Bicskei Tc - Dunaharaszti MTK 4-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Bicskei Tc 4-4 Dunaharaszti MTK - Özet, Goller ve İstatistikler - 19.07.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 4
(İY: 3 - 1)
Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Bicskei Tc Dunaharaszti MTK
%52
Topla Oynama
%48
8
Toplam Şut
9
7
İsabetli Şut
7
4
Korner
4
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Bicskei Tc Dunaharaszti MTK
8
Toplam Şut
9
7
İsabetli Şut
7
1
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Bicskei Tc Dunaharaszti MTK
%58
Topla Oynama
%42
5
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
4
2
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Bicskei Tc Dunaharaszti MTK
5
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Bicskei Tc Dunaharaszti MTK
%46
Topla Oynama
%54
3
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
3
2
Korner
0
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Bicskei Tc Dunaharaszti MTK
3
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
3
0
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Bicskei Tc
Dunaharaszti MTK
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0
3.5
Yediği Gol
0
5.0
Şut
0
1.5
Korner
0
0.0
Sarı Kart
0
0.0
Faul
0
Bicskei Tc
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.12
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.15
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.21
%100
Bicskei Tc
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.46
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.26
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.55
%50
Bicskei Tc
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bicskei Tc
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bicskei Tc
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bicskei Tc
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.58
%0
Üst:
2
Oran:
1.65
%100
Bicskei Tc
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Bicskei Tc
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Bicskei Tc
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.16
%100
Oran:
0
Oran:
2.64
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.12
0
3.15
2
2.21
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.46
0
2.26
2
2.55
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.31
0
2.57
2
2.39
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.63
0
4.10
2
1.28
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.18
1 ve 2
1.25
0 ve 2
1.20
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.26
1 ve 2
1.10
0 ve 2
1.29
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.58
Üst
1.65
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.75
Üst
1.49
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.71
Üst
1.52
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.55
Üst
1.69
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.80
Üst
1.46
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.76
Üst
1.49
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.16
Yok
2.64
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.55
Yok
1.18
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
1.99
Yok
1.36
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.54
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.69
Çift
1.54
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
6' 1 - 0
10' 1 - 1
19' 2 - 1
33'
36' 3 - 1
IY | 3 - 1
51' 4 - 1
52' 4 - 2
63' 4 - 3
84' 4 - 4
MS | 4 - 4
Saat
19 Temmuz 2026, Pazar 18:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.12
MS 0
3.15
MS 2
2.21

Bicskei Tc - Dunaharaszti MTK maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Bicskei Tc ile Dunaharaszti MTK 4-4 berabere kaldı. Karşılaşma 19.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-1 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Bicskei Tc - Dunaharaszti MTK): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 7 - 7.