YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Basel - Grasshopper Club Zürich 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.08.2025) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: St. Jakob-Park, Basel.
Basel - Grasshopper Club Zürich 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.08.2025) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: St. Jakob-Park, Basel.
Grasshoppers Deplasman Form Durumu
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 1.95 |
|
0.39 |
| 20 |
|
9 |
| 7 |
|
1 |
| 363 (%79) |
|
251 (%68) |
| 10 |
|
20 |
| 0 |
|
2 |
| 5 |
|
2 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
26 |
| 5 |
|
13 |
| 27 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 20 |
|
9 |
| 7 |
|
1 |
| 8 |
|
3 |
| 5 |
|
5 |
| 12 |
|
4 |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 459 |
|
369 |
| 363 (%79) |
|
251 (%68) |
| 20 (%42) |
|
23 (%30) |
| 5 (%31) |
|
1 (%10) |
| 16 |
|
5 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 21 |
|
14 |
| 14 |
|
10 |
| 18 |
|
22 |
| 0 |
|
5 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 70 (%57) |
|
51 (%42) |
| 5 (%38) |
|
9 (%47) |
| 152 |
|
175 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| %58 |
|
%42 |
| 1.13 |
|
0.18 |
| 11 |
|
6 |
| 3 |
|
0 |
| 183 (%81) |
|
111 (%64) |
| 4 |
|
11 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
11 |
| 3 |
|
9 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 11 |
|
6 |
| 3 |
|
0 |
| 4 |
|
2 |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 224 |
|
171 |
| 183 (%81) |
|
111 (%64) |
| 8 (%42) |
|
15 (%27) |
| 3 (%23) |
|
0 (%0) |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 9 |
|
5 |
| 6 |
|
3 |
| 9 |
|
15 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 37 (%64) |
|
20 (%35) |
| 3 (%75) |
|
4 (%50) |
| 74 |
|
81 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 0.82 |
|
0.21 |
| 20 |
|
9 |
| 7 |
|
1 |
| 363 (%79) |
|
251 (%68) |
| 10 |
|
20 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
26 |
| 5 |
|
13 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 20 |
|
9 |
| 7 |
|
1 |
| 4 |
|
1 |
| 5 |
|
5 |
| 12 |
|
4 |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 459 |
|
369 |
| 363 (%79) |
|
251 (%68) |
| 12 (%42) |
|
8 (%38) |
| 2 (%66) |
|
1 (%12) |
| 16 |
|
5 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 12 |
|
9 |
| 8 |
|
7 |
| 9 |
|
7 |
| 0 |
|
5 |
| Basel | Grasshoppers | |
|---|---|---|
| 33 (%51) |
|
31 (%48) |
| 2 (%22) |
|
5 (%45) |
| 78 |
|
94 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
0
|
0
|
4
|
Basel
|
2
|
2
|
3
|
Basel
|
1
|
0
|
3
|
Basel
|
1
|
0
|
3
|
Basel
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Basel
|
9.30
|
Basel
|
7.70
|
Grasshoppers
|
7.60
|
Basel
|
7.50
|
Basel
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Basel
|
1
|
7
|
Grasshoppers
|
1
|
3
|
Basel
|
0
|
2
|
Basel
|
0
|
2
|
Basel
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
60
|
84%
|
71
|
Basel
|
49
|
85%
|
57
|
Basel
|
40
|
80%
|
50
|
Basel
|
38
|
82%
|
46
|
Grasshoppers
|
37
|
69%
|
53
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
3
|
42%
|
7
|
Basel
|
2
|
66%
|
3
|
Basel
|
0
|
0%
|
3
|
Grasshoppers
|
0
|
0%
|
3
|
Basel
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
10
|
35%
|
28
|
Basel
|
5
|
33%
|
15
|
Grasshoppers
|
3
|
30%
|
10
|
Grasshoppers
|
1
|
12%
|
8
|
Grasshoppers
|
1
|
14%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
4
|
44%
|
9
|
Basel
|
4
|
66%
|
6
|
Grasshoppers
|
3
|
60%
|
5
|
Basel
|
0
|
0%
|
2
|
Basel
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grasshoppers
|
9
|
32%
|
28
|
Basel
|
13
|
65%
|
20
|
Basel
|
9
|
60%
|
15
|
Basel
|
13
|
92%
|
14
|
Grasshoppers
|
5
|
35%
|
14
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Grasshoppers
