YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SC Cambuur Leeuwarden - ADO Den Haag 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.11.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta kapsamındadır.
SC Cambuur Leeuwarden - ADO Den Haag 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.11.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta kapsamındadır.
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| %45 |
|
%55 |
| 0.74 |
|
1.29 |
| 8 |
|
19 |
| 4 |
|
6 |
| 297 (%76) |
|
369 (%80) |
| 10 |
|
21 |
| 1 |
|
4 |
| 2 |
|
7 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
22 |
| 10 |
|
4 |
| 13 |
|
30 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 8 |
|
19 |
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
6 |
| 2 |
|
7 |
| 6 |
|
11 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
1 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 390 |
|
456 |
| 297 (%76) |
|
369 (%80) |
| 32 (%43) |
|
25 (%42) |
| 1 (%16) |
|
3 (%13) |
| 8 |
|
13 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 15 |
|
17 |
| 6 |
|
13 |
| 35 |
|
8 |
| 6 |
|
2 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 71 (%63) |
|
41 (%36) |
| 14 (%58) |
|
3 (%30) |
| 138 |
|
146 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.30 |
|
0.43 |
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 166 (%77) |
|
228 (%83) |
| 6 |
|
7 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
10 |
| 5 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 214 |
|
274 |
| 166 (%77) |
|
228 (%83) |
| 18 (%40) |
|
14 (%35) |
| 1 (%20) |
|
1 (%14) |
| 5 |
|
5 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 11 |
|
3 |
| 3 |
|
7 |
| 15 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 35 (%74) |
|
12 (%25) |
| 8 (%88) |
|
0 (%0) |
| 70 |
|
76 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.44 |
|
0.86 |
| 3 |
|
12 |
| 2 |
|
2 |
| 131 (%74) |
|
144 (%79) |
| 4 |
|
14 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
4 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
12 |
| 5 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 3 |
|
12 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
5 |
| 1 |
|
5 |
| 3 |
|
6 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 176 |
|
182 |
| 131 (%74) |
|
144 (%79) |
| 14 (%50) |
|
11 (%57) |
| 0 (%0) |
|
2 (%13) |
| 3 |
|
8 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 4 |
|
14 |
| 3 |
|
6 |
| 20 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| Cambuur | Den Haag | |
|---|---|---|
| 36 (%55) |
|
29 (%44) |
| 6 (%40) |
|
3 (%60) |
| 68 |
|
70 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Den Haag
|
2
|
0
|
3
|
Den Haag
|
0
|
0
|
3
|
Cambuur
|
2
|
1
|
2
|
Den Haag
|
1
|
0
|
2
|
Den Haag
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
8.50
|
Cambuur
|
8.20
|
Cambuur
|
7.70
|
Cambuur
|
7.40
|
Cambuur
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Den Haag
|
0
|
4
|
Den Haag
|
0
|
3
|
Cambuur
|
0
|
2
|
Den Haag
|
0
|
2
|
Cambuur
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Den Haag
|
65
|
89%
|
73
|
Den Haag
|
60
|
80%
|
75
|
Den Haag
|
57
|
86%
|
66
|
Cambuur
|
40
|
86%
|
46
|
Cambuur
|
35
|
59%
|
59
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Den Haag
|
0
|
0%
|
4
|
Den Haag
|
0
|
0%
|
4
|
Cambuur
|
1
|
33%
|
3
|
Den Haag
|
0
|
0%
|
3
|
Den Haag
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
17
|
41%
|
41
|
Den Haag
|
6
|
46%
|
13
|
Den Haag
|
4
|
40%
|
10
|
Den Haag
|
6
|
66%
|
9
|
Cambuur
|
0
|
0%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
4
|
80%
|
5
|
Cambuur
|
1
|
20%
|
5
|
Cambuur
|
3
|
75%
|
4
|
Den Haag
|
0
|
0%
|
3
|
Cambuur
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Den Haag
|
8
|
47%
|
17
|
Cambuur
|
10
|
62%
|
16
|
Cambuur
|
11
|
68%
|
16
|
Cambuur
|
9
|
60%
|
15
|
Den Haag
|
3
|
25%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
6
|
Cambuur
|
6
|
Cambuur
|
5
|
Cambuur
|
4
|
Cambuur
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Den Haag
|
2
|
Den Haag
|
2
|
Cambuur
|
1
|
Cambuur
|
1
|
Den Haag
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Den Haag
|
3
|
Den Haag
|
3
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
|
2
|
Den Haag
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Den Haag
|
5
|
Cambuur
|
4
|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
24
|
Cambuur
|
19
|
Den Haag
|
18
|
Den Haag
|
17
|
Cambuur
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Den Haag
|
4
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
|
2
|
Den Haag
|
2
|
Cambuur
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Den Haag
|
2
|
Cambuur
|
1
|
Den Haag
|
1
|
Den Haag
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Den Haag
|
4
|
Den Haag
|
3
|
Den Haag
|
3
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
6
|
Cambuur
|
3
|
Cambuur
|
3
|
Den Haag
|
3
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Cambuur
Den Haag
Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta kapsamında oynanan maçta Cambuur, Den Haag karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 21.11.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: O. Sjöstrand (76'), J. v. d. Sande (88').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Cambuur - Den Haag): topla oynama %45 - %55, isabetli şut 4 - 6, beklenen gol (xG) 0.74 - 1.29.
Puan durumunda Cambuur 2. sırada 78 puanla, Den Haag 1. sırada 89 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.