Galler - Championship, Güney - 21. Hafta - Caerau Ely 3-1 Ammanford bitti. Goller: D Hywel, Daniel john, Tim Parker. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (07.02.2026)

Caerau Ely 3-1 Ammanford - Galler - Championship, Güney - 21. Hafta - Özet, Goller

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
3 - 1
(İY: 1 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
5
Gol yeme
6
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Galibiyet
4/5
Kazanamama
3/4
Kaybetmeme
9/10
2.5 Üst
5/6
İlk Golü Atma
5/6
İlk Golü Yeme
3/4
Kalesini gole kapatma
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Caerau Ely Ammanford
%57
Topla Oynama
%43
14
Toplam Şut
10
10
İsabetli Şut
5
8
Korner
7
5
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Caerau Ely Ammanford
14
Toplam Şut
10
10
İsabetli Şut
5
4
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Caerau Ely Ammanford
%66
Topla Oynama
%34
7
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
4
3
Korner
1
3
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Caerau Ely Ammanford
7
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
4
3
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Caerau Ely Ammanford
%49
Topla Oynama
%51
7
Toplam Şut
4
6
İsabetli Şut
1
5
Korner
6
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Caerau Ely Ammanford
7
Toplam Şut
4
6
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Caerau Ely
Ammanford
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
0.7
13.2
Şut
10.4
5.4
Korner
5.5
2.3
Sarı Kart
1.6
0.0
Faul
0.0
Caerau Ely
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
1.60
%60
Beraberlik:
2
Oran:
3.28
%20
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.54
%20
Ammanford
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
3.54
%40
Beraberlik:
5
Oran:
3.28
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.60
%10
Caerau Ely
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.09
%40
Beraberlik:
5
Oran:
2.04
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.01
%10
Ammanford
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.01
%20
Beraberlik:
6
Oran:
2.04
%60
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.09
%20
Caerau Ely
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%10
Üst:
9
Oran:
%90
Ammanford
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%30
Üst:
7
Oran:
%70
Caerau Ely
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%20
Üst:
8
Oran:
%80
Ammanford
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%50
Üst:
5
Oran:
%50
Caerau Ely
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
1.77
%40
Üst:
6
Oran:
1.54
%60
Ammanford
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
1.77
%80
Üst:
2
Oran:
1.54
%20
Caerau Ely
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%80
Üst:
2
Oran:
%20
Ammanford
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerau Ely
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%80
Üst:
2
Oran:
%20
Ammanford
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerau Ely
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%90
Üst:
1
Oran:
%10
Ammanford
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerau Ely
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.50
%70
Oran:
3
Oran:
1.82
%30
Ammanford
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.50
%20
Oran:
8
Oran:
1.82
%80

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.60
0
3.28
2
3.54
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.09
0
2.04
2
4.01
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.94
0
2.40
2
3.55
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.67
0
3.32
2
1.68
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.36
0 ve 2
1.34
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.65
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.77
Üst
1.54
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.71
Üst
1.58
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.36
Üst
1.27
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.23
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.79
Üst
1.53
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.33
Üst
2.15
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.50
Yok
1.82
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.66
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.86
Yok
1.15
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.80
Çift
1.52

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 25 3 2 83 - 17 66 78
G G G G G
2
30 24 4 2 75 - 20 55 76
G B G G G
3
30 17 9 4 49 - 26 23 60
G B G G G
3
31 18 6 7 68 - 35 33 60
G B G G B
5
30 11 12 7 45 - 38 7 45
G B G M M
6
30 13 5 12 35 - 38 -3 44
M M B M B
7
30 12 4 14 50 - 48 2 40
G M B B G
8
30 9 10 11 44 - 47 -3 37
M M M B M
9
30 10 7 13 51 - 63 -12 37
G M M M G
10
30 9 10 11 36 - 48 -12 37
M M G M M
11
30 9 7 14 46 - 51 -5 34
M M G B B
12
30 9 3 18 32 - 57 -25 30
G G G G M
13
30 6 11 13 45 - 62 -17 29
M G B B B
14
31 5 10 16 27 - 54 -27 25
M B M M B
15
30 5 8 17 27 - 56 -29 23
B M B M B
16
30 1 7 22 25 - 78 -53 10
M M M G M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 1 1 39 - 8 31 40
G G G G G
2
15 11 2 2 37 - 11 26 35
G G G M G
3
15 10 4 1 27 - 12 15 34
G G G B G
4
16 10 3 3 32 - 18 14 33
M G G B G
5
15 8 1 6 29 - 22 7 25
M G M B G
6
15 6 4 5 20 - 17 3 22
G M G M B
7
15 6 4 5 27 - 26 1 22
B G M M G
8
15 6 4 5 32 - 34 -2 22
G M G G B
9
15 6 3 6 20 - 22 -2 21
M G M M M
10
15 4 8 3 11 - 11 0 20
B B M B M
11
15 6 1 8 28 - 27 1 19
G G M M B
12
15 4 7 4 19 - 23 -4 19
G B M M M
13
15 5 2 8 19 - 26 -7 17
G G M G G
14
15 3 6 6 17 - 29 -12 15
M M B M B
15
15 2 6 7 14 - 25 -11 12
M B G B B
16
15 1 2 12 15 - 41 -26 5
M M M G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 14 1 0 46 - 6 40 43
G G G G G
2
15 11 3 1 36 - 12 24 36
G G B G G
3
15 8 3 4 36 - 17 19 27
M G G G B
4
15 7 5 3 22 - 14 8 26
M M G G G
5
15 7 4 4 34 - 27 7 25
B G G G M
6
15 7 1 7 15 - 21 -6 22
M M M M B
7
15 5 3 7 17 - 25 -8 18
G M M G M
8
15 3 7 5 24 - 25 -1 16
G G G M B
9
15 4 3 8 21 - 26 -5 15
M M M M B
10
15 3 6 6 18 - 24 -6 15
B G M G B
11
15 4 3 8 24 - 37 -13 15
B M M G M
12
15 4 1 10 13 - 31 -18 13
M M G G M
13
15 3 2 10 13 - 31 -18 11
M G B M M
15
16 2 4 10 10 - 25 -15 10
M G M M M
15
15 0 7 8 13 - 28 -15 7
M M M B B
16
15 0 5 10 10 - 37 -27 5
M M B B M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
7 Şubat 2026, Cumartesi 20:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 9°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.60
MS 0
3.28
MS 2
3.54
2.5 Alt
1.77
2.5 Üst
1.54

Caerau Ely - Ammanford maç özeti

Galler - Championship, Güney - 21. Hafta kapsamında oynanan maçta Caerau Ely, Ammanford karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 07.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Goller: D Hywel (26'), Daniel john (39'), Tim Parker (50'), Tim Parker (71').

Öne çıkan istatistikler (Caerau Ely - Ammanford): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 10 - 5.

Puan durumunda Caerau Ely 3. sırada 60 puanla, Ammanford 3. sırada 60 puanla yer alıyor.