|
7
|
Basel
|
5
|
Basel
|
4
|
Basel
|
3
|
Basel
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Basel
|
3
|
Basel
|
1
|
Basel
|
1
|
Grasshoppers
|
1
|
Grasshoppers
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Basel
|
5
|
Basel
|
3
|
Grasshoppers
|
3
|
Basel
|
2
|
Basel
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Basel
|
6
|
Basel
|
4
|
Grasshoppers
|
4
|
Grasshoppers
|
4
|
Basel
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Basel
|
21
|
Grasshoppers
|
21
|
Grasshoppers
|
19
|
Basel
|
18
|
Grasshoppers
|
18
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Basel
|
3
|
Grasshoppers
|
3
|
Basel
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Grasshoppers
|
1
|
Grasshoppers
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Grasshoppers
|
5
|
Grasshoppers
|
4
|
Basel
|
3
|
Basel
|
2
|
Grasshoppers
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Basel
|
4
|
Basel
|
3
|
Basel
|
3
|
Basel
|
3
|
Basel
|
2
|
Basel
Grasshoppers
İsviçre - Süper Lig - 2. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 24 | 2 | 7 | 75 - 37 | 38 | 74 |
M M M M B
|
||
|
2
|
33 | 17 | 9 | 7 | 64 - 40 | 24 | 60 |
G M G G B
|
||
|
3
|
33 | 16 | 9 | 8 | 50 - 38 | 12 | 57 |
G G M B G
|
||
|
4
|
33 | 15 | 8 | 10 | 51 - 45 | 6 | 53 |
M G M M M
|
||
|
5
|
33 | 13 | 13 | 7 | 51 - 35 | 16 | 52 |
G G G B B
|
||
|
6
|
33 | 13 | 9 | 11 | 65 - 60 | 5 | 48 |
M M G G B
|
||
|
7
|
33 | 10 | 10 | 13 | 64 - 61 | 3 | 40 |
G G B G G
|
||
|
8
|
33 | 9 | 13 | 11 | 57 - 57 | 0 | 40 |
G G B G G
|
||
|
9
|
33 | 10 | 9 | 14 | 47 - 57 | -10 | 39 |
G M M M M
|
||
|
10
|
33 | 10 | 4 | 19 | 45 - 63 | -18 | 34 |
M B G M M
|
||
|
11
|
33 | 6 | 9 | 18 | 40 - 65 | -25 | 27 |
M M M G G
|
||
|
12
|
33 | 4 | 7 | 22 | 35 - 86 | -51 | 19 |
M B G M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 12 | 2 | 3 | 42 - 20 | 22 | 38 |
M M
|
||
|
2
|
16 | 10 | 3 | 3 | 30 - 18 | 12 | 33 |
G M G
|
||
|
3
|
17 | 10 | 2 | 5 | 32 - 19 | 13 | 32 |
M B
|
||
|
4
|
17 | 8 | 6 | 3 | 25 - 12 | 13 | 30 |
G B
|
||
|
5
|
16 | 8 | 4 | 4 | 36 - 20 | 16 | 28 |
M G B
|
||
|
6
|
16 | 7 | 6 | 3 | 25 - 15 | 10 | 27 |
M G M
|
||
|
7
|
17 | 5 | 7 | 5 | 30 - 26 | 4 | 22 |
G G
|
||
|
8
|
16 | 5 | 5 | 6 | 28 - 27 | 1 | 20 |
G M M
|
||
|
9
|
17 | 6 | 1 | 10 | 27 - 33 | -6 | 19 |
G M
|
||
|
10
|
17 | 4 | 6 | 7 | 38 - 35 | 3 | 18 |
B G
|
||
|
11
|
16 | 3 | 5 | 8 | 22 - 28 | -6 | 14 |
M M G
|
||
|
12
|
16 | 2 | 4 | 10 | 19 - 37 | -18 | 10 |
B G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 12 | 0 | 4 | 33 - 17 | 16 | 36 |
M M B
|
||
|
2
|
16 | 7 | 7 | 2 | 32 - 21 | 11 | 28 |
G G G
|
||
|
3
|
17 | 8 | 2 | 7 | 26 - 30 | -4 | 26 |
M M
|
||
|
4
|
17 | 6 | 6 | 5 | 20 - 20 | 0 | 24 |
G B
|
||
|
5
|
16 | 5 | 7 | 4 | 26 - 23 | 3 | 22 |
G G B
|
||
|
6
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26 - 26 | 0 | 22 |
G G G
|
||
|
7
|
17 | 5 | 5 | 7 | 29 - 40 | -11 | 20 |
M G
|
||
|
8
|
17 | 5 | 4 | 8 | 19 - 30 | -11 | 19 |
M M
|
||
|
9
|
16 | 4 | 6 | 6 | 27 - 31 | -4 | 18 |
G B G
|
||
|
10
|
16 | 4 | 3 | 9 | 18 - 30 | -12 | 15 |
M B M
|
||
|
11
|
17 | 3 | 4 | 10 | 18 - 37 | -19 | 13 |
M G
|
||
|
12
|
17 | 2 | 3 | 12 | 16 - 49 | -33 | 9 |
M M
|
İsviçre - Süper Lig - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Basel, Grasshoppers karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 02.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: St. Jakob-Park, Basel. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: P. Otele (45'), M. Paskotsi (69'), P. Otele (75').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Basel - Grasshoppers): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 7 - 1, beklenen gol (xG) 1.95 - 0.39.
Puan durumunda Basel 4. sırada 53 puanla, Grasshoppers 11. sırada 27 puanla yer alıyor.