YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
VfL Bochum - VfL Osnabrück 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.08.2026) Bu karşılaşma Almanya - 2. Bundesliga - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Vonovia Ruhrstadion, Bochum.
VfL Bochum - VfL Osnabrück 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.08.2026) Bu karşılaşma Almanya - 2. Bundesliga - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Vonovia Ruhrstadion, Bochum.
Osnabruck Deplasman Form Durumu
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| %66 |
|
%34 |
| 1.93 |
|
0.40 |
| 20 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 570 (%85) |
|
253 (%71) |
| 15 |
|
12 |
| 0 |
|
3 |
| 6 |
|
1 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
15 |
| 5 |
|
12 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 20 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 10 |
|
3 |
| 10 |
|
3 |
| 12 |
|
4 |
| 8 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 663 |
|
353 |
| 570 (%85) |
|
253 (%71) |
| 21 (%51) |
|
25 (%40) |
| 9 (%33) |
|
0 (%0) |
| 13 |
|
7 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 9 |
|
22 |
| 14 |
|
15 |
| 15 |
|
39 |
| 1 |
|
1 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 52 (%49) |
|
53 (%50) |
| 8 (%42) |
|
3 (%42) |
| 159 |
|
148 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| %62 |
|
%38 |
| 0.66 |
|
0.40 |
| 9 |
|
8 |
| 0 |
|
2 |
| 264 (%83) |
|
144 (%75) |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
5 |
| 3 |
|
4 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 9 |
|
8 |
| 0 |
|
2 |
| 3 |
|
3 |
| 6 |
|
3 |
| 6 |
|
4 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 316 |
|
191 |
| 264 (%83) |
|
144 (%75) |
| 13 (%61) |
|
15 (%46) |
| 3 (%25) |
|
0 (%0) |
| 6 |
|
7 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 5 |
|
9 |
| 6 |
|
10 |
| 6 |
|
15 |
| 1 |
|
0 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 22 (%45) |
|
26 (%54) |
| 3 (%42) |
|
3 (%50) |
| 75 |
|
64 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| %70 |
|
%30 |
| 1.27 |
|
0.00 |
| 11 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 306 (%86) |
|
109 (%66) |
| 7 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
10 |
| 2 |
|
8 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 11 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 7 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 6 |
|
0 |
| 5 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 353 |
|
163 |
| 306 (%86) |
|
109 (%66) |
| 8 (%40) |
|
10 (%34) |
| 6 (%40) |
|
0 (%0) |
| 7 |
|
0 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 4 |
|
13 |
| 8 |
|
5 |
| 9 |
|
24 |
| 0 |
|
1 |
| Bochum | Osnabruck | |
|---|---|---|
| 30 (%52) |
|
27 (%47) |
| 5 (%41) |
|
0 (%0) |
| 84 |
|
84 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Bochum
|
0
|
0
|
4
|
Bochum
|
0
|
0
|
4
|
Bochum
|
0
|
0
|
3
|
Bochum
|
0
|
0
|
3
|
Osnabruck
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Osnabruck
|
8.20
|
Osnabruck
|
8.00
|
Bochum
|
7.90
|
Osnabruck
|
7.60
|
Osnabruck
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Bochum
|
0
|
6
|
Bochum
|
0
|
2
|
Bochum
|
0
|
2
|
Osnabruck
|
1
|
2
|
Osnabruck
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bochum
|
112
|
92%
|
121
|
Bochum
|
104
|
95%
|
109
|
Bochum
|
81
|
81%
|
99
|
Bochum
|
63
|
87%
|
72
|
Bochum
|
53
|
86%
|
61
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bochum
|
5
|
55%
|
9
|
Bochum
|
2
|
33%
|
6
|
Bochum
|
1
|
25%
|
4
|
Bochum
|
1
|
33%
|
3
|
Bochum
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Osnabruck
|
7
|
31%
|
22
|
Osnabruck
|
6
|
50%
|
12
|
Bochum
|
2
|
18%
|
11
|
Bochum
|
7
|
77%
|
9
|
Bochum
|
7
|
100%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bochum
|
4
|
50%
|
8
|
Bochum
|
2
|
40%
|
5
|
Osnabruck
|
2
|
66%
|
3
|
Bochum
|
1
|
50%
|
2
|
Bochum
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bochum
|
7
|
38%
|
18
|
Bochum
|
6
|
42%
|
14
|
Osnabruck
|
7
|
58%
|
12
|
Osnabruck
|
5
|
41%
|
12
|
Osnabruck
|
7
|
58%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Osnabruck
|
14
|
Osnabruck
|
7
|
Bochum
|
5
|
Osnabruck
|
5
|
Osnabruck
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Bochum
|
3
|
Bochum
|
2
|
Bochum
|
2
|
Bochum
|
1
|
Bochum
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Bochum
|
3
|
Bochum
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Bochum
|
2
|
Bochum
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Osnabruck
|
6
|
Bochum
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Bochum
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Bochum
|
26
|
Bochum
|
24
|
Osnabruck
|
19
|
Bochum
|
16
|
Bochum
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Bochum
|
5
|
Bochum
|
2
|
Bochum
|
2
|
Bochum
|
1
|
Bochum
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Osnabruck
|
2
|
Osnabruck
