YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Bate Borisov - FC Sion 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Sumgayit City Stadium, Sumqayit, Azerbaycan.
Bate Borisov - FC Sion 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Sumgayit City Stadium, Sumqayit, Azerbaycan.
Sıradaki Maç
Bate Borisov İç Saha Form Durumu
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| %34 |
|
%66 |
| 0.44 |
|
1.72 |
| 9 |
|
23 |
| 2 |
|
8 |
| 254 (%77) |
|
536 (%89) |
| 11 |
|
10 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
31 |
| 15 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 9 |
|
23 |
| 2 |
|
8 |
| 6 |
|
8 |
| 1 |
|
7 |
| 3 |
|
13 |
| 6 |
|
10 |
| 0 |
|
1 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 326 |
|
598 |
| 254 (%77) |
|
536 (%89) |
| 28 (%48) |
|
32 (%74) |
| 1 (%25) |
|
6 (%15) |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 12 |
|
15 |
| 8 |
|
1 |
| 32 |
|
16 |
| 7 |
|
1 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 38 (%46) |
|
44 (%53) |
| 4 (%40) |
|
8 (%57) |
| 113 |
|
128 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| %31 |
|
%69 |
| 0.19 |
|
0.92 |
| 5 |
|
11 |
| 1 |
|
2 |
| 118 (%78) |
|
295 (%90) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
18 |
| 7 |
|
2 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 5 |
|
11 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
5 |
| 1 |
|
7 |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 151 |
|
325 |
| 118 (%78) |
|
295 (%90) |
| 12 (%40) |
|
17 (%73) |
| 1 (%100) |
|
2 (%12) |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 10 |
|
8 |
| 3 |
|
1 |
| 14 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 21 (%46) |
|
24 (%53) |
| 1 (%25) |
|
6 (%50) |
| 49 |
|
65 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| %37 |
|
%63 |
| 0.25 |
|
0.80 |
| 4 |
|
12 |
| 1 |
|
6 |
| 136 (%77) |
|
241 (%88) |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
13 |
| 8 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 4 |
|
12 |
| 1 |
|
6 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
6 |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 175 |
|
273 |
| 136 (%77) |
|
241 (%88) |
| 16 (%57) |
|
15 (%75) |
| 0 (%0) |
|
4 (%17) |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 2 |
|
7 |
| 5 |
|
0 |
| 18 |
|
11 |
| 6 |
|
1 |
| Bate Borisov | Sion | |
|---|---|---|
| 17 (%45) |
|
20 (%54) |
| 3 (%50) |
|
2 (%100) |
| 64 |
|
63 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Sion
|
2
|
1
|
3
|
Sion
|
2
|
0
|
3
|
Sion
|
1
|
0
|
3
|
Sion
|
0
|
0
|
3
|
Sion
|
0
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
8.20
|
Bate Borisov
|
8.10
|
Sion
|
8.10
|
Sion
|
7.90
|
Sion
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Sion
|
0
|
5
|
Sion
|
0
|
3
|
Bate Borisov
|
0
|
2
|
Sion
|
0
|
2
|
Sion
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sion
|
88
|
94%
|
93
|
Sion
|
83
|
92%
|
90
|
Sion
|
68
|
95%
|
71
|
Sion
|
67
|
83%
|
80
|
Sion
|
60
|
86%
|
69
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sion
|
2
|
22%
|
9
|
Sion
|
1
|
14%
|
7
|
Sion
|
3
|
50%
|
6
|
Sion
|
0
|
0%
|
5
|
Sion
|
0
|
0%
|
5
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Bate Borisov
|
12
|
50%
|
24
|
Bate Borisov
|
4
|
50%
|
8
|
Sion
|
6
|
75%
|
8
|
Bate Borisov
|
3
|
42%
|
7
|
Sion
|
6
|
85%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sion
|
4
|
50%
|
8
|
Bate Borisov
|
1
|
50%
|
2
|
Bate Borisov
|
0
|
0%
|
2
|
Bate Borisov
|
1
|
50%
|
2
|
Bate Borisov
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sion
|
11
|
68%
|
16
|
Bate Borisov
|
8
|
53%
|
15
|
Sion
|
11
|
73%
|
15
|
Bate Borisov
|
3
|
27%
|
11
|
Bate Borisov
|
5
|
50%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
6
|
Bate Borisov
|
5
|
Bate Borisov
|
5
|
Bate Borisov
|
4
|
Bate Borisov
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Sion
|
2
|
Bate Borisov
|
1
|
Sion
|
1
|
Sion
|
1
|
Sion
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
1
|
Bate Borisov
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
4
|
Sion
|
4
|
Sion
|
3
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Sion
|
27
|
Sion
|
18
|
Sion
|
16
|
Sion
|
15
|
Bate Borisov
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
1
|
Bate Borisov
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Sion
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
3
|
Sion
|
3
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
Bate Borisov
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Bate Borisov
|
4
|
Sion
|
4
|
Sion
|
3
|
Bate Borisov
|
1
|
Bate Borisov
|
1
|
Bate Borisov
Sion
UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Bate Borisov ile Sion 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 23.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Sumgayit City Stadium, Sumqayit, Azerbaycan. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: V. Varaksa (16'), W. Boteli (42').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Bate Borisov - Sion): topla oynama %34 - %66, isabetli şut 2 - 8, beklenen gol (xG) 0.44 - 1.72.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.