YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SC Cambuur Leeuwarden - PSV Eindhoven II 5-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.09.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 8. Hafta kapsamındadır.
SC Cambuur Leeuwarden - PSV Eindhoven II 5-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.09.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 8. Hafta kapsamındadır.
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| %58 |
|
%42 |
| 1.80 |
|
1.73 |
| 19 |
|
15 |
| 9 |
|
6 |
| 375 (%85) |
|
264 (%83) |
| 14 |
|
17 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
19 |
| 4 |
|
3 |
| 34 |
|
16 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 19 |
|
15 |
| 9 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 7 |
|
7 |
| 15 |
|
9 |
| 4 |
|
7 |
| 1 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 439 |
|
318 |
| 375 (%85) |
|
264 (%83) |
| 25 (%53) |
|
18 (%51) |
| 3 (%15) |
|
0 (%0) |
| 17 |
|
11 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 19 |
|
18 |
| 9 |
|
11 |
| 13 |
|
22 |
| 3 |
|
4 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 58 (%53) |
|
51 (%46) |
| 13 (%68) |
|
7 (%38) |
| 108 |
|
101 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 1.42 |
|
0.51 |
| 12 |
|
8 |
| 7 |
|
4 |
| 214 (%86) |
|
122 (%81) |
| 6 |
|
10 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
10 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 12 |
|
8 |
| 7 |
|
4 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| 10 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 248 |
|
150 |
| 214 (%86) |
|
122 (%81) |
| 12 (%38) |
|
8 (%36) |
| 1 (%11) |
|
0 (%0) |
| 11 |
|
6 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 7 |
|
8 |
| 6 |
|
10 |
| 3 |
|
4 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 28 (%54) |
|
23 (%45) |
| 7 (%87) |
|
3 (%37) |
| 54 |
|
54 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 0.38 |
|
1.22 |
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
2 |
| 161 (%84) |
|
140 (%83) |
| 8 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
9 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 5 |
|
3 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 191 |
|
168 |
| 161 (%84) |
|
140 (%83) |
| 13 (%81) |
|
10 (%76) |
| 2 (%18) |
|
0 (%0) |
| 6 |
|
5 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 11 |
|
10 |
| 2 |
|
3 |
| 7 |
|
12 |
| 0 |
|
0 |
| Cambuur | PSV II | |
|---|---|---|
| 30 (%51) |
|
28 (%48) |
| 6 (%54) |
|
4 (%40) |
| 54 |
|
47 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
3
|
2
|
7
|
Cambuur
|
3
|
1
|
5
|
Cambuur
|
2
|
2
|
3
|
Cambuur
|
2
|
1
|
2
|
Cambuur
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
9.00
|
Cambuur
|
8.80
|
PSV II
|
8.50
|
PSV II
|
7.90
|
Cambuur
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Cambuur
|
2
|
4
|
Cambuur
|
0
|
3
|
Cambuur
|
1
|
2
|
Cambuur
|
0
|
2
|
PSV II
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
60
|
88%
|
68
|
Cambuur
|
58
|
95%
|
61
|
PSV II
|
45
|
90%
|
50
|
PSV II
|
42
|
95%
|
44
|
Cambuur
|
41
|
85%
|
48
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
2
|
22%
|
9
|
PSV II
|
0
|
0%
|
5
|
Cambuur
|
1
|
33%
|
3
|
Cambuur
|
0
|
0%
|
3
|
Cambuur
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
12
|
57%
|
21
|
PSV II
|
6
|
50%
|
12
|
Cambuur
|
6
|
54%
|
11
|
Cambuur
|
6
|
100%
|
6
|
PSV II
|
3
|
75%
|
4
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
3
|
42%
|
7
|
Cambuur
|
2
|
50%
|
4
|
Cambuur
|
3
|
100%
|
3
|
Cambuur
|
1
|
33%
|
3
|
Cambuur
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
12
|
50%
|
24
|
Cambuur
|
11
|
68%
|
16
|
PSV II
|
4
|
25%
|
16
|
Cambuur
|
6
|
50%
|
12
|
Cambuur
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
6
|
Cambuur
|
4
|
PSV II
|
4
|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
Cambuur
|
1
|
Cambuur
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
4
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
|
2
|
PSV II
|
2
|
Cambuur
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
6
|
Cambuur
|
5
|
Cambuur
|
4
|
PSV II
|
3
|
PSV II
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
17
|
PSV II
|
15
|
PSV II
|
13
|
Cambuur
|
11
|
Cambuur
|
11
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
5
|
Cambuur
|
3
|
PSV II
|
3
|
PSV II
|
3
|
Cambuur
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
5
|
PSV II
|
4
|
PSV II
|
4
|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Cambuur
PSV II
Hollanda - Eerste Divisie - 8. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Cambuur, PSV II karşısında 5-3 kazandı. Karşılaşma 26.09.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-1 tamamlanmıştı.
Goller: J. v. d. Sande (15'), S. Bouhoudane (30'), O. Sjöstrand (36'), J. v. d. Sande (39'), Tay Abed (48'), J. Berkhout (55'), Tay Abed (70'), N. Souren (84').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Cambuur - PSV II): topla oynama %58 - %42, isabetli şut 9 - 6, beklenen gol (xG) 1.80 - 1.73.
Puan durumunda Cambuur 2. sırada 78 puanla, PSV II 7. sırada 56 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.