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Bochum
|
4
|
Osnabruck
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Bochum
|
2
|
Bochum
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Bochum
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Osnabruck
|
3
|
Bochum
|
2
|
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Bochum
Osnabruck
Almanya - 2. Bundesliga - 3. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 3 | 8 | 9 |
G G G
|
||
|
2
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 4 | 6 | 9 |
G G G
|
||
|
3
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 7 |
B G G
|
||
|
4
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10 - 10 | 0 | 6 |
G M G
|
||
|
5
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 6 | 0 | 6 |
M G G
|
||
|
6
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 | 1 | 5 |
B B G
|
||
|
7
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 8 | -1 | 4 |
B M G
|
||
|
8
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 6 | -2 | 4 |
G B M
|
||
|
9
|
3 | 1 | 0 | 2 | 9 - 7 | 2 | 3 |
G M M
|
||
|
10
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 3 |
M G M
|
||
|
11
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 2 | -1 | 3 |
M G M
|
||
|
12
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 8 | -2 | 3 |
G M M
|
||
|
13
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 3 |
M M G
|
||
|
14
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 7 | -3 | 3 |
M M G
|
||
|
15
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 |
M G M
|
||
|
16
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 5 | -1 | 2 |
B B M
|
||
|
17
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 6 | -2 | 2 |
B B M
|
||
|
18
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 1 |
B M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9 - 6 | 3 | 6 |
G G
|
||
|
3
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 3 |
G
|
||
|
4
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 |
G
|
||
|
5
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6 - 5 | 1 | 3 |
G M
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
7
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 6 | -2 | 3 |
G M
|
||
|
8
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 6 | -3 | 3 |
M G
|
||
|
9
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 |
B
|
||
|
10
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 |
B
|
||
|
10
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 |
B
|
||
|
12
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
B M
|
||
|
12
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
B M
|
||
|
14
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
M
|
||
|
15
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 4 | -2 | 0 |
M
|
||
|
16
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 2 | -2 | 0 |
M M
|
||
|
17
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 6 | -3 | 0 |
M M
|
||
|
18
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 |
M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 2 | 4 | 6 |
G G
|
||
|
2
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 3 | 3 | 6 |
G G
|
||
|
3
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 4 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
4
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
B G
|
||
|
5
|
1 | 1 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 3 |
G
|
||
|
6
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 |
G
|
||
|
7
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 2 | 2 | 3 |
G
|
||
|
8
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
G
|
||
|
9
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 3 |
M G
|
||
|
10
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 |
M G
|
||
|
11
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 |
B
|
||
|
12
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 |
B
|
||
|
13
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 | -2 | 1 |
B M
|
||
|
14
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
M
|
||
|
15
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 0 |
M
|
||
|
16
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 |
M
|
||
|
17
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 0 |
M M
|
||
|
18
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 8 | -5 | 0 |
M M
|
Almanya - 2. Bundesliga - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Osnabruck, Bochum karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 28.08.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Vonovia Ruhrstadion, Bochum. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: I. Badjie (4').
Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Bochum - Osnabruck): topla oynama %66 - %34, isabetli şut 1 - 2, beklenen gol (xG) 1.93 - 0.40.
Puan durumunda Bochum 11. sırada 3 puanla, Osnabruck 14. sırada 3 puanla yer alıyor.