Cerro Montevideo - Defensor Sporting Montevideo 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.10.2025) Bu karşılaşma Uruguay - Premier Lig - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Luis Troccoli, Montevideo.

Cerro Montevideo 1-0 Defensor Sporting Montevideo - Özet, Goller ve İstatistikler - 12.10.2025

Saat 12.10.2025 Uruguay - Premier Lig - 11. Hafta Stadyum Estadio Luis Troccoli, Montevideo Hakem A. Matonte
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 0
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-3-3
Piyasa değeri
2.9 Mn €
Yaş
25,9
4-2-3-1
Piyasa değeri
6.0 Mn €
Yaş
25,9
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Cerro CA logosu
%42
Topla Oynama
%58
2
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Defensor Sp. logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
58
56
Topa Sahip Olma
%42
%58
Ataklar
93
106
Şut
2
6
İsabetli Şut
1
4
Saat
12 Ekim 2025, Pazar 02:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
Stadyum
Estadio Luis Troccoli, Montevideo
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Cerro CA Defensor Sp.
%42
Topla Oynama
%58
2
Toplam Şut
6
1
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
2
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Cerro CA Defensor Sp.
2
Toplam Şut
6
1
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Cerro CA Defensor Sp.
%48
Topla Oynama
%52
0
Toplam Şut
2
0
İsabetli Şut
1
2
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Cerro CA Defensor Sp.
0
Toplam Şut
2
0
İsabetli Şut
1
0
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Cerro CA Defensor Sp.
%37
Topla Oynama
%63
2
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
0
Korner
1
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Cerro CA Defensor Sp.
2
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
3
1
İsabetsiz Şut
1
Cerro CA
Defensor Sp.
Maç Başına Ortalamalar
0.8
Gol
1.1
1.1
Yediği Gol
1.0
5.5
Şut
8.0
3.4
Korner
4.4
3.3
Sarı Kart
2.2
0.0
Faul
0.0
Cerro CA
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
3.11
%43
Beraberlik:
3
Oran:
2.65
%21
Mağlubiyet:
5
Oran:
1.89
%36
Defensor Sp.
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.89
%33
Beraberlik:
4
Oran:
2.65
%27
Mağlubiyet:
6
Oran:
3.11
%40
Cerro CA
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
3.99
%36
Beraberlik:
7
Oran:
1.68
%50
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.63
%14
Defensor Sp.
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.63
%20
Beraberlik:
8
Oran:
1.68
%53
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.99
%27
Cerro CA
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Defensor Sp.
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%20
Üst:
12
Oran:
%80
Cerro CA
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
2.10
%36
Üst:
9
Oran:
1.33
%64
Defensor Sp.
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
2.10
%47
Üst:
8
Oran:
1.33
%53
Cerro CA
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%50
Üst:
7
Oran:
%50
Defensor Sp.
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%60
Üst:
6
Oran:
%40
Cerro CA
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
14
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Defensor Sp.
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
14
Oran:
%93
Üst:
1
Oran:
%7
Cerro CA
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
14
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Defensor Sp.
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
15
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cerro CA
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
14
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Defensor Sp.
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
15
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cerro CA
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
9
Oran:
1.93
%64
Oran:
5
Oran:
1.41
%36
Defensor Sp.
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.93
%33
Oran:
10
Oran:
1.41
%67

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.11
0
2.65
2
1.89
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.99
0
1.68
2
2.63
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.10
Üst
1.33
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
1.98
Üst
1.39
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.93
Yok
1.41

Puan Durumu

Uruguay - Premier Lig - 11. Hafta Uruguay - Premier Lig - 11. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 11 2 2 30 - 12 18 35
G G G G G
2
15 8 6 1 25 - 11 14 27
G G G G G
3
15 8 3 4 28 - 17 11 27
B G M M M
4
15 6 8 1 26 - 10 16 26
G G G G B
5
15 7 4 4 19 - 14 5 25
M G B G M
6
15 7 4 4 19 - 16 3 25
B G G M G
7
15 7 3 5 13 - 13 0 24
M M M M B
8
15 7 2 6 13 - 16 -3 23
G M G M M
9
15 6 3 6 18 - 13 5 21
M M M B G
10
15 5 3 7 17 - 23 -6 18
B G M G M
11
15 4 5 6 14 - 22 -8 17
B M B B B
12
15 4 4 7 8 - 13 -5 16
M G B G G
13
15 3 5 7 12 - 18 -6 14
G M G M M
14
15 3 4 8 17 - 26 -9 13
M M M G B
15
15 2 2 11 9 - 26 -17 8
B M B M M
16
15 1 4 10 7 - 25 -18 7
B M M M G
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
8 8 0 0 16 - 2 14 24
M M G G G
2
7 6 1 0 19 - 6 13 19
M G G G G
3
7 5 2 0 16 - 3 13 17
M G G G B
4
7 5 1 1 8 - 4 4 16
B G G M M
5
8 4 3 1 13 - 8 5 15
G B B G G
6
8 4 2 2 7 - 4 3 14
G B G B M
7
7 4 1 2 13 - 6 7 13
B B M M B
8
8 3 3 2 13 - 8 5 12
B M B M M
9
7 4 0 3 11 - 12 -1 12
G M B M M
10
7 3 2 2 9 - 8 1 11
B B M G G
11
8 2 2 4 5 - 9 -4 8
G M G G G
12
7 1 3 3 6 - 10 -4 6
B B M M G
13
8 1 3 4 3 - 8 -5 6
M G B B B
14
8 0 4 4 4 - 11 -7 4
M M G G M
15
7 0 3 4 2 - 10 -8 3
M B B B M
16
8 0 1 7 5 - 16 -11 1
G M M B M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 0 2 15 - 9 6 15
B G B G M
2
8 4 2 2 10 - 6 4 14
B G M B M
3
7 3 2 2 14 - 10 4 11
M G G G G
4
8 2 5 1 6 - 5 1 11
G G B G G
5
7 3 2 2 11 - 14 -3 11
G G G M B
6
7 3 1 3 8 - 7 1 10
M M B M M
7
7 3 1 3 6 - 8 -2 10
G G B G M
8
7 3 1 3 6 - 9 -3 10
B M M M B
9
8 1 6 1 10 - 7 3 9
B G G M G
10
7 2 2 3 3 - 4 -1 8
G G M B G
11
8 2 2 4 5 - 7 -2 8
B B M M G
12
8 2 1 5 11 - 16 -5 7
G M M M B
13
7 2 1 4 4 - 10 -6 7
B G B M M
14
8 2 1 5 5 - 12 -7 7
M B B G M
15
8 1 3 4 6 - 11 -5 6
B B B G G
16
8 1 1 6 5 - 15 -10 4
B M M M G
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
12 Ekim 2025, Pazar 02:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 21°C
Stadyum
Estadio Luis Troccoli, Montevideo
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.11
MS 0
2.65
MS 2
1.89

Cerro CA - Defensor Sp. maç özeti

Uruguay - Premier Lig - 11. Hafta kapsamında oynanan maçta Cerro CA, Defensor Sp. karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 12.10.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Luis Troccoli, Montevideo. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: J. P. Alvarez (76').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Cerro CA - Defensor Sp.): topla oynama %42 - %58, isabetli şut 1 - 4.

Puan durumunda Cerro CA 7. sırada 24 puanla, Defensor Sp. 8. sırada 23 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler