Uruguay - Kupa Çeyrek Final - Defensor Sporting Montevideo 2-0 Central Espanol bitti. Goller: D. Abreu. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (03.10.2025)

Defensor Sporting Montevideo 2-0 Central Espanol - Uruguay - Kupa Çeyrek Final - Özet, Goller

Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Defensor Sp. logosu
%54
Topla Oynama
%46
4
Korner
5
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Central Espanol logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
61
45
Topa Sahip Olma
%54
%46
Ataklar
102
98
Şut
9
10
İsabetli Şut
3
3
Saat
3 Ekim 2025, Cuma 02:30
Güneşli
Güneşli, 15°C
AVAR
Tek maç üzerinden oynanmaktadır.

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Defensor Sp. Central Espanol
%54
Topla Oynama
%46
9
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
3
4
Korner
5
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Defensor Sp. Central Espanol
9
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
7
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Defensor Sp. Central Espanol
%62
Topla Oynama
%38
4
Toplam Şut
1
1
İsabetli Şut
0
2
Korner
4
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Defensor Sp. Central Espanol
4
Toplam Şut
1
1
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Defensor Sp. Central Espanol
%47
Topla Oynama
%53
5
Toplam Şut
9
2
İsabetli Şut
3
2
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Defensor Sp. Central Espanol
5
Toplam Şut
9
2
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
6
Defensor Sp.
Central Espanol
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.0
Yediği Gol
1.0
10.5
Şut
13.0
4.0
Korner
3.5
1.5
Sarı Kart
3.0
0.0
Faul
0.0
Central Espanol
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.21
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.98
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.54
%0
Central Espanol
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
%0
Beraberlik:
2
Oran:
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
%0
Central Espanol
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Central Espanol
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Central Espanol
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.33
%0
Üst:
2
Oran:
2.09
%100
Central Espanol
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Central Espanol
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Central Espanol
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Central Espanol
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.97
%100
Oran:
0
Oran:
1.40
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.54
0
2.98
2
4.21
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.44
0
2.57
2
1.58
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.06
0 ve 2
1.47
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
-
HMS X
17.30
HMS 2
17.45
1
Handikaplı Maç Sonucu (-2)
HMS 1
13.50
HMS X
-
HMS 2
17.45
1
Handikaplı Maç Sonucu (-3)
HMS 1
17.45
HMS X
13.10
HMS 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.33
Üst
2.09
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.45
Üst
1.87
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.72
Üst
1.55
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.97
Yok
1.40
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.60
Goller
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
13.95
2.Y KG Yok
-
İkili
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
4.24
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
26.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
26.00
MS 2 ve Yok
-
Skor
1
Maç Skoru
1:0
-
2:0
-
2:1
3.49
3:0
2.97
3:1
-
3:2
-
4:0
-
4:1
-
4:2
-
4:3
-
5:0
-
5:1
-
5:2
-
6:0
-
6:1
-
0:0
-
1:1
-
2:2
-
3:3
-
0:1
-
0:2
-
1:2
-
0:3
-
1:3
-
2:3
-
0:4
-
1:4
-
2:4
-
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
3 Ekim 2025, Cuma 02:30
Güneşli
Güneşli, 15°C
AVAR
Tek maç üzerinden oynanmaktadır.
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.54
MS 0
2.98
MS 2
4.21
2.5 Alt
1.33
2.5 Üst
2.09

Defensor Sp. - Central Espanol maç özeti

Uruguay - Kupa Çeyrek Final kapsamında oynanan maçta Defensor Sp., Central Espanol karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 03.10.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: D. Abreu (37').

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Defensor Sp. - Central Espanol): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 3 - 3.

İlk 11'ler