Caernarfon Town FC - The New Saints 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (27.03.2026) Bu karşılaşma Galler - Premier Lig Şampiyonluk Grubu - 8. Hafta kapsamındadır.

Caernarfon Town FC 0-4 The New Saints - Özet, Goller ve İstatistikler - 27.03.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
0 - 4
(İY: 0 - 2)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
Ben Clark Kafa Vuruşu
11' 0 - 2
Ben Clark Kafa Vuruşu
+3 Uzatma
IY | 0 - 2
+4 Uzatma
MS | 0 - 4

Önemli İstatistikler

Caernarfon logosu
%37
Topla Oynama
%63
2
Korner
6
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
The New Saints logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
32
68
Topa Sahip Olma
%37
%63
Ataklar
69
113
Şut
7
19
İsabetli Şut
3
8
Saat
27 Mart 2026, Cuma 22:45
Güneşli
Güneşli, 8°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Üst
5
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Gol yeme
5
İlk Golü Yeme
3/4
Gol yeme
7/8

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Caernarfon The New Saints
%37
Topla Oynama
%63
7
Toplam Şut
19
3
İsabetli Şut
8
2
Korner
6
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Caernarfon The New Saints
7
Toplam Şut
19
3
İsabetli Şut
8
4
İsabetsiz Şut
11
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Caernarfon The New Saints
%31
Topla Oynama
%69
5
Toplam Şut
9
2
İsabetli Şut
5
1
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Caernarfon The New Saints
5
Toplam Şut
9
2
İsabetli Şut
5
3
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Caernarfon The New Saints
%42
Topla Oynama
%58
2
Toplam Şut
10
1
İsabetli Şut
3
1
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Caernarfon The New Saints
2
Toplam Şut
10
1
İsabetli Şut
3
1
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Caernarfon
The New Saints
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.5
Yediği Gol
0.8
11.4
Şut
14.8
4.8
Korner
6.9
2.0
Sarı Kart
1.2
0.0
Faul
0.0
Caernarfon
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
6.07
%36
Beraberlik:
3
Oran:
4.72
%21
Mağlubiyet:
6
Oran:
1.16
%43
The New Saints
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
11
Oran:
1.16
%79
Beraberlik:
2
Oran:
4.72
%14
Mağlubiyet:
1
Oran:
6.07
%7
Caernarfon
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
5.59
%36
Beraberlik:
4
Oran:
2.52
%29
Mağlubiyet:
5
Oran:
1.50
%36
The New Saints
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
8
Oran:
1.50
%57
Beraberlik:
5
Oran:
2.52
%36
Mağlubiyet:
1
Oran:
5.59
%7
Caernarfon
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
The New Saints
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Caernarfon
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
The New Saints
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Caernarfon
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
2.50
%21
Üst:
11
Oran:
1.19
%79
The New Saints
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
2.50
%43
Üst:
8
Oran:
1.19
%57
Caernarfon
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.54
%50
Üst:
7
Oran:
1.69
%50
The New Saints
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
1.54
%64
Üst:
5
Oran:
1.69
%36
Caernarfon
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
1.15
%79
Üst:
3
Oran:
2.70
%21
The New Saints
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
13
Oran:
1.15
%93
Üst:
1
Oran:
2.70
%7
Caernarfon
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%86
Üst:
2
Oran:
%14
The New Saints
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
14
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caernarfon
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
10
Oran:
1.40
%71
Oran:
4
Oran:
1.90
%29
The New Saints
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
7
Oran:
1.40
%50
Oran:
7
Oran:
1.90
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
6.07
0
4.72
2
1.16
3
İlk Yarı Sonucu
1
5.59
0
2.52
2
1.50
3
İkinci Yarı Sonucu
1
5.17
0
2.90
2
1.43
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
2.62
0
3.49
2
1.59
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.68
1 ve 2
1.17
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
2.45
