/7
2.5 Üst
6/7
Gol yeme
9/10

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Elgin Kilmarnock
%41
Topla Oynama
%59
13
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
4
1
Ofsayt
3
6
Korner
7
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Elgin Kilmarnock
13
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
4
7
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Elgin Kilmarnock
%44
Topla Oynama
%56
5
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
0
1
Ofsayt
2
3
Korner
5
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Elgin Kilmarnock
5
Toplam Şut
1
2
İsabetli Şut
0
1
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Elgin Kilmarnock
%38
Topla Oynama
%62
8
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
1
3
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Elgin Kilmarnock
8
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
4
6
İsabetsiz Şut
0
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Mark Gallagher profil resmi
1
0
5
Tom Lowery profil resmi
Kilmarnock
2
0
2
Joe Hugill profil resmi
Kilmarnock
2
1
2
Jack Ewen MacIver profil resmi
0
0
2
Kane Hester profil resmi
0
0
2
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Joe Hugill profil resmi
Kilmarnock
8.00
Michael Schjonning Larsen profil resmi
7.40
Tom Lowery profil resmi
Kilmarnock
7.30
Roshaun Mathurin profil resmi
7.20
Robbie Deas profil resmi
Kilmarnock
7.10
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Mark Gallagher profil resmi
3
Jack Ewen MacIver profil resmi
1
Greg Kiltie profil resmi
Kilmarnock
1
Tyreece John Jules profil resmi
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Joe Hugill profil resmi
Kilmarnock
2
Kane Hester profil resmi
1
Ieuan Owen profil resmi
Kilmarnock
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Owen Cairns profil resmi
2
Jack Murray profil resmi
2
Mark Gallagher profil resmi
2
Russell Dingwall profil resmi
2
Jamie Brandon profil resmi
Kilmarnock
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Lyall Booth profil resmi
3
Michael Schjonning Larsen profil resmi
2
Greg Kiltie profil resmi
Kilmarnock
2
Tyreece John Jules profil resmi
2
Kyle Girvan profil resmi
1
Elgin
Kilmarnock
Maç Başına Ortalamalar
1.0
Gol
0.0
3.0
Yediği Gol
0.0
7.5
Şut
18.0
3.5
Korner
6.0
1.5
Sarı Kart
3.0
12.0
Faul
13.0
Elgin
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
13.55
%0
Beraberlik:
0
Oran:
7.05
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
-
%100
Elgin
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
10.35
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.91
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.25
%0
Elgin
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Elgin
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Elgin
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
2.56
%0
Üst:
1
Oran:
1.18
%100
Elgin
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.56
%0
Üst:
1
Oran:
1.67
%100
Elgin
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.16
%100
Üst:
0
Oran:
2.64
%0
Elgin
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Elgin
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.83
%100
Oran:
0
Oran:
1.44
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
13.55
0
7.05
2
-
3
İlk Yarı Sonucu
1
10.35
0
2.91
2
1.25
3
İkinci Yarı Sonucu
1
9.83
0
3.36
2
1.19
3
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
2.27
0
3.45
2
1.76
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
2.13
1 ve 2
1.10
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
3.87
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (1)
HMS 1
17.00
HMS X
-
HMS 2
16.00
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.56
Üst
1.18
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.56
Üst
1.67
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.16
Üst
2.64
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.50
Üst
1.74
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.86
Üst
1.42
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.57
Üst
1.65
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.09
Üst
3.15
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.34
Üst
2.01
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
3.42
Hayır
1.05
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
2.68
Hayır
1.15
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.83
Yok
1.44
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.07
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.28
Yok
1.07
3
Toplam Gol
0-1 gol
5.98
2-3 gol
2.04
4-5 gol
2.40
6+ gol
4.98
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.47
Eşit
3.62
2.
1.79
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
4.40
Eşit
1.39
2.
3.44
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.48
Eşit
3.25
2.
1.90
3
Tek / Çift
Tek
1.61
Çift
1.62
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
8.06
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.37
Hayır
1.98
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.27
Evet/Hayır
5.42
Evet/Evet
17.90
Hayır/Evet
3.98
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
12.75
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
34.00
0 ve Alt
23.50
2 ve Alt
8.16
1 ve Üst
19.75
0 ve Üst
9.11
2 ve Üst
1.06
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
13.75
0 ve Alt
4.02
2 ve Alt
2.86
1 ve Üst
34.00
0 ve Üst
9.32
2 ve Üst
2.03
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
27.00
1 ve Yok
30.00
0 ve Var
9.88
0 ve Yok
25.50
2 ve Var
2.28
2 ve Yok
1.54
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
34.00
1 ve Yok
11.70
0 ve Var
9.11
0 ve Yok
3.93
2 ve Var
8.48
2 ve Yok
1.40
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
16.10
Üst ve Var
2.03
Alt ve Yok
3.04
Üst ve Yok
2.55
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
17.00
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
13.50
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup H İskoçya - Lig Kupası Grup H
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 2 2 0 2 - 0 2 9
G G G M
2
4 2 1 1 7 - 2 5 8
G G M G
3
4 2 2 0 5 - 2 3 8
G M M G
4
4 1 1 2 3 - 3 0 5
M G M G
5
4 0 0 4 2 - 12 -10 0
M M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 4 - 1 3 6
G G
2
2 1 1 0 11 - 5 6 5
G G
3
2 1 1 0 5 - 2 3 5
G G
4
2 0 1 1 5 - 5 0 2
M G
5
2 0 0 2 1 - 4 -3 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 1 1 0 5 - 5 0 4
G M
2
2 1 0 1 3 - 2 1 3
G M
3
2 1 0 1 1 - 1 0 3
G M
4
2 0 2 0 7 - 10 -3 2
M M
5
2 0 0 2 1 - 8 -7 0
M M
Son Maçlar
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
13.55
MS 0
7.05
MS 2
-
2.5 Alt
2.56
2.5 Üst
1.18

Elgin - Kilmarnock maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup H kapsamında oynanan maçta Kilmarnock, Elgin karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: Joe Hugill (90+3').

Maçta 3 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Elgin - Kilmarnock): topla oynama %41 - %59, isabetli şut 2 - 4.

Puan durumunda Elgin 5. sırada 0 puanla, Kilmarnock 1. sırada 9 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler