YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
KAA Gent - Royale Union Saint Gilloise 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.04.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Ghelamco Arena, Ghent.
KAA Gent - Royale Union Saint Gilloise 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.04.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Ghelamco Arena, Ghent.
Gent İç Saha Form Durumu
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| %64 |
|
%36 |
| 0.49 |
|
1.81 |
| 7 |
|
14 |
| 3 |
|
5 |
| 487 (%87) |
|
245 (%77) |
| 11 |
|
11 |
| 1 |
|
6 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 22 |
|
16 |
| 10 |
|
6 |
| 9 |
|
28 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 7 |
|
14 |
| 3 |
|
5 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 557 |
|
316 |
| 487 (%87) |
|
245 (%77) |
| 45 (%68) |
|
23 (%57) |
| 5 (%29) |
|
4 (%28) |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 14 |
|
20 |
| 15 |
|
11 |
| 13 |
|
18 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 42 (%47) |
|
47 (%52) |
| 12 (%48) |
|
7 (%50) |
| 129 |
|
120 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 0.04 |
|
0.64 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 248 (%86) |
|
143 (%78) |
| 7 |
|
5 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
7 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 288 |
|
182 |
| 248 (%86) |
|
143 (%78) |
| 24 (%54) |
|
18 (%66) |
| 1 (%25) |
|
1 (%25) |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 7 |
|
11 |
| 11 |
|
12 |
| 5 |
|
3 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 16 (%34) |
|
30 (%66) |
| 1 (%33) |
|
7 (%70) |
| 63 |
|
61 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| %67 |
|
%33 |
| 0.46 |
|
1.17 |
| 6 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| 239 (%88) |
|
102 (%76) |
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
9 |
| 6 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 6 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 269 |
|
134 |
| 239 (%88) |
|
102 (%76) |
| 21 (%95) |
|
5 (%38) |
| 4 (%30) |
|
3 (%30) |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 7 |
|
9 |
| 4 |
|
0 |
| 8 |
|
15 |
| Gent | Union SG | |
|---|---|---|
| 26 (%60) |
|
17 (%38) |
| 11 (%50) |
|
0 (%0) |
| 66 |
|
59 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Union SG
|
1
|
1
|
3
|
Union SG
|
0
|
0
|
3
|
Gent
|
1
|
0
|
2
|
Union SG
|
1
|
0
|
2
|
Gent
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
8.40
|
Union SG
|
8.10
|
Union SG
|
7.70
|
Union SG
|
7.70
|
Union SG
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Union SG
|
2
|
4
|
Union SG
|
0
|
3
|
Gent
|
0
|
2
|
Gent
|
0
|
2
|
Gent
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
69
|
88%
|
78
|
Gent
|
64
|
79%
|
81
|
Gent
|
58
|
85%
|
68
|
Gent
|
56
|
91%
|
61
|
Gent
|
49
|
90%
|
54
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
0
|
0%
|
5
|
Union SG
|
2
|
40%
|
5
|
Gent
|
0
|
0%
|
4
|
Gent
|
2
|
66%
|
3
|
Gent
|
2
|
66%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Union SG
|
8
|
57%
|
14
|
Gent
|
7
|
58%
|
12
|
Gent
|
7
|
58%
|
12
|
Gent
|
10
|
90%
|
11
|
Gent
|
5
|
62%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
2
|
25%
|
8
|
Gent
|
3
|
60%
|
5
|
Union SG
|
1
|
33%
|
3
|
Union SG
|
1
|
33%
|
3
|
Gent
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Gent
|
6
|
40%
|
15
|
Union SG
|
7
|
53%
|
13
|
Union SG
|
6
|
50%
|
12
|
Union SG
|
6
|
54%
|
11
|
Union SG
|
8
|
72%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
7
|
Gent
|
5
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Union SG
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Gent
|
1
|
Union SG
|
1
|
Union SG
|
1
|
Union SG
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Gent
|
4
|
Gent
|
3
|
Union SG
|
3
|
Gent
|
2
|
Union SG
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
5
|
Union SG
|
4
|
Union SG
|
4
|
Gent
|
3
|
Gent
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Gent
|
21
|
Gent
|
21
|
Gent
|
16
|
Union SG
|
15
|
Union SG
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
3
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
6
|
Gent
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Gent
|
2
|
Union SG
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Union SG
|
4
|
Gent
|
3
|
Gent
|
2
|
Union SG
|
2
|
Union SG
|
2
|
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Gent
Union SG
Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 2. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
40 | 24 | 11 | 5 | 71 - 28 | 43 | 56 |
B G G G G
|
||
|
2
|
40 | 24 | 10 | 6 | 86 - 42 | 44 | 53 |
B G G G B
|
||
|
3
|
40 | 25 | 6 | 9 | 69 - 44 | 25 | 47 |
M M M G G
|
||
|
4
|
40 | 18 | 7 | 15 | 62 - 40 | 22 | 36 |
G G M M M
|
||
|
5
|
40 | 14 | 13 | 13 | 57 - 50 | 7 | 32 |
G M G M B
|
||
|
6
|
40 | 12 | 12 | 16 | 45 - 65 | -20 | 26 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 15 | 2 | 3 | 37 - 15 | 22 | 47 |
G M M M G
|
||
|
2
|
20 | 14 | 4 | 2 | 40 - 13 | 27 | 46 |
G G B G G
|
||
|
3
|
20 | 13 | 4 | 3 | 46 - 21 | 25 | 43 |
G G M G B
|
||
|
4
|
20 | 9 | 4 | 7 | 37 - 21 | 16 | 31 |
M B G M M
|
||
|
5
|
20 | 8 | 4 | 8 | 37 - 29 | 8 | 28 |
M M B M M
|
||
|
6
|
20 | 7 | 4 | 9 | 28 - 32 | -4 | 25 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 11 | 6 | 3 | 40 - 21 | 19 | 39 |
G G B G G
|
||
|
2
|
20 | 10 | 7 | 3 | 31 - 15 | 16 | 37 |
G G G G G
|
||
|
3
|
20 | 10 | 4 | 6 | 32 - 29 | 3 | 34 |
G M B M G
|
||
|
4
|
20 | 9 | 3 | 8 | 25 - 19 | 6 | 30 |
M M G G M
|
||
|
5
|
20 | 6 | 9 | 5 | 20 - 21 | -1 | 27 |
M B G G B
|
||
|
6
|
20 | 5 | 8 | 7 | 17 - 33 | -16 | 23 |
M G M M M
|
Belçika - Pro League Şampiyonluk Grubu - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Union SG, Gent karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 05.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Ghelamco Arena, Ghent. İlk yarı 0-3 tamamlanmıştı.
Goller: A. A. E. Hadj (31'), F. Ivanovic (33'), P. David (39').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Gent - Union SG): topla oynama %64 - %36, isabetli şut 3 - 5, beklenen gol (xG) 0.49 - 1.81.
Puan durumunda Gent 6. sırada 26 puanla, Union SG 1. sırada 56 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.