YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Central Coast Mariners FC - Perth Glory 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.04.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 23. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Central Coast Stadium, Gosford.
Central Coast Mariners FC - Perth Glory 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.04.2026) Bu karşılaşma Avustralya - A-League - 23. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Central Coast Stadium, Gosford.
CC Mariners İç Saha Form Durumu
Perth Glory Deplasman Form Durumu
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 2.84 |
|
1.44 |
| 20 |
|
18 |
| 8 |
|
6 |
| 411 (%84) |
|
369 (%79) |
| 9 |
|
9 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
19 |
| 7 |
|
7 |
| 4 |
|
2 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 20 |
|
18 |
| 8 |
|
6 |
| 7 |
|
6 |
| 6 |
|
6 |
| 15 |
|
10 |
| 5 |
|
8 |
| 0 |
|
3 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 487 |
|
463 |
| 411 (%84) |
|
369 (%79) |
| 19 (%38) |
|
18 (%33) |
| 10 (%40) |
|
3 (%16) |
| 16 |
|
13 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 16 |
|
22 |
| 8 |
|
9 |
| 38 |
|
25 |
| 4 |
|
5 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 57 (%50) |
|
57 (%50) |
| 10 (%47) |
|
7 (%53) |
| 131 |
|
147 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 1.18 |
|
0.78 |
| 7 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 244 (%87) |
|
184 (%80) |
| 6 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
13 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 5 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 278 |
|
229 |
| 244 (%87) |
|
184 (%80) |
| 10 (%30) |
|
8 (%32) |
| 5 (%50) |
|
1 (%20) |
| 5 |
|
7 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 6 |
|
11 |
| 7 |
|
6 |
| 18 |
|
14 |
| 1 |
|
2 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 21 (%41) |
|
30 (%58) |
| 6 (%54) |
|
4 (%57) |
| 64 |
|
69 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 1.65 |
|
0.66 |
| 13 |
|
11 |
| 5 |
|
3 |
| 169 (%80) |
|
189 (%80) |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
6 |
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 13 |
|
11 |
| 5 |
|
3 |
| 5 |
|
5 |
| 4 |
|
3 |
| 10 |
|
5 |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 209 |
|
234 |
| 169 (%80) |
|
189 (%80) |
| 9 (%52) |
|
10 (%35) |
| 5 (%33) |
|
2 (%15) |
| 11 |
|
6 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 10 |
|
11 |
| 1 |
|
3 |
| 20 |
|
11 |
| 3 |
|
3 |
| CC Mariners | Perth Glory | |
|---|---|---|
| 36 (%57) |
|
27 (%42) |
| 4 (%40) |
|
3 (%50) |
| 67 |
|
78 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
2
|
1
|
6
|
CC Mariners
|
3
|
0
|
5
|
CC Mariners
|
1
|
1
|
3
|
CC Mariners
|
1
|
1
|
3
|
CC Mariners
|
1
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
CC Mariners
|
8.50
|
Perth Glory
|
8.20
|
CC Mariners
|
8.10
|
Perth Glory
|
7.90
|
Perth Glory
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
CC Mariners
|
0
|
4
|
CC Mariners
|
0
|
4
|
CC Mariners
|
0
|
4
|
Perth Glory
|
0
|
3
|
CC Mariners
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
CC Mariners
|
59
|
89%
|
66
|
Perth Glory
|
53
|
85%
|
62
|
CC Mariners
|
52
|
83%
|
62
|
CC Mariners
|
51
|
91%
|
56
|
CC Mariners
|
49
|
94%
|
52
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
CC Mariners
|
1
|
14%
|
7
|
Perth Glory
|
1
|
14%
|
7
|
CC Mariners
|
3
|
50%
|
6
|
Perth Glory
|
1
|
20%
|
5
|
CC Mariners
|
4
|
100%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
9
|
47%
|
19
|
Perth Glory
|
2
|
18%
|
11
|
CC Mariners
|
2
|
20%
|
10
|
Perth Glory
|
5
|
50%
|
10
|
CC Mariners
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
CC Mariners
|
2
|
33%
|
6
|
CC Mariners
|
4
|
100%
|
4
|
CC Mariners
|
0
|
0%
|
3
|
Perth Glory
|
0
|
0%
|
3
|
CC Mariners
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Perth Glory
|
10
|
41%
|
24
|
CC Mariners
|
10
|
52%
|
19
|
CC Mariners
|
5
|
35%
|
14
|
CC Mariners
|
8
|
66%
|
12
|
CC Mariners
|
6
|
54%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
CC Mariners
|
17
|
CC Mariners
|
7
|
Perth Glory
|
7
|
Perth Glory
|
7
|
CC Mariners
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
3
|
CC Mariners
|
2
|
CC Mariners
|
1
|
CC Mariners
|
1
|
CC Mariners
