YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Blackburn Rovers - Wolverhampton Wanderers 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.02.2025) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 4. Tur kapsamındadır.
Blackburn Rovers - Wolverhampton Wanderers 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.02.2025) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 4. Tur kapsamındadır.
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 0.64 |
|
2.09 |
| 11 |
|
16 |
| 4 |
|
7 |
| 342 (%83) |
|
389 (%82) |
| 11 |
|
10 |
| 1 |
|
1 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
31 |
| 0 |
|
6 |
| 0 |
|
4 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 11 |
|
16 |
| 4 |
|
7 |
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 411 |
|
473 |
| 342 (%83) |
|
389 (%82) |
| 25 (%48) |
|
25 (%43) |
| 4 (%25) |
|
3 (%42) |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 17 |
|
27 |
| 12 |
|
10 |
| 15 |
|
16 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 47 (%47) |
|
53 (%53) |
| 15 (%51) |
|
11 (%68) |
| 138 |
|
127 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 0.23 |
|
0.76 |
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
4 |
| 141 (%81) |
|
166 (%82) |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
4 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 174 |
|
202 |
| 141 (%81) |
|
166 (%82) |
| 15 (%45) |
|
17 (%60) |
| 2 (%33) |
|
0 (%0) |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 12 |
|
14 |
| 3 |
|
5 |
| 8 |
|
5 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 26 (%52) |
|
25 (%49) |
| 8 (%53) |
|
4 (%50) |
| 66 |
|
61 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 0.42 |
|
1.33 |
| 6 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 201 (%84) |
|
223 (%82) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
4 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 6 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 237 |
|
271 |
| 201 (%84) |
|
223 (%82) |
| 10 (%52) |
|
8 (%26) |
| 2 (%20) |
|
3 (%75) |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 5 |
|
13 |
| 9 |
|
5 |
| 7 |
|
11 |
| Blackburn | Wolves | |
|---|---|---|
| 21 (%42) |
|
28 (%57) |
| 7 (%50) |
|
7 (%87) |
| 72 |
|
66 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
5
|
1
|
8
|
Blackburn
|
1
|
0
|
3
|
Wolves
|
1
|
0
|
3
|
Wolves
|
0
|
0
|
2
|
Blackburn
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
8.40
|
Wolves
|
8.20
|
Wolves
|
8.00
|
Wolves
|
7.60
|
Wolves
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wolves
|
0
|
4
|
Wolves
|
0
|
3
|
Blackburn
|
0
|
2
|
Blackburn
|
0
|
2
|
Blackburn
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
65
|
89%
|
73
|
Blackburn
|
59
|
85%
|
69
|
Wolves
|
55
|
93%
|
59
|
Wolves
|
50
|
87%
|
57
|
Blackburn
|
48
|
82%
|
58
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Blackburn
|
2
|
50%
|
4
|
Wolves
|
1
|
25%
|
4
|
Blackburn
|
0
|
0%
|
3
|
Blackburn
|
1
|
33%
|
3
|
Blackburn
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
6
|
30%
|
20
|
Wolves
|
5
|
45%
|
11
|
Blackburn
|
2
|
22%
|
9
|
Blackburn
|
7
|
77%
|
9
|
Blackburn
|
4
|
44%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Blackburn
|
4
|
57%
|
7
|
Blackburn
|
3
|
60%
|
5
|
Blackburn
|
1
|
25%
|
4
|
Wolves
|
4
|
100%
|
4
|
Blackburn
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
8
|
47%
|
17
|
Blackburn
|
8
|
61%
|
13
|
Blackburn
|
6
|
50%
|
12
|
Blackburn
|
4
|
33%
|
12
|
Blackburn
|
3
|
30%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Blackburn
|
4
|
Blackburn
|
3
|
Wolves
|
3
|
Blackburn
|
2
|
Blackburn
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Blackburn
|
1
|
Blackburn
|
1
|
Wolves
|
1
|
Wolves
|
1
|
Wolves
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Blackburn
|
3
|
Blackburn
|
2
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
Blackburn
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
6
|
Blackburn
|
3
|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
20
|
Blackburn
|
18
|
Blackburn
|
17
|
Wolves
|
16
|
Blackburn
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Blackburn
|
4
|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
3
|
Blackburn
|
2
|
Blackburn
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Blackburn
|
1
|
Wolves
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
3
|
Blackburn
|
2
|
Blackburn
|
2
|
Blackburn
|
2
|
Wolves
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Blackburn
|
3
|
Wolves
|
3
|
Blackburn
|
2
|
Blackburn
|
2
|
Wolves
|
2
|
Blackburn
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
Wolves
İngiltere - FA Cup 4. Tur kapsamında oynanan maçta Wolves, Blackburn karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 09.02.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.
Goller: Joao Gomes (33'), M. Cunha (34').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Blackburn - Wolves): topla oynama %47 - %53, isabetli şut 4 - 7, beklenen gol (xG) 0.64 - 2.09.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.