Defensor Sporting Montevideo - Cerro Montevideo 25.07.2026 tarihinde başlıyor. Muhtemel kadrolar, ilk 11'ler, iddaa oranları ve istatistikler Ofsayt'ta. Bu karşılaşma Uruguay - Premier Lig Torneo Intermedio Grup A - 7. Hafta kapsamındadır.

Defensor Sporting Montevideo - Cerro Montevideo - Kadrolar ve İstatistikler - 25.07.2026

Mağlubiyet Mağlubiyet
25.07.2026
V
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
8
2.5 Alt
5
İlk Golü Yeme
3
Gol yeme
3
Gol yeme
3
Korner 10.5 Alt
6
Kaybetmeme
3/4
2.5 Alt
3/4
Gol yeme
7/8
Gol yeme
9/10

İstatistik

Defensor Sp.
Cerro CA
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.8
Yediği Gol
1.6
9.0
Şut
8.0
4.8
Korner
3.0
2.7
Sarı Kart
3.6
0.0
Faul
0.0
Defensor Sp.
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
1.57
%44
Beraberlik:
3
Oran:
2.81
%33
Mağlubiyet:
2
Oran:
4.01
%22
Cerro CA
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.01
%10
Beraberlik:
1
Oran:
2.81
%10
Mağlubiyet:
8
Oran:
1.57
%80
Defensor Sp.
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.17
%11
Beraberlik:
7
Oran:
1.76
%78
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.75
%11
Cerro CA
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.75
%0
Beraberlik:
3
Oran:
1.76
%30
Mağlubiyet:
7
Oran:
2.17
%70
Defensor Sp.
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%11
Üst:
8
Oran:
%89
Cerro CA
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
10
Oran:
%100
Defensor Sp.
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%33
Üst:
6
Oran:
%67
Cerro CA
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%10
Üst:
9
Oran:
%90
Defensor Sp.
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.33
%78
Üst:
2
Oran:
2.07
%22
Cerro CA
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.33
%30
Üst:
7
Oran:
2.07
%70
Defensor Sp.
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cerro CA
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%60
Üst:
4
Oran:
%40
Defensor Sp.
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cerro CA
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%90
Üst:
1
Oran:
%10
Defensor Sp.
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cerro CA
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Defensor Sp.
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.90
%44
Oran:
5
Oran:
1.40
%56
Cerro CA
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.90
%50
Oran:
5
Oran:
1.40
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.57
0
2.81
2
4.01
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.17
0
1.76
2
4.75
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.33
Üst
2.07
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.11
Üst
1.31
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.90
Yok
1.40

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 1 1 12 - 3 9 16
M B M B G
2
7 3 2 2 7 - 5 2 11
B M M G M
3
7 2 4 1 4 - 3 1 10
G B G B M
4
7 2 3 2 5 - 5 0 9
G M B G M
5
7 2 3 2 4 - 4 0 9
B M G M G
6
7 3 0 4 6 - 10 -4 9
B B M M M
7
7 1 3 3 6 - 9 -3 6
G B G B M
8
7 1 2 4 5 - 10 -5 5
M G M G M
Finaller
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 8 - 2 6 9
G M M B B
2
4 2 2 0 3 - 1 2 8
G B G B B
3
3 2 1 0 6 - 1 5 7
G G B M M
4
3 2 0 1 2 - 1 1 6
M G G B M
5
4 1 2 1 3 - 3 0 5
M G B G G
6
3 1 1 1 4 - 2 2 4
M M G G G
7
4 1 1 2 4 - 6 -2 4
G B G G M
8
3 0 2 1 1 - 2 -1 2
B B M M G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 4 - 1 3 7
G G G M G
2
4 2 1 1 4 - 3 1 7
M B G B M
3
3 1 1 1 1 - 1 0 4
M B G M M
4
4 1 1 2 1 - 4 -3 4
G M B M G
5
4 1 0 3 4 - 9 -5 3
M M B M M
6
3 0 2 1 2 - 3 -1 2
M B M B B
7
3 0 2 1 1 - 2 -1 2
G G G G M
8
4 0 1 3 1 - 8 -7 1
G G M M M
Yenile Yenile
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.57
MS 0
2.81
MS 2
4.01
2.5 Alt
1.33
2.5 Üst
2.07

Defensor Sp. - Cerro CA maç özeti

Uruguay - Premier Lig Torneo Intermedio Grup A - 7. Hafta kapsamında Defensor Sp. ile Cerro CA karşılaşacak. Maç tarihi 25.07.2026, başlama saati 21:00.

İki takımın birbirine karşı son 12 maçında Defensor Sp. 5, Cerro CA 3 galibiyet aldı; 4 karşılaşma berabere bitti.

Son maçlardaki form: Defensor Sp. 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Cerro CA 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Puan durumunda Defensor Sp. 7. sırada 6 puanla, Cerro CA 6. sırada 9 puanla yer alıyor.