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
3
|
CC Mariners
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
CC Mariners
|
1
|
CC Mariners
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
6
|
CC Mariners
|
4
|
CC Mariners
|
3
|
CC Mariners
|
3
|
CC Mariners
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
CC Mariners
|
18
|
CC Mariners
|
15
|
Perth Glory
|
15
|
Perth Glory
|
15
|
Perth Glory
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
CC Mariners
|
3
|
CC Mariners
|
3
|
Perth Glory
|
3
|
CC Mariners
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
CC Mariners
|
2
|
CC Mariners
|
2
|
CC Mariners
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Perth Glory
|
3
|
CC Mariners
|
2
|
CC Mariners
|
2
|
Perth Glory
|
2
|
CC Mariners
|
1
|
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
CC Mariners
Perth Glory
Avustralya - A-League - 23. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
G M B B G
|
||
|
2
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
G B B G G
|
||
|
3
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
M B B M B
|
||
|
4
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
G M B B G
|
||
|
5
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
M B G B B
|
||
|
6
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
G G M M G
|
||
|
8
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
G G M G M
|
||
|
9
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
B M B G M
|
||
|
10
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
B B G B G
|
||
|
11
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
M B B M M
|
||
|
12
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 7 | 3 | 3 | 25 - 17 | 8 | 24 |
M G B B G
|
||
|
2
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26 - 14 | 12 | 22 |
B G G M B
|
||
|
3
|
13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 20 | 10 | 22 |
G G M B G
|
||
|
4
|
13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 13 | 5 | 20 |
M G G G M
|
||
|
5
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 13 | 6 | 19 |
B M M B B
|
||
|
6
|
13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | 3 | 19 |
G B M B M
|
||
|
7
|
13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 22 | 0 | 19 |
B M M G G
|
||
|
8
|
13 | 5 | 2 | 6 | 16 - 16 | 0 | 17 |
G M B G G
|
||
|
9
|
13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 17 |
M M M G G
|
||
|
10
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17 - 17 | 0 | 16 |
G B B B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 18 | -4 | 13 |
B B M B M
|
||
|
12
|
13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 19 | -7 | 13 |
B B M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 19 | 6 | 26 |
G B G M B
|
||
|
2
|
13 | 6 | 5 | 2 | 22 - 12 | 10 | 23 |
B G G B B
|
||
|
3
|
13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 12 | 2 | 20 |
M M G B G
|
||
|
4
|
13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 19 | 2 | 19 |
B B G B G
|
||
|
5
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 19 | -1 | 18 |
G G B B G
|
||
|
6
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15 - 20 | -5 | 18 |
B M G B G
|
||
|
7
|
13 | 5 | 1 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
G M M G M
|
||
|
8
|
13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 25 | -8 | 16 |
B G G M M
|
||
|
9
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 15 |
M M G M M
|
||
|
10
|
13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 23 | -7 | 14 |
B B M B B
|
||
|
11
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13 - 18 | -5 | 13 |
M B M B M
|
||
|
12
|
13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 24 | -9 | 8 |
G M B M M
|
Avustralya - A-League - 23. Hafta kapsamında oynanan maçta CC Mariners ile Perth Glory 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 04.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Central Coast Stadium, Gosford. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.
Goller: S. Despotovski (14'), A. Taggart (17'), Ali Auglah (37'), B. Brandtman (66').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (CC Mariners - Perth Glory): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 8 - 6, beklenen gol (xG) 2.84 - 1.44.
Puan durumunda CC Mariners 9. sırada 32 puanla, Perth Glory 10. sırada 31 puanla yer alıyor.