Galler - Championship, Güney - 14. Hafta - Caerau Ely 1-0 Aberystwyth Town bitti. Goller: Daniel griffiths. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (20.12.2025)

Caerau Ely 1-0 Aberystwyth Town - Galler - Championship, Güney - 14. Hafta - Özet, Goller

Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
3
2.5 Üst
3/4
Karşılıklı Gol
5/6
Gol yeme
5/6
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Caerau Ely Aberystwyth
%56
Topla Oynama
%44
10
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
1
13
Korner
2
1
Sarı Kart
5
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Caerau Ely Aberystwyth
10
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
1
7
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Caerau Ely Aberystwyth
%57
Topla Oynama
%43
4
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
8
Korner
0
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Caerau Ely Aberystwyth
4
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Caerau Ely Aberystwyth
%55
Topla Oynama
%45
6
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
0
5
Korner
2
0
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Caerau Ely Aberystwyth
6
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
0
4
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Caerau Ely
Aberystwyth
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
1.1
11.8
Şut
10.1
4.2
Korner
4.1
2.4
Sarı Kart
2.7
0.0
Faul
0.0
Caerau Ely
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
1.68
%57
Beraberlik:
2
Oran:
3.23
%29
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.25
%14
Aberystwyth
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
3.25
%67
Beraberlik:
0
Oran:
3.23
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.68
%33
Caerau Ely
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.21
%43
Beraberlik:
4
Oran:
2.00
%57
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.80
%0
Aberystwyth
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.80
%17
Beraberlik:
3
Oran:
2.00
%50
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.21
%33
Caerau Ely
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%14
Üst:
6
Oran:
%86
Aberystwyth
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Caerau Ely
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%14
Üst:
6
Oran:
%86
Aberystwyth
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%33
Üst:
4
Oran:
%67
Caerau Ely
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.72
%43
Üst:
4
Oran:
1.58
%57
Aberystwyth
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.72
%33
Üst:
4
Oran:
1.58
%67
Caerau Ely
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%71
Üst:
2
Oran:
%29
Aberystwyth
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%50
Üst:
3
Oran:
%50
Caerau Ely
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%71
Üst:
2
Oran:
%29
Aberystwyth
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%67
Üst:
2
Oran:
%33
Caerau Ely
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%86
Üst:
1
Oran:
%14
Aberystwyth
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caerau Ely
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
1.52
%71
Oran:
2
Oran:
1.81
%29
Aberystwyth
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
4
Oran:
1.52
%67
Oran:
2
Oran:
1.81
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.68
0
3.23
2
3.25
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.21
0
2.00
2
3.80
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.02
0
2.37
2
3.36
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.90
0
3.32
2
1.60
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.38
0 ve 2
1.30
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.11
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.58
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.72
Üst
1.58
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.62
Üst
1.67
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.42
Üst
1.25
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.28
Üst
2.30
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.71
Üst
1.59
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.35
Üst
2.11
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.52
Yok
1.81
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.73
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.91
Yok
1.15
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.81
Çift
1.51

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 25 3 2 83 - 17 66 78
G G G G G
2
30 24 4 2 75 - 20 55 76
G B G G G
3
30 17 9 4 49 - 26 23 60
G B G G G
3
31 18 6 7 68 - 35 33 60
G B G G B
5
30 11 12 7 45 - 38 7 45
G B G M M
6
30 13 5 12 35 - 38 -3 44
M M B M B
7
30 12 4 14 50 - 48 2 40
G M B B G
8
30 9 10 11 44 - 47 -3 37
M M M B M
9
30 10 7 13 51 - 63 -12 37
G M M M G
10
30 9 10 11 36 - 48 -12 37
M M G M M
11
30 9 7 14 46 - 51 -5 34
M M G B B
12
30 9 3 18 32 - 57 -25 30
G G G G M
13
30 6 11 13 45 - 62 -17 29
M G B B B
14
31 5 10 16 27 - 54 -27 25
M B M M B
15
30 5 8 17 27 - 56 -29 23
B M B M B
16
30 1 7 22 25 - 78 -53 10
M M M G M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 1 1 39 - 8 31 40
G G G G G
2
15 11 2 2 37 - 11 26 35
G G G M G
3
15 10 4 1 27 - 12 15 34
G G G B G
4
16 10 3 3 32 - 18 14 33
M G G B G
5
15 8 1 6 29 - 22 7 25
M G M B G
6
15 6 4 5 20 - 17 3 22
G M G M B
7
15 6 4 5 27 - 26 1 22
B G M M G
8
15 6 4 5 32 - 34 -2 22
G M G G B
9
15 6 3 6 20 - 22 -2 21
M G M M M
10
15 4 8 3 11 - 11 0 20
B B M B M
11
15 6 1 8 28 - 27 1 19
G G M M B
12
15 4 7 4 19 - 23 -4 19
G B M M M
13
15 5 2 8 19 - 26 -7 17
G G M G G
14
15 3 6 6 17 - 29 -12 15
M M B M B
15
15 2 6 7 14 - 25 -11 12
M B G B B
16
15 1 2 12 15 - 41 -26 5
M M M G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 14 1 0 46 - 6 40 43
G G G G G
2
15 11 3 1 36 - 12 24 36
G G B G G
3
15 8 3 4 36 - 17 19 27
M G G G B
4
15 7 5 3 22 - 14 8 26
M M G G G
5
15 7 4 4 34 - 27 7 25
B G G G M
6
15 7 1 7 15 - 21 -6 22
M M M M B
7
15 5 3 7 17 - 25 -8 18
G M M G M
8
15 3 7 5 24 - 25 -1 16
G G G M B
9
15 4 3 8 21 - 26 -5 15
M M M M B
10
15 3 6 6 18 - 24 -6 15
B G M G B
11
15 4 3 8 24 - 37 -13 15
B M M G M
12
15 4 1 10 13 - 31 -18 13
M M G G M
13
15 3 2 10 13 - 31 -18 11
M G B M M
15
16 2 4 10 10 - 25 -15 10
M G M M M
15
15 0 7 8 13 - 28 -15 7
M M M B B
16
15 0 5 10 10 - 37 -27 5
M M B B M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
MS | 1 - 0
Saat
20 Aralık 2025, Cumartesi 17:00
Güneşli
Güneşli, 9°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.68
MS 0
3.23
MS 2
3.25
2.5 Alt
1.72
2.5 Üst
1.58

Caerau Ely - Aberystwyth maç özeti

Galler - Championship, Güney - 14. Hafta kapsamında oynanan maçta Caerau Ely, Aberystwyth karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 20.12.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: Daniel griffiths (56').

Öne çıkan istatistikler (Caerau Ely - Aberystwyth): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 3 - 1.

Puan durumunda Caerau Ely 3. sırada 60 puanla, Aberystwyth 6. sırada 44 puanla yer alıyor.