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (4)
HMS 1
16.80
HMS X
-
HMS 2
13.80
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.50
Üst
1.19
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.54
Üst
1.69
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.15
Üst
2.70
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.13
Üst
1.30
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.53
Üst
1.71
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.55
Üst
1.69
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.27
Üst
2.21
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.21
Üst
2.41
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
3.35
Hayır
1.06
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
2.74
Hayır
1.15
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.40
Yok
1.90
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.10
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.47
Yok
1.20
3
Toplam Gol
0-1 gol
5.81
2-3 gol
2.02
4-5 gol
2.42
6+ gol
5.13
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.53
Eşit
3.57
2.
1.77
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.48
Eşit
1.74
2.
2.63
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.55
Eşit
3.00
2.
1.95
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.65
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.56
Hayır
1.66
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.55
Evet/Hayır
4.57
Evet/Evet
9.79
Hayır/Evet
3.24
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
17.65
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
8.98
0 ve Alt
7.26
2 ve Alt
2.30
1 ve Üst
17.70
0 ve Üst
12.10
2 ve Üst
2.10
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
8.51
0 ve Alt
3.86
2 ve Alt
3.28
1 ve Üst
14.70
0 ve Üst
6.49
2 ve Üst
2.54
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
9.75
1 ve Yok
15.30
0 ve Var
5.63
0 ve Yok
23.95
2 ve Var
2.11
2 ve Yok
2.29
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
26.00
1 ve Yok
6.73
0 ve Var
6.43
0 ve Yok
3.82
2 ve Var
7.59
2 ve Yok
1.78
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
10.45
Üst ve Var
1.57
Alt ve Yok
3.22
Üst ve Yok
4.26
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
25.00
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
16.80
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
32 26 2 4 81 - 25 56 80
G M G G G
2
22 6 7 9 32 - 40 -8 25
2
32 16 10 6 61 - 38 23 58
G G B M B
3
22 6 5 11 19 - 30 -11 23
3
32 12 10 10 43 - 33 10 46
M G B G M
4
32 12 9 11 56 - 47 9 45
M M M G G
5
32 12 9 11 41 - 37 4 45
G G B M B
6
32 11 8 13 39 - 49 -10 41
M M B M M
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Eleme Playoffları
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 13 0 3 46 - 15 31 39
G G G M G
2
16 8 5 3 34 - 22 12 29
B M G B B
2
11 2 5 4 8 - 13 -5 11
3
16 7 5 4 23 - 11 12 26
M G G G M
4
16 6 5 5 26 - 24 2 23
B M G G M
4
11 2 3 6 10 - 19 -9 9
5
16 6 3 7 30 - 28 2 21
M G M M G
6
16 5 6 5 16 - 14 2 21
B B M B M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 13 2 1 35 - 10 25 41
G G G G G
1
11 4 4 3 22 - 21 1 16
2
16 8 5 3 27 - 16 11 29
B B M G M
3
16 6 6 4 26 - 19 7 24
B B M M G
3
11 4 0 7 11 - 17 -6 12
4
16 6 4 6 15 - 13 2 22
G M G B B
5
16 5 5 6 20 - 22 -2 20
M G M B G
6
16 6 2 8 23 - 35 -12 20
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Ben Clark Kafa Vuruşu
11' 0 - 2
Ben Clark Kafa Vuruşu
+3 Uzatma
IY | 0 - 2
+4 Uzatma
MS | 0 - 4
Saat
27 Mart 2026, Cuma 22:45
Güneşli
Güneşli, 8°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
6.07
MS 0
4.72
MS 2
1.16
2.5 Alt
2.50
2.5 Üst
1.19

Caernarfon - The New Saints maç özeti

Galler - Premier Lig Şampiyonluk Grubu - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta The New Saints, Caernarfon karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 27.03.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: D. Williams (10'), Ben Clark (11'), D. Williams (83'), D. Barton (88').

Öne çıkan istatistikler (Caernarfon - The New Saints): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 3 - 8.

Puan durumunda Caernarfon 4. sırada 45 puanla, The New Saints 1. sırada 80 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler