YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Royal Antwerp - KAA Gent 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.04.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Bosuilstadion, Antwerp.
Royal Antwerp - KAA Gent 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.04.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 3. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Bosuilstadion, Antwerp.
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| %67 |
|
%33 |
| 1.24 |
|
1.85 |
| 10 |
|
15 |
| 4 |
|
7 |
| 594 (%87) |
|
255 (%76) |
| 10 |
|
6 |
| 6 |
|
1 |
| 5 |
|
2 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 27 |
|
17 |
| 10 |
|
9 |
| 33 |
|
20 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 10 |
|
15 |
| 4 |
|
7 |
| 0 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 679 |
|
333 |
| 594 (%87) |
|
255 (%76) |
| 35 (%56) |
|
31 (%50) |
| 6 (%25) |
|
4 (%50) |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 17 |
|
19 |
| 6 |
|
12 |
| 9 |
|
33 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 40 (%45) |
|
48 (%54) |
| 10 (%55) |
|
8 (%47) |
| 146 |
|
113 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| %64 |
|
%36 |
| 0.70 |
|
1.12 |
| 8 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 296 (%87) |
|
145 (%77) |
| 5 |
|
3 |
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
7 |
| 6 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 8 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 338 |
|
187 |
| 296 (%87) |
|
145 (%77) |
| 22 (%50) |
|
17 (%39) |
| 2 (%28) |
|
2 (%50) |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 9 |
|
9 |
| 2 |
|
6 |
| 5 |
|
12 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 19 (%47) |
|
21 (%52) |
| 2 (%66) |
|
4 (%40) |
| 69 |
|
60 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| %70 |
|
%30 |
| 0.53 |
|
0.73 |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
5 |
| 298 (%87) |
|
110 (%75) |
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
10 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 341 |
|
146 |
| 298 (%87) |
|
110 (%75) |
| 13 (%72) |
|
14 (%73) |
| 4 (%23) |
|
2 (%50) |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 8 |
|
10 |
| 4 |
|
6 |
| 4 |
|
21 |
| Antwerp | Gent | |
|---|---|---|
| 21 (%43) |
|
27 (%56) |
| 8 (%53) |
|
4 (%57) |
| 77 |
|
53 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
2
|
1
|
4
|
Antwerp
|
1
|
0
|
3
|
Gent
|
1
|
0
|
3
|
Antwerp
|
0
|
0
|
3
|
Antwerp
|
2
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Gent
|
8.20
|
Gent
|
8.00
|
Gent
|
7.90
|
Antwerp
|
7.70
|
Gent
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Antwerp
|
0
|
4
|
Gent
|
1
|
3
|
Antwerp
|
0
|
2
|
Antwerp
|
0
|
2
|
Gent
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Antwerp
|
104
|
95%
|
109
|
Antwerp
|
96
|
96%
|
100
|
Antwerp
|
69
|
87%
|
79
|
Antwerp
|
60
|
88%
|
68
|
Antwerp
|
42
|
77%
|
54
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Antwerp
|
1
|
16%
|
6
|
Antwerp
|
2
|
50%
|
4
|
Antwerp
|
0
|
0%
|
3
|
Antwerp
|
1
|
33%
|
3
|
Antwerp
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
6
|
33%
|
18
|
Antwerp
|
5
|
31%
|
16
|
Antwerp
|
9
|
75%
|
12
|
Gent
|
5
|
41%
|
12
|
Gent
|
5
|
55%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
2
|
50%
|
4
|
Antwerp
|
1
|
50%
|
2
|
Antwerp
|
1
|
50%
|
2
|
Antwerp
|
2
|
100%
|
2
|
Antwerp
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Antwerp
|
8
|
66%
|
12
|
Gent
|
6
|
50%
|
12
|
Antwerp
|
6
|
54%
|
11
|
Antwerp
|
2
|
20%
|
10
|
Gent
|
4
|
40%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Gent
|
10
|
Gent
|
9
|
Gent
|
5
|
Antwerp
|
3
|
Gent
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
2
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Gent
|
5
|
Gent
|
4
|
Antwerp
|
3
|
Antwerp
|
2
|
Antwerp
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
7
|
Gent
|
5
|
Antwerp
|
3
|
Antwerp
|
2
|
Antwerp
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
16
|
Antwerp
|
16
|
Antwerp
|
15
|
Antwerp
|
15
|
Antwerp
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
3
|
Antwerp
|
2
|
Antwerp
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
3
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
Gent
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
2
|
Antwerp
|
2
|
Gent
|
2
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Antwerp
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Antwerp
Gent
Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 3. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
40 | 24 | 11 | 5 | 71 - 28 | 43 | 56 |
B G G G G
|
||
|
2
|
40 | 24 | 10 | 6 | 86 - 42 | 44 | 53 |
B G G G B
|
||
|
3
|
40 | 25 | 6 | 9 | 69 - 44 | 25 | 47 |
M M M G G
|
||
|
4
|
40 | 18 | 7 | 15 | 62 - 40 | 22 | 36 |
G G M M M
|
||
|
5
|
40 | 14 | 13 | 13 | 57 - 50 | 7 | 32 |
G M G M B
|
||
|
6
|
40 | 12 | 12 | 16 | 45 - 65 | -20 | 26 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 15 | 2 | 3 | 37 - 15 | 22 | 47 |
G M M M G
|
||
|
2
|
20 | 14 | 4 | 2 | 40 - 13 | 27 | 46 |
G G B G G
|
||
|
3
|
20 | 13 | 4 | 3 | 46 - 21 | 25 | 43 |
G G M G B
|
||
|
4
|
20 | 9 | 4 | 7 | 37 - 21 | 16 | 31 |
M B G M M
|
||
|
5
|
20 | 8 | 4 | 8 | 37 - 29 | 8 | 28 |
M M B M M
|
||
|
6
|
20 | 7 | 4 | 9 | 28 - 32 | -4 | 25 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 11 | 6 | 3 | 40 - 21 | 19 | 39 |
G G B G G
|
||
|
2
|
20 | 10 | 7 | 3 | 31 - 15 | 16 | 37 |
G G G G G
|
||
|
3
|
20 | 10 | 4 | 6 | 32 - 29 | 3 | 34 |
G M B M G
|
||
|
4
|
20 | 9 | 3 | 8 | 25 - 19 | 6 | 30 |
M M G G M
|
||
|
5
|
20 | 6 | 9 | 5 | 20 - 21 | -1 | 27 |
M B G G B
|
||
|
6
|
20 | 5 | 8 | 7 | 17 - 33 | -16 | 23 |
M G M M M
|
Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Gent, Antwerp karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 13.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Bosuilstadion, Antwerp. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: N. Fadiga (22').
Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Antwerp - Gent): topla oynama %67 - %33, isabetli şut 4 - 7, beklenen gol (xG) 1.24 - 1.85.
Puan durumunda Antwerp 5. sırada 32 puanla, Gent 6. sırada 26 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.