FC Annecy - FC Sion 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

FC Annecy 0-4 FC Sion - Özet, Goller ve İstatistikler - 17.07.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 4
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Annecy logosu
%41
Topla Oynama
%59
3
Korner
7
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Sion logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
33
51
Topa Sahip Olma
%41
%59
Ataklar
77
89
Şut
2
10
İsabetli Şut
2
4
Saat
17 Temmuz 2026, Cuma 18:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 29°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kaybetmeme
10
2.5 Üst
4
2.5 Üst
4
İlk Golü Atma
3
Karşılıklı Gol
4
Gol yeme
4
Sarı Kart 4.5 Alt
7
Galibiyet
3/4
Kaybetmeme
5/6
İlk Golü Atma
3/4
İlk Golü Atma
8/9
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Annecy Sion
%41
Topla Oynama
%59
2
Toplam Şut
10
2
İsabetli Şut
4
7
Faul
8
3
Korner
7
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
1
Taç Atışı
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Annecy Sion
2
Toplam Şut
10
2
İsabetli Şut
4
0
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Annecy Sion
%49
Topla Oynama
%51
1
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
0
2
Faul
5
2
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
1
Taç Atışı
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Annecy Sion
1
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
0
0
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Annecy Sion
%34
Topla Oynama
%66
1
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
4
5
Faul
3
1
Korner
3
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
0
Taç Atışı
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Annecy Sion
1
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
4
0
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Annecy
Sion
Maç Başına Ortalamalar
0
Gol
0.0
0
Yediği Gol
0.5
0
Şut
12.5
0
Korner
5.0
0
Sarı Kart
0.0
0
Faul
0.0
Sion
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.46
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.43
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.77
%0
Sion
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.88
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.18
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.01
%0
Sion
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Sion
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Sion
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Sion
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.35
%0
Üst:
1
Oran:
2.00
%100
Sion
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Sion
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Sion
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.35
%100
Oran:
0
Oran:
2.00
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.77
0
3.43
2
1.46
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.01
0
2.18
2
1.88
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.59
0
2.51
2
1.77
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.77
0
3.39
2
2.29
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.39
1 ve 2
1.27
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.73
1 ve 2
1.07
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.35
Üst
2.00
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.21
Üst
2.39
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.97
Üst
1.37
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.91
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.36
Üst
1.98
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.97
Üst
1.37
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.35
Yok
2.00
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.14
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.46
Yok
1.20
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.72
Çift
1.52
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
17 Temmuz 2026, Cuma 18:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 29°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.77
MS 0
3.43
MS 2
1.46

Annecy - Sion maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Sion, Annecy karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 17.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: N. Lavanchy (61'), L.Chipperfield (68'), F. Surdez (86'), W. Boteli (90+3').

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Annecy - Sion): topla oynama %41 - %59, isabetli şut 2 - 4.

İlk 